Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne potcenjuje ga, nego mu traži alibi unapred.
    Naravno da bi s obzirom na sastav morali da pobedimo večeras. Da li će to biti tako videćemo.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Jedino smo izgleda Storm i ja optimisti večeras.

      Comment


      • Tako je! Zato sto verujemo u naseg Dejana, za razliku od nekih nevernih Toma!

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post

          A i statistika je na njihovoj strani u Pg jer je dobar deo tih meceva dobio upravo Radonjic dok nije dosao kod nas.
          Znači, Zvezda pobeđuje jer je vodi Radonjić. Ok.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Apsolutno verujemo u pobedu,favoriti nismo ali imamo realne šanse za pobedu,Cska ne treba da nas zanima,tamo možemo turisticki. .
            Ako dobijemo večeras 100% startujemo na f4 sa prve pozicije
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Umesto da pokaze skor Radonjica protiv bivseg kluba, on pokazuje statistiku u 12 godina kad su Zvezdu vodili Milivoje Lazic i Vlada Vukoicic. Radonjic ih doslovno siluje kad god ih vidi. Mora da su mu ostali duzni neke pare.
              Koji je te skor u PG, imamo jednu pobedu dole u PG pod Radonjicem i to je ona utakmica kada je Kalina dao iz odbojke kos.Ne bih da uporedjujemo tadasnji nas roster i roster Buducnosti, jer smo tri puta jaci bili i po finansijama i imenima. Da nije bilo Marcusa i njegovih ludih trojki van svakakvog game plana, mi bi vezali 10 godina bez pobede dole. Sledecu pobedu smo imali sa Tomicem u PG ali u regularnom delu i ajde da racunamo pobedu sa Tomicem u super kupu. Tomiceva pobeda sa EC ekipom protiv EL ekipe sa Klarkom i ostalima.

              Ova je najbitnija utakmica od kako je DR dosao, ima svakako i alibi ako se izgubi, ne igranje Dede i verovatno Reatha, nije njegova ekipa , cetvrta utakmica za 7 dana, ali je dobra prilika da se vidi gde smo kao ekipa kada se igra pod pritiskom moranja. Ove neobavezne trening utakmice u EL sa fenjerasima je vise za domacu upotrebu i ucvrcivanje sigurne 17 pozicije na EL tabeli. I naravno da je teze biti 17 sti u EL nego biti potencijalni ucesnik finala EC gde od 8 ekipa u 1/4 finalu ima 6 kvalitetnijih ekipa, ali poznavaoci kosarke sa ovog foruma vole da prikazu da je 6to plasirani u nizem rangu takmicenja kvalitetniji od ucesnika najviseg ranga.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Znači, Zvezda pobeđuje jer je vodi Radonjić. Ok.
                Tako je, Dekkarde. S verom u Boga i Radonjica Dejana!

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Znači, Zvezda pobeđuje jer je vodi Radonjić. Ok.
                  jok nego će SO da ih dobije
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Mec je bitan ali ne presudan. Cak je bitniji njima nego nama. Mi mozemo do prvog mesta i ako izgubimo, oni ne. Publike nemma i nece je biti ni za PO, tako da prednost domaceg terena jeste bitna, ali ni blizu kao kad je tu publika.
                    Last edited by Storm; 21-03-21, 09:35.

                    Comment


                    • Bitan je meč ne zbog pozicije nego zbog psihološke prednosti koju pobednik stiče.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Storm View Post
                        Mec je bitan ali ne presudan. Cak je bitniji njima nego nama. Mi mozemo do prvog mesta i ako izgubimo, oni ne. Publike nemma i nece je biti ni za PO, tako da prednost domaceg terena jeste bitna, ali ni blizu kao kad je tu publika.
                        Slazem se,oni posle toga imaju i Mornar u gostima,nisu oni sigurni ni za f4 u slučaju niza poraza a to je u ovakvom zgusnutom rasporedu vrlo moguće
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Ima i Zvezda dve utakmice sa CedOlijem, tu nema trika da obe pobedimo.
                          Ako izgubimo večeras gubimo prvo mesto u regularnom delu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Zato necemo izgubiti.

                            Comment


                            • Imamo i mi jos tri teska meca. Ko me zna,zna da ne pravim alibi, to je realnost trenutna. Uvek smo tesko igrali dole i uvakvom momentu kad imamo tezak raspored i putujemo carterima po Evropi non-stop nije lako doci spreman za ova mec. Nemaju ni oni mnogo sta da izgube jer su vec dobili Sala za cuvenih 27sekundi koje ce ostati upamcene.

                              Jednostavno mislim da kad se sve sabere sto je napisao i sam Sarac mi nismo bas favoriti za taj mec kao sto neki misle. Moze otici u oba pravca, ali...

                              Da smo bolji,valjda bi ih dobili prvi mec u BG??? Posle tog poraza ne moze se sa sigurnoscu reci da cemo dobiti.


                              Svakako konacno utakmica koja ima veliki takmicarski znacaj a znamo da je Dejo apsolutni genije za meceve pod pritiskom. Napisao sam sta sam imoa a vi verujte da dobijamo u PG sigurno...svaki poJen ce se mukom zaradjivati, po meni 55-45% za Buducnost...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Danas je jako bitna utakmica, moze se reci presudna za prvo mesto i kladionice su manje vise dale 50-50% sanse sto i nije bas realno jer je favorit Buducnost.
                                ....
                                Nikada klub iz Evrokupa ne moze biti favorit protiv kluba koji igra Evroligu pa nece ni sad. Ne sklanjaj ulogu favorita zato sto ne umes da podneses pritisak.

                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                U Podgoricu desetkovani ali zna Radonja da daje poJene..:-)

                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Jednostavno mislim da kad se sve sabere sto je napisao i sam Sarac mi nismo bas favoriti za taj mec kao sto neki misle. Moze otici u oba pravca, ali...

                                Da smo bolji,valjda bi ih dobili prvi mec u BG???

                                Napisao sam sta sam imao...
                                Opet sizofreni postovi.

                                Od euforije da Radonja zna da daje poene u Podgorici (iskreno) i da idemo po 'tripletu' , do toga da nismo bolji i da nismo favoriti (alibi). Cini mi se da si opet, kao i uvek, pokrio oba ishoda.... da, napisao si sto si imao.

                                Ko me zna,zna da ne pravim alibi, to je realnost trenutna
                                Mhm, znamo te vrlo dobro... sve se vidi iz prethodnih postova.

                                Comment

                                Working...
                                X