Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a r View Post
    Stojanče utefterisati novce, možeš u bilo kojoj valuti.
    Utefterisao sam.

    Ukupno 360 'iljade evrića zarađenih našim znojem.

    Plus tv prava i plus još koja pobeda i može cifra da ripne i do milion evrića.

    Comment


    • Originally posted by Karamazov View Post
      Utefterisao sam.

      Ukupno 360 'iljade evrića zarađenih našim znojem.

      Plus tv prava i plus još koja pobeda i može cifra da ripne i do milion evrića.
      Znači biće za Lojda i još da ostane za sledeću EL.

      Comment


      • Danas smo videli par pozitivnih stvari, konkretno u napadu. Praktikujemo novo otvaranje za Loyda na levih 45, gde se cisti strana za igru 2na2 sa centrom iz kojeg imamo bas dosta resenja. I specijal iz auta tokom prvog poluvremena, kojeg je Dejan prozvao kao "DVOJKA", gde smo ostavili Dobrica samog u hali na sutu za 3P, steta sto je Ognjen promasio.

        Takodje raduje stalozenost Radonjica, tolerisao je greske i trazio dobitnu kombinaciju, isforsirao je maksimalno Hall-a kako bi pokusao da ga vrati u kolosek, ali ocigledno ce to da ide sporo i tesko, deluje kao da se Lengston boji kontakta sa zenom u krevetu... rasporedio je fantasticno minutazu. Pobeda jako bitna na psiholoskom planu i za samopouzdanje. Svaka cast momcima i strucnom stabu, nadam se da cemo u nedelju biti komoletni.

        Comment


        • Koliko god da ima zamerki na igru mladih domaćih igrača (što je u većini slučajeva zasluženo) bitno je da igraju i da polako osećaju tvrdu i na visokom nivou igru.

          Comment


          • Samo da Ritova povreda nije teže prirode, više nije ulazio u igru. Da li je to preventivno DR uradio ili nije mogao?
            kako god, iako ne bude igrao u "Morači" mora da se igrači "skupe" i "istupe", jbg nije Bajern, samo je Budućnost.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • [emoji3531]🤍
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Rit, Deda, Kolom..malo li je?
                Kolom nam verovatno najvise nedostaje.

                Sinoc je bila jedna od onih partija u kojoj smo licili na tim. No bilo je onih uobicajenih padova koje ekipe bolje od Pao umeju da iskoriste. Uglavnom, cim se igraci necim motivisu, a to je u ovom slucaju priprema za sutrasnju bitnu utakmicu onda se odigra na znatno boljem nivou. Nadajmo se da ce tako biti i sjutra... favoriti smo.

                Comment


                • Jako bitna stvar da Lazic igra u Pg,on im uvek dosta otezava stvari u organizaciji napada,nadam se da je i Rit ok jer definitivno Davidovac je van 12
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Kolom nam verovatno najvise nedostaje.

                    Sinoc je bila jedna od onih partija u kojoj smo licili na tim. No bilo je onih uobicajenih padova koje ekipe bolje od Pao umeju da iskoriste. Uglavnom, cim se igraci necim motivisu, a to je u ovom slucaju priprema za sutrasnju bitnu utakmicu onda se odigra na znatno boljem nivou. Nadajmo se da ce tako biti i sjutra... favoriti smo.
                    Kako nije bilo padova??? Pre naših 18-0, imali smo 0-15

                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Kako nije bilo padova??? Pre naših 18-0, imali smo 0-15

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Napisao sam da je bilo, a ne da nije bilo padova

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Napisao sam da je bilo, a ne da nije bilo padova
                        Loše sam pročitao "no bilo je"[emoji4][emoji4][emoji4]


                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Mi smo tako jak tim da nemamo padove u EL xD...Dobili smo komplet i Real...steta, da nije bilo korone mozda bi se borili za f8..

                          Sutra nismo favoriti, ali nadam se nastavku serije i da bude 6-0...

                          Dejo je stvarno mmajstor :-)
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Da nije korone borili bi se za 14-to mesto i dodatnih 150k €.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Sa Saloom bi se borili sl sezone za EC PO...tako da je hvala Bogu ta prica zavrsna a njega vise nikad necemo videti na nasoj klupi posto nas je tuzio istog trenera. Nesto malo gore od Alimpijevog pljuvaja Zvezde u NS-u posle otkaza. Retko ko je gospodin i ne pljuje i n tuzi klub koji mu je u srcu...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • "Retko koje gospodin" Bože koliko tu frazu često koriste navijači kod nas. Kunemo se u nešto i nekog, svojatamo ga poput Boga, postavljamo na pijedestal božanstva, pa onda u velikom broju slučaja posle prve pogreške, loše odluke, ne kažem tužbe, usledi drvlje i kamenje, kao gumicom se briše sve kvalitetno i dobro što je dotični uradio.

                                Pljujete Obradovića na sav glas a ne znate niti priču niti dogovor sa velikim poglavicom Čovićem. Već ste odredili krivca, stavili ga pred svršen čin, time nesumnjivo odredili koja je strana ispravna a na kome se kola lome.

                                Neće biti ništa drugačije ni sa DR. Kojim slučajem ako ostane bez ABA-e biće najgori jer je pamet kod srpskog navijača satkana samo od uspeha. Neuspeh se ne prašta niti je dozvoljen.

                                PS koliko me sećanje služi taj isti Čović je imao "tihi rat" svojevremeno sa Dejom. Ne znam što se istorija ne bi ponovila ako bude razloga za to.

                                Dal ćete i onda kuditi trenera i pričati sve najgore o njemu.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 20-03-21, 11:44.

                                Comment

                                Working...
                                X