Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako moj brat prvi do rođenog Tadija Dragićević to lagano, 2 promašaja za poluvreme, 7 skokova i asistencija pride, druga dobra tekma u poslednje tri, raduje se Brajko

    Comment


    • Neka se Brajko na dugo raduje...

      Comment


      • To su ti poeni tantuz brate, to je to tih 10-ak poena po utakmici za ovu minutažu što on treba da ubaci, i tako 5 skokova da zatvori reket i milina, sve preko je bonus. Bravo Tadija

        Comment


        • Taman tako. Jos, kao veceras, kada zatreba da iskoci i odmeni umorne koji redovno tovare cca 20 po utakmici...

          Comment


          • Najomiljeniji mi bio Tadija u prethodnom mandatu kada je igrao u Zvezdi. Plodi samo Tadija, nastavi ovako. Mnogo mi je milo što je došao kod nas ponovo. Što se tiče grupe, lagano to rešavamo.

            Dokle god imamo šanse ima da igramo do kraja, do zadnjeg atoma snage. Kakvo crno trošenje, pa za to igraju, za trofeje.
            Last edited by Lord Aleksoni; 13-02-14, 00:04.

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Najomiljeniji m ibio Tadiaj u prethodno mmandatu kada je igrao u Zvezdi. Prlodi samo Tadija, nastavi ovako. Mnogo mi je milo što je došao kdo nas ponovo. Što se tiče grupe, lagano to rešavamo.

              Dokle god imamo šanse iam da igramo do kraja, do zadnjeg atoma snage. Kakvo crno trošenje, pa za to igraju, az trofeje.
              Trošili si opijati opasno

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Trošili si opijati opasno
                Ma jok, ne koristim ti ja to Nego mrzelo me da ispravljam

                Comment


                • Originally posted by AleksaVP View Post
                  Najomiljeniji mi bio Tadija u prethodnom mandatu kada je igrao u Zvezdi. Plodi samo Tadija, nastavi ovako. Mnogo mi je milo što je došao kod nas ponovo. Što se tiče grupe, lagano to rešavamo.

                  Dokle god imamo šanse ima da igramo do kraja, do zadnjeg atoma snage. Kakvo crno trošenje, pa za to igraju, za trofeje.

                  Sent from your toster using Ringla na trojku!

                  Comment


                  • Velika slikica

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Moze da se uzme al nije uopste bitan. Informacije sa kojim raspolazem su da ih ubija na treninzima odbranom, trazi od njih da budu masine. Lepo je to, al malo su vise istroseni. Al eto videcemo rezultate na kraju sezone, da mu se ne mesam u posao bezveze. Svaka mu cast za sve do sad, al to sto je uradio do sad pada u zaborav bez trofeja. Surova realnost
                      Па и не играмо одбрану бог зна шта,без обзира колико их он убија са истом.

                      Comment


                      • Znaci,mnoooooogo smo jaki! Mnogo i mnogo iiiiii mnooogo...Nismo igrali nista posebno,plus onakvi mecevi prije 3 dana u kupu plus famozna borba sa putem do tamo,i izadjes i dobijes jednu spansku ekipu koja ne gubi kod kuce To se,dobri moji,zove MOC! 'Snaga i moc-bizon'

                        Tadija Dragicevic..sta reci,naajprijatnije iznenadjenje 12 februara 2014 ,uopste ...Fantasticna prisebnost u odlucujucim trenucima fenomenalnog Jake Blazica,Radenovic bio dobar..Znaci,sad samo usporiti ritam,ali tek posle osvajanja sokova u nedelju..Bravo , Radonja,Cace Norise,sve mozes,mozes sve! Uzmi sve!!!

                        Last edited by Duka; 13-02-14, 10:33.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Gledam neke slike sad i nabasam na ovu

                          Comment


                          • Slavko isti Šone xD
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Пре колико је ово било?
                              Хахаха гле Рашка јаооо хаххаха.

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Slavko isti Šone xD
                                Meni više liči na Parića.

                                Comment

                                Working...
                                X