Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuj dobio otkaz iz Zvezde dva obozavaoca Saloa1 i Saloa2...Sve pet, naviknite se na Radonju, potrajace..

    A sto se tice ABA titule,mi cemo tu titulu osvojiti
    Last edited by LosmiSK; 19-03-21, 14:54.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nek uzmu Gnjidića pošto malac nosi dokazano srpsko prezime iz Kistanja.

      https://actacroatica.com/en/surname/Gnjidi%C4%87/

      Što se tiće Prkačina to je upitno, obzirom da su oni početkom prošlog veka iz Ravna kod Trebinja otišli na otok Pelješac gde su nastavili se baviti stočarstvom i kasnije se doselili uglavnom oko Dubrovnika. Bar tako piše u biografiji Metodija Prkačina.

      Comment


      • Ja mislim da su i Adam i Eva bili Srbi iz Trebevića.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Cuj dobio otkaz iz Zvezde dva obozavaoca Saloa1 i Saloa2...Sve pet, naviknite se na Radonju, potrajace..

          A sto se tice ABA titule,mi cemo tu titulu osvojiti
          Ja sam naviknut na svakog trenera Zvezde, dok nisam siguran da ti mos da se naviknes na Zvezdu bez Radonje.

          Comment


          • Originally posted by serbianhoops View Post
            Nek uzmu Gnjidića pošto malac nosi dokazano srpsko prezime iz Kistanja.

            https://actacroatica.com/en/surname/Gnjidi%C4%87/

            Što se tiće Prkačina to je upitno, obzirom da su oni početkom prošlog veka iz Ravna kod Trebinja otišli na otok Pelješac gde su nastavili se baviti stočarstvom i kasnije se doselili uglavnom oko Dubrovnika. Bar tako piše u biografiji Metodija Prkačina.
            Gnjidic je garant sin od Gnjidica koji je vec nastupao za BiH, tako da ce i mali njegovim stopama. Zapamtio sam tu generaciju fenomenalnih prezimena kao sto su Gnjidic i Ovcina.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ja sam naviknut na svakog trenera Zvezde, dok nisam siguran da ti mos da se naviknes na Zvezdu bez Radonje.
              Psole ove nove odiseje sigurno cu moci. Da zavrsimo na F4 i da ode kao gospodin covek iz Zvezde, a pre svega ovima na Kalemegdanu da odnose cokoladice i kafu za kraj
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Gnjidic je garant sin od Gnjidica koji je vec nastupao za BiH, tako da ce i mali njegovim stopama. Zapamtio sam tu generaciju fenomenalnih prezimena kao sto su Gnjidic i Ovcina.
                Lovro Gnjidić je sin nekadašnjeg košarkaša Borisa Gnjidića koji nema veze sa BiH. On je mladi reprezentativac Hrvatske.
                Last edited by serbianhoops; 19-03-21, 15:28.

                Comment


                • Originally posted by serbianhoops View Post
                  Lovro Gnjidić je sin nekadašnjeg košarkaša Borisa Gnjidića koji nema veze sa BiH. On je mladi reprezentativac Hrvatske.
                  Mladi igrači, bez obzira na nacionalnost I talenat , nemaju šta da traže u kkcz nažalost
                  Naša struka ne bi znala šta da radi ni sa nekim novim Dončićem

                  Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by serbianhoops View Post
                    Nek uzmu Gnjidića pošto malac nosi dokazano srpsko prezime iz Kistanja.

                    https://actacroatica.com/en/surname/Gnjidi%C4%87/

                    Što se tiće Prkačina to je upitno, obzirom da su oni početkom prošlog veka iz Ravna kod Trebinja otišli na otok Pelješac gde su nastavili se baviti stočarstvom i kasnije se doselili uglavnom oko Dubrovnika. Bar tako piše u biografiji Metodija Prkačina.
                    Tu,Ravno,je jedan veličanstveni manastir"Zavala" ,inače mesto odakle je prve svetiteljske korake napravio Sveti Vasilije Ostroški.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Mladi igrači, bez obzira na nacionalnost I talenat , nemaju šta da traže u kkcz nažalost
                      Naša struka ne bi znala šta da radi ni sa nekim novim Dončićem

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Znači, bolje je imati domaće polovnjake tipa Dobrić, Davidovac i Lazić ili one izgubljene u vremenu i prostoru poput Kuzmića, Kuridže i Simonovića?
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Znači, bolje je imati domaće polovnjake tipa Dobrić, Davidovac i Lazić ili one izgubljene u vremenu i prostoru poput Kuzmića, Kuridže i Simonovića?
                        To je jedno od pitanje koje nije postavljeno u onom podcastu od pre neki dan

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Pa neka Zvezda dovede te igrace iz Hrvatske pa cete videti ste ce im se desiti i koji ce komentari biti.
                          Jel vidite da vodja navijaca na fudbalu ulazi na teren sa svojom vojskom ja vjerujem i da su naoruzani pa ga sve Stankovic grli i ljubi da ne pravi sranja samo se pitam ko je celoj hijararhiji crveni koji sve kontrolise.

                          Comment


                          • Ja sam za svakog igraca koji ima kvalitet, ali budimo realni, koji hrvatski igrac bi igrao za nas? Msm ako iole valja nesto?

                            Comment


                            • Коначно су одређени нови датуми за две одложене утакмице нашег клуба, објавила је данас АБА лига на сајту такмичења.

                              Утакмица 11. кола АБА лиге између Црвене звезде и Цедевите Олимпије, која је претходно одложена, заказана је за среду, 14. априла 2021. Тачно време почетка утакмице тек треба да буде објављено.

                              Утакмица 18. кола АБА лиге између Крке и Црвене звезде мтс, која је претходно одложена, требало би да се одржи у суботу, 17. априла 2021. Тачно време почетка игре тек треба да буде објављено.

                              Comment


                              • Manite se Hrvata. Postoje druge nacije u regionu. Hrvatima daleko lepa kuca u bilo kom obliku sem Hrvaticama da ih otresemo vikendom kad dodju u Bg.

                                Comment

                                Working...
                                X