Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Dugo bi je još jeo tamo ili na nekoj drugoj lokaciji da nije angažovan od strane Zvezde, da li od Čovića ili direktno od Vučića na svakome je da to proceni.
    Samo znam da ako ne osvoji ABA ligu neće naći posao ni u Slasku.
    Ovo mi uliva veliko poverenje u rezultate Zvezde ove sezone. Hvalio si Jovanovica, Saloa27, Alimpija, Golemca, Filipovskog...skoro svaki dobio otkaz. Golemac prosuo EC kao amater a vrv i bez ABA PO ako Mornar dobije partizane.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • EC je takmičenje gde će se pitati dva do tri kluba - Uniks, Virtus i eventualno Monako, da li ispadneš u top 16 fazi ili malo kasnije nema neke razlike.
      ABA je pod moranje ili ideš pod mač, bato.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by nebitan View Post
        Iako ne idu na ABA utakmice.
        Tu imamo ogroman hendikep, bojkot aba lige, nemogućnost angažovanja igrača iz bivših (pojedinih) republika SFRJ.
        Jednostavno, na to dodati i očigledan podredjen položaj u odnosu na protivnike kod sudija, teško je praviti vrhunske rezultate.
        Zato i treba odati priznanje ljudima za dosadašnje uspehe.

        Comment


        • A jel vi stvarno mislite da te kreature i govna ljudska intresuje kosarka ili fudbal npr.

          Comment


          • Pored toga što ih ne volim, oni imaju neke pozitivne stvari, neke pozitivne postupke. Oni vole Crvenu Zvezdu (na neki svoj nastran način i sa nekim svojim vrednosnim uzusima) i sebe smatraju jedinim pravim navijačima u ovom korpusu simpatizera Zvezde. Pozitivno je to što znaju (kada su na tribinama i kada ne vode politiku grupe) da budu taj neki faktor koji će da pokrene ostale tribine i da time poguraju tim na terenu. Imaju i ono sa akcijama pomoći Srbima na KiM, sve ostalo mi je degute.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Baš tako Ganac.
              Ta energija je čudo.

              Comment


              • Ali, petljaju se previše u ono što ne treba da ih se tiče, kao SPC.
                I ja bih voleo da vidim nekoliko mladih igrača iz Cibone kod nas, pre svega Prkačina.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Valjda je i njemu keva iz Čačka ili je iz Mionice?

                  Comment


                  • Može da bude iz Zadra, Splita, Zagreba, odakle god što se mene tiče.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Delije više nisu problem što se tiče košarke i dovođenja igrača iz Hrvatske.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Hvalio si Jovanovica, Saloa27, Alimpija, Golemca, Filipovskog...skoro svaki dobio otkaz.
                        Postoji li neki trener koji nikad nije dobio otkaz?
                        Ja jedino znam Zelimira. To sto treneri dobijaju otkaze nije pokazatelj njihovog nekvaliteta, vec je to uobicajena stvar u toj profesiji.

                        Comment


                        • Dobio je i Radonja otkaz, i iz Zvezde i iz Bajerna.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Karamazov View Post
                            Delije više nisu problem što se tiče košarke i dovođenja igrača iz Hrvatske.

                            https://imgur.com/n6ECjXm
                            Last edited by nebitan; 19-03-21, 14:22.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Nisu ozbiljno.

                              Oni su i dalje ljuti zbog Omića, i posle njegovog odlaska nikada se nisu vratili u punom broju.

                              Često su slali i ova mlađe grupe.

                              Problem je verovatno što Prkačin ne želi doći.

                              Comment


                              • Jos uvek ta barijera nije probijena, mada vidimo da nasi nemaju problem da potpisuju za hrvatske klubove. Imamo svezi primer trenera Cibone kao i Ilije Djokovica/Marka Lukovica u Splitu.

                                Comment

                                Working...
                                X