Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Ja ću iskoristiti priliku da pozdravim moje dve intimne prijateljice:

    Spoiler
    Dajanu Lejn


    I Moniku Beluči

    Ovo je već nešto, pogotovo ova druga
    Last edited by Karamazov; 17-03-21, 10:56.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ma gde nešto, to je savršenstvo.

      Mene njihova lepota toliko šokira da i pogrešno pišem, pa umesto moje, napišem moju.

      Editovao sam.

      Inače, i ovaj post Samo Zvezde me zaintrigirao. Šta li se to čudno dešava?

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ovo je već nešto, pogotovo ova druga
        Šta je tačno bilo za menjanje pusta ovde? [emoji23]
        Last edited by Karamazov; 17-03-21, 11:02.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Šta je tačno bilo za menjanje pusta ovde? [emoji23]


          Zajeb'o sam se oko slova, a sada umesto citiranja ja krenuo da editujem pa sam ti opet dirao post.

          Rekoh ja da sam šokiran.

          Comment


          • Istok,duša, sanjarenja, romantika...

            Inače,fina ideja ova emisija.
            Još jedan korak više ka zasluženoj EL licenci.
            Last edited by L a z a r; 17-03-21, 11:22.

            Comment


            • Originally posted by L a z a r View Post
              Istok,duša, sanjarenja, romantika...
              Da

              Nego da se vratimo temi, a ženama ćemo kasnije.

              Comment


              • https://nova.rs/sport/kosarka/covic-...-sa-evroligom/

                Covicu odlazi iz KKCZ< hocemo Peju i Sedlaceka, sa njima imamo A licencu vec 22 aprila, kakvi qrz dan kasnije, ma sutra odmah, dajte odmah vanrednu skupstinu da smenimo ove nesposobne, i postavimo ljude koji nam odmah donose licencu.

                Comment


                • Ako ste ti i seteti se gde smo bili 96 2011 u skupstini pa tamo ni Isus ne bi pobedio Covica. Inace veceras je svetska premjera Covica na pinku, prica o Kosovu..valjda i spomene ''svojih'' osam miliona ulozenih evra u Zvezdu i kako je sa najvecim budzetima uzeo 14-17 mesta u EL i EC od kad nema prosvetitelja Deja koga je zamolio da dodje da mu opet spasi guzicu..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Što pričaš o vremenu o kojem ništa ne znaš?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      https://nova.rs/sport/kosarka/covic-...-sa-evroligom/

                      Covicu odlazi iz KKCZ< hocemo Peju i Sedlaceka, sa njima imamo A licencu vec 22 aprila, kakvi qrz dan kasnije, ma sutra odmah, dajte odmah vanrednu skupstinu da smenimo ove nesposobne, i postavimo ljude koji nam odmah donose licencu.
                      Ne zeljeci da ulazim u bilo kakvu raspravu , ali moram reci zbog kolega forumasa odje, da je ovo obicna laz. Tekst ne zelim da citam ali naslov ako je izvucen iz teksta je laz.

                      Comment


                      • Rekao je u tekstu " spin verovatno iz Podgorice." Nije teško pročitati, kratak je tekst.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ako ste ti i seteti se gde smo bili 96 2011 u skupstini pa tamo ni Isus ne bi pobedio Covica. Inace veceras je svetska premjera Covica na pinku, prica o Kosovu..valjda i spomene ''svojih'' osam miliona ulozenih evra u Zvezdu i kako je sa najvecim budzetima uzeo 14-17 mesta u EL i EC od kad nema prosvetitelja Deja koga je zamolio da dodje da mu opet spasi guzicu..
                          Ne znam zasto pratis te emisije, evo i sinoc je bio na RTS, pa jesi li ga gledao, vidim da ga pratis pomno, ja te emisije ne gledam, i svakako ako je tema KOSOVO ti tu mozes samo da preporucis nekog igraca iz Pristine da li ce u plus ili u minus u njihovoj balkanskoj ligi.

                          Druze, okani se vise prozivki i tema za koje nisi strucan, drzi se sendvicarenja za DR, odlicno ti ide, ostavi se ekonomije, politiku, i ostale teme za nas malo sireg spektra gledanja na drustvo, jer nije sve unasim zivotima pick and roll igra sa DR i krvava kolena. I da u CV DR ce pisati visoko 17 mesto sa KKCZ ove sezone.

                          Pozdrav

                          Comment


                          • A vi kao vjerujete da gazda hoce reci istinu za licencu nesto se kuva a sta ne gu znajem sve se radi ispod zita i da se komsije ne uvrede.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ne znam zasto pratis te emisije, evo i sinoc je bio na RTS, pa jesi li ga gledao, vidim da ga pratis pomno, ja te emisije ne gledam, i svakako ako je tema KOSOVO ti tu mozes samo da preporucis nekog igraca iz Pristine da li ce u plus ili u minus u njihovoj balkanskoj ligi.

                              Druze, okani se vise prozivki i tema za koje nisi strucan, drzi se sendvicarenja za DR, odlicno ti ide, ostavi se ekonomije, politiku, i ostale teme za nas malo sireg spektra gledanja na drustvo, jer nije sve unasim zivotima pick and roll igra sa DR i krvava kolena. I da u CV DR ce pisati visoko 17 mesto sa KKCZ ove sezone.

                              Pozdrav
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ovaj Šarac je veoma duhovit član
                                Čović ako bude imao ikakve šanse i za dvogodisnju licencu sve će uraditi da je obezbedi!
                                DR će nas nadamo se voditi u tih dve god
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X