Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne moze klub koji se vodi drzavnim novcem biti deo privatne lige. Suludo je traziti garancije drzave da jedan klub bude ucesnik EL. Ako smo mi jos u kamenom dobu oni nisu i to je sustinski problm kod A licence. Niti bi drzava to dala, mi nemamo bre ljudi svoju halu, radimo na crno i to je osnova problema. Nas budzet oni mogu smuljati na papiru...kakve bre menadzerske agencije to da znaju....

    Pokusalo se to sa F4, sa ovim upumpavanjem para za nase uslove,ali to tako ne ide....Shvatite da ce oni nas cekati jos malo i onda cemo dobiti sut u guz. Ako Olimpija osvoji ABA onda smo jos blizi..pa mozemo nadureni izaci iz ABA i igrati kosarkasku ligu sampiona....

    Privatizacija, bar pocetak rada na dvorani i onda tako moze...Asvel i Bayern ne bi dobili licence da to nisu poceli da rade a dobili su mig od Djordija da t pocnu,jer se u normalnom svetu to radi na dug period a mi bi dza bu i ajmo EL....

    To je dug proces koji nazalost mi jos nismo poceli...a Peju pominjem samo zbog Parkera jer je Vilerban kurac kao i Lyon...ali imaju finansijsku sigurnost i krenuli su odavno da grade nesto sto bi ih dovelo do EL licence...

    Djordi je pametniji od Covica deset puta i kao sto trebaju odredjeni uslovi da igras uopste EL, tako trebaju uslovi za licencu...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Andjelija i nije neka riba.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Ne moze klub koji se vodi drzavnim novcem biti deo privatne lige. Suludo je traziti garancije drzave da jedan klub bude ucesnik EL. Ako smo mi jos u kamenom dobu oni nisu i to je sustinski problm kod A licence. Niti bi drzava to dala, mi nemamo bre ljudi svoju halu, radimo na crno i to je osnova problema. Nas budzet oni mogu smuljati na papiru...kakve bre menadzerske agencije to da znaju....

        Pokusalo se to sa F4, sa ovim upumpavanjem para za nase uslove,ali to tako ne ide....Shvatite da ce oni nas cekati jos malo i onda cemo dobiti sut u guz. Ako Olimpija osvoji ABA onda smo jos blizi..pa mozemo nadureni izaci iz ABA i igrati kosarkasku ligu sampiona....

        Privatizacija, bar pocetak rada na dvorani i onda tako moze...Asvel i Bayern ne bi dobili licence da to nisu poceli da rade a dobili su mig od Djordija da t pocnu,jer se u normalnom svetu to radi na dug period a mi bi dza bu i ajmo EL....

        To je dug proces koji nazalost mi jos nismo poceli...a Peju pominjem samo zbog Parkera jer je Vilerban kurac kao i Lyon...ali imaju finansijsku sigurnost i krenuli su odavno da grade nesto sto bi ih dovelo do EL licence...

        Djordi je pametniji od Covica deset puta i kao sto trebaju odredjeni uslovi da igras uopste EL, tako trebaju uslovi za licencu...
        Eno Cibona i Split imaju arene i to kakve. Nisu ni na drzavnom budzetu. Samo jos da se vrate Cutura i Kukoc i ihaaaa... Djordi dolazi na lov na tune i donosi im licencu.

        Comment


        • Čović je pokusavao sigurno ali te je po meni nemoguć zadatak čak i za njega,od Radanova i Uskoka moze biti prosečan igrac i nista vise od toga. . . Protiv Bud sanse su nam 50%50
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Eno Cibona i Split imaju arene i to kakve. Nisu ni na drzavnom budzetu. Samo jos da se vrate Cutura i Kukoc i ihaaaa... Djordi dolazi na lov na tune i donosi im licencu.
            Pa bi da imaju novca, Split je jedan od najvecih klubova Evrope svih vremena..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • I Zadar ima novu dvoranu. [emoji1787]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nemaju, ima grad. Split je tri puta bio prvak Evrope. To da imaju budzet Asvela, sigurno bi se uzelo u racunicu, ali to njih ne zanima.

                Zadar je smesna prica...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pa bi da imaju novca, Split je jedan od najvecih klubova Evrope svih vremena..
                  Imace... samo da vrate Kukoca i onda pesma.

                  Pa kad u lozi na EL utakmici budu sedeli Peja i Toni....milina.

                  Comment


                  • A da, a Cibona i Split imaju svoju dvoranu. [emoji1787]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pa ne stoji predsednik Hrvatske iza njih sa svojim kerberima. Bas zbog tih stavova uskoro nam se blizi kraj EL. Jer jbga imamo velike legende koje su usle u klub..

                      Split i Cibona imaju 5 titla prvaka Evrope, sto je taman toliko meseci koliko je Dekijev avatar i mvp trener EC sedeo na klupi svog tima koji je batovao.

                      Kako sijes, tako i zanjes...sa ovakom publikom i liga sampiona je dostignuce :-)
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        A da, a Cibona i Split imaju svoju dvoranu. [emoji1787]
                        Cibona i Split ne traze A licencu. Ne znam sto ih ubacujes u temu. Svakako ce nas Dejo uvesti u EL a ima trogodisnji ugovor, verujem da ce i duze ostati. Vec sad gazi petu godinu, a neko pet meseci nije izdrzao :coffee:
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Mislim da bi Armani, Pao i Oly trebalo izbaciti iz EL jer koriste tudju arenu. Placaju rentu, sramota...

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ajmo ovako. Covic je pregovarao oko licence i Djordi je vise puta rekao tajno i javno da o licenci mi sa ovih prostora mozemo samo da sanjamo, i to iz vise razloga. Tebe kao istinskom navijacu bi to trebalo biti jasno.
                            Da izvine dame ako ih uopste ima ovde, ali to je isto kao ja da sam svojevremeno pitao Andjelinu Jolie smarao godinama da je oplodim a ona me odbija iz objektvinih razloga. Cak sta vise, mislim da sam ja imao vece sanse pored Brad Pitta nego KKCZ sa sve Covicem, ili Peja sa Sedlacekom da dobiju licencu . A sada nastavi sa vredjanjem. Sram ga bilo nesposobnog.
                            A sad ozbiljno: ništa Čović nije odmakao u organizacionom smislu otkako smo se plasirali u EL i otkako smo gotovo stalno učesnici tog takmičenja.
                            U redu su nagrade za najbolji ili skoro najbolji marketing ali te nagrade bi trebalo da imaju neku upotrebnu vrednost, da podignu ugled i imidž kluba u Evropi, kad već to ne može da se postigne sportskim rezultatom.
                            Nije jebeno dovoljno da se nekako uguramo u EL i da budemo 14-to do 18-to prase.
                            Jedan problem generiše drugi, kada imaš garantovano mesto u EL, onda trener koji god da je ima lagodniju poziciju, ima veću slobodu da radi, greši, ima vremena da sprovede svoje ideje u delo, nema konstantni pritisak od besnih navijača, ima veće šanse da napravi neki rezultat u toj EL.
                            Dosta je bilo po principu "prvi sam u selu" ostalo nas ne zanima.
                            Posle 10 godina učestvovanja u EL potrebno je napraviti iskorak, ovo je sad ko jebeni dan mrmota.
                            Ako to Čović ne može, umoran je ili šta god da je razlog neka izađe i kaže, verovatno je da čovek možda i nema više toliko energije da se bori sa tim problemima.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Mislim da bi Armani, Pao i Oly trebalo izbaciti iz EL jer koriste tudju arenu. Placaju rentu, sramota...
                              Jeste. Samo sto oni imaju a licencu. Ovi sto je traze ih iprave..takvi su prosto uslovi..Cak je i Covic pricao o tome i pricao bi i vise da moze...

                              Nece se oni odreci Valensije zbog Zvezde pa cak i Pariza.

                              Covic bi nesto i uradio da sme, ali ne sme, zato i kaze nek neko dodje i kupi...

                              Setimo se sta je gazda PAO pricao, a on je tek zagrebo prvu liniju...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Nije vlasništvo nad halom obavezan uslov za licencu, da li je imaš ili je rentiraš potpuno je svejedno bitno je da ispunjava tehničke standarde.
                                Jedini uslov pored infrastrukturnih su materijalne garancije u dužem vremenskom periodu, što podrazumeva milion po sezoni u ECA kasu i budžet.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X