Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Licencu smo dobili, ali na Max Betu....

    :-)

    Svi koji znaju beze iz Srbije ako imaju mozga njihovi roditelji...kao sto Simanici nisu imali da ne staju na pumpu..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ta licenca bi imala smisla pod uslovom da nam 90 posto tima cine nasi igraci,da kroz evroligu pravimo reprezentativce Srbije,sve ostalo vodi u propast nase kosarke,para za najkvalitetnije strance nemamo bez obzira koliko Vucic upumpava,a ovi polovnjaci u najboljem slucaju videli smo sta mogu.

      Comment


      • https://twitter.com/LucaDa18/status/...047919620?s=19
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ovo ako se ispostavi kao istina je najveći Čovićev uspeh za vreme njegovog predsednikovanja.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Puce aba liga u tom slucaju. Nije da mi nece faliti....ali....

            Comment


            • Kad objavi SOS-koš tad ću da poverujem.

              Comment


              • Je l' to onaj insajder što se ispromašivao pred sezonu kad su u pitanju novi igrači Zvezde?

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Mi pre svega bi trebalo da pravimo košarkaše koji nisu na vi sa driblingom i šutom. I da takvi budu na svim pozicijama.
                  To bi moralo da se radi u mladjim kategorijama naustrb "rezultata" ali je tamo izgleda bitna disciplina u igri i dovesti sto vise fizicki dominantne omladine (u odnosu na konkurenciju u mladjim kategorijama) da budes bolji od konkurencije.

                  Originally posted by Karamazov View Post
                  Je l' to onaj insajder što se ispromašivao pred sezonu kad su u pitanju novi igrači Zvezde?
                  Ma taj prepisuje sa svih mogucih elektronskih portala po Evropi, i sada je objavio par sati posle "vesti" na maxbet-u te je verovatno "informaciju" pokupio odatle.

                  Inace Radonjic posle utakmice izjavio da je Dobric dobio neki udarac i nije igrao zbog toga, a da je Davidovac bolestan. Provlace se informacije po forumima da je pozitivan na koronu.

                  Comment


                  • Okupili se cigani ko komarci na fenjer.

                    Comment


                    • Ja sam vam pisao prije nekih 10ak dana da nas zele u EL. Da gledaju da nas ubace mimo toga ko ce osvojiti ABA.

                      Comment


                      • Originally posted by Victor BG View Post
                        Ja se ne sekiram previse za rezultat u PO. Prema nekim mojim tracevima iz menadzerskih krugova, ECA ce izabrati Zvezdu za sl sezonu. Jedino u sto mene interesuje da li je to zelja da bude Zvezda ili je zaista rijec o tome da ce iskoristiti svoje pravo da izaberu tim iz ABA.
                        Sta je tu problem, sto ABA moze da kaze uzimate pobjednika ili nikog sto bi opet bilo ok ukoliko imamo interes da liga opstane.
                        Evo ga

                        Comment


                        • To nije moguce za sledecu sezonu jer ABA ima dogovor sa ECA, tako damoze samo od one tamo..''Italijan'' je insajder na nivou ovih nasih forumskih ili tviteraskih...od one tamo mozda..to vec nije nemoguce ako udjemoove zato i pisem da je ova sezona presudna..Ne bi oni odjebali ABA ne zbog ABA vec ta Olimpija je njihov osnivac, tako da su informacije smesne
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Bravo Viktore, a i to bi bila realnos',ako je ko zaslužio to je KK C zvezda na čelu sa gospodinom Čovićem.
                            Da ne zaboravim i gospodina predsednika.

                            Comment


                            • ABA nema ugovor a to je ono što je važno.

                              To što je obećanje dao Đordi nije nikakva garancija.

                              Ako mu se ćefne može prekršiti dogovor.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                ABA nema ugovor a to je ono što je važno.

                                To što je obećanje dao Đordi nije nikakva garancija.

                                Ako mu se ćefne može prekršiti dogovor.
                                Glavni i jedini problem je bio u tome da Zvezda ima mizeran budzet i koliko taj budzet moze biti veci i koje su garancije za to?! Eto toliko znam a Covic moze dati odgovor na to. Sve ostale uslove mi imamo i vise nego sto treba, milionski grad, zemlja kosarke, vatrena publika atraktivna, aerodrom, hala, samo su pare od TV prava smijesne kao i trziste na kojem ECA moze da profitira. Tako da ce nam vjerovatno biti uslov budzet veci od Zalgirisa osim ako Covke ne ispregovara nesto jer ne znam koliko je drzava sposobna i voljna da finansira to u tolikom obimu.

                                Comment

                                Working...
                                X