Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Radanov već ima 23 godine, nije on više mlad igrač.
    Toliko je imao i Lazic kad je od drveta postao manje drvo samo zbog tog leta kad je popravio sut. Ima tu materijala. Cuvaju ga daleko zbog tankog suta, ako to dovede u red, morace da mu pridju, a onda ide ulaz koji on ume da radi odlicno. I naravno, trebaju mu minuti. To je kljuc.

    Comment


    • E ako mu je perspektiva Lazićeva karijera da zatvaramo radnju.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Storm View Post
        Radanov ce biti igrac za nas. Ne za CSKA ne za nba ali neki Dobric ili Davidovac fazon hoce. A Uskokovic nece ni to. Zivi bili pa videli.
        Uskokovic je sad tamo gde je Radanov bio pre 4 godine. O njemu mozemo pricati samo u proslo-buducem vremenu.

        Comment


        • Ne mozemo vec nekoliko sezona ni takvog da stvorimo. Ako napravimo bek wp domacu trojku za narednu deceniju, to je sasvim ok. Ima on taj pregled igre sa krila. Danas je podelio par lepoh lopti pod kos, ali nasi centri su nesto najgore sto sam ja video u Zvezdi. Polako i Nnoka ukljucujem u tu pricu promasenih dusa.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Radanov ce biti igrac za nas. Ne za CSKA ne za nba ali neki Dobric ili Davidovac fazon hoce. A Uskokovic nece ni to. Zivi bili pa videli.

            Gde je Gurovic da jedno leto s njim radi na sutu kao s Lazicem? Ako se izvukao iz one situacije kad je tuk’o zenu, lepo da ga Aleksa angazuje i da mu pola plate svaki mesec.
            Fali njemu sem šuta i nekih 7-8 kila mišića. I to je veći problem od šuta.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • I večeras,protiv ovakvog protivnika,ni jedan jedini pik nije prošao ni odigran.

              Comment


              • Uskokovic je bolji od Radanova..dao vise poena za 4min od njega...:-)

                Stvarno mracite, a mmajstor ubi....da mu udje trener u EL posle 5g da ga otkinemo..:-)
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Igrao je 33 minuta protiv balavurdije i bio je očajan. Kraj priče.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post

                    Stvarno mracite, a mmajstor ubi....da mu udje trener u EL posle 5g da ga otkinemo..:-)
                    jebiga, znam da ti pada tesko, al sam si izabrao takav put.

                    Comment


                    • Mladom igracu se da 20 minuta 2 meseca bar u aba. I onda sudis i vidis od cega je. Doncic da ne igra vise od sat vremena za mesec dana trebalo bi mu 2 utakmice da se vrati u mod. Ista ovakva pljuvacina je bila za Gudurica kad odigra ocajan mec u aba, pa covek posta igrac. Kls je dusu dao za mlade. Tada ih pusti,, pa da vidimo. Nek’ se razigraju malo u kontinuitetu. Voleo bih i ja da mi pravimo nba prospekte svake godine, ali ne biva.
                      Last edited by Storm; 16-03-21, 19:57.

                      Comment


                      • Jest, samo se ne radi da nekog pustis u EL (kasnije ce se potvrditi kao prinudno resenje) i kad tamo odigra dobro, da ga onda zakucas ga na klupu i tribine sve do utakmice protivu balavurdije da bi odmorio nekog drugog igraca.

                        Tim potezom mu je samo pokazao koliko veruje tj ne veruje u njega...a ovaj verovatno nije neki borac i inadzija pa da u inat razvali ovu decu

                        A i ovo nije mlad igrac.

                        Comment


                        • Gudurić je sa 22 godine prešao u Fenerbahče, on i Radanov ko oko i dupe.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Guduric je retka pojava. Mi da se udaramo u dupe da napravimo nekog Dobrica ili Davidovca ili Lazica. Posto ni takve nemamo vec neko vreme. Pogledaj fmp pa ce ti biti jasno.

                            Comment


                            • Priča se nešto oko licence?

                              Comment


                              • Mi pre svega bi trebalo da pravimo košarkaše koji nisu na vi sa driblingom i šutom. I da takvi budu na svim pozicijama.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X