Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Faul sviran Tomasu, DeDa imao 2 bacanja. Neverovatno kako nisu primetili ovu nameru da se spreci kos a kod Noka su primetili. Doduse nije ga Jankovic udario u glavu nego ga nabio ramenom, ali je Noko bar isao na loptu...
    Zapamtio sam ovaj detalj pa sam samo sacekao snimak
    Uopšte mi se ne sviđa suđenje koje imamo u Aba a ide meč u Podgorici, još važnih mečeva u Aba , PO Aba...

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Sad si samo zlonameran sa ovom tabelom.
      Kao da ne znas da KKP kida u napadu, protok lopte im je savrsen a igraci su tako brzi i dobri strelci da ih samo faulovima mozes spreciti da ne poentiraju. Jedva da stizemo i da ih fauliramo i eto cas posla dodjes do 65 slobodnih u 2 utakmice...

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Faul sviran Tomasu, DeDa imao 2 bacanja. Neverovatno kako nisu primetili ovu nameru da se spreci kos a kod Noka su primetili. Doduse nije ga Jankovic udario u glavu nego ga nabio ramenom, ali je Noko bar isao na loptu...
        Zapamtio sam ovaj detalj pa sam samo sacekao snimak
        Ako se sećam, bilo je priče da će takvi faulovi automatski biti suđeni kao nesportski faul. Zato sam i prokomentarisao, utakmica je prošla ali dolaze druge takođe bitne i "na nož".
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Nema potrebe za vređanjem Dangubića.

          Zna se kakvo je rivalstvo i iz tog razloga nije ni trebao biti pripremljen poklon, da se ne pravi problem momku.

          Fino i kulturno je rekao Neši Iliću da ne želi. Da je orbnuta situacija većina naših navijača bi aplaudirala tom potezu.

          A da kojim slučajem primi poklon, većina bi ga sikterisala iz kluba.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            Nema potrebe za vređanjem Dangubića.

            Zna se kakvo je rivalstvo i iz tog razloga nije ni trebao biti pripremljen poklon, da se ne pravi problem momku.

            Fino i kulturno je rekao Neši Iliću da ne želi. Da je orbnuta situacija većina naših navijača bi aplaudirala tom potezu.

            A da kojim slučajem primi poklon, većina bi ga sikterisala iz kluba.
            Pogotovo što se ne zna šta je prava istina, a i mislim da je totalno nebitna priča skroz.

            Comment


            • Originally posted by L a z a r View Post
              Pogotovo što se ne zna šta je prava istina, a i mislim da je totalno nebitna priča skroz.
              Bas tako, nase je bilo da budemo gospoda i poklon spremimo. Njegova procjena da odbije i prica gotova. Navijac je Partizana, eto mu neka igra kod nas je svaki evro zaradio.

              Comment


              • Originally posted by Karamazov View Post
                Nema potrebe za vređanjem Dangubića.

                Zna se kakvo je rivalstvo i iz tog razloga nije ni trebao biti pripremljen poklon, da se ne pravi problem momku.

                Fino i kulturno je rekao Neši Iliću da ne želi. Da je orbnuta situacija većina naših navijača bi aplaudirala tom potezu.

                A da kojim slučajem primi poklon, većina bi ga sikterisala iz kluba.
                Intimna je stvar svakog sportiste da učini plezir klubu u kojem je stasao i stekao ime koje ima danas. To je mala ceremonija koju Zvezda organizuje sa SVAKIM svojim bivšim igračem i čin je koji označava međusobno poštovanje.
                To što bivši igrač sada igra za najvećeg rivala ne menja ništa u očima Zvezde i to je ono što je najlepše u svemu ovome.
                Dangubić je trebalo to da prepozna i barem u tom kratkom trenutku izrazi zahvalnost prema klubu koji je napravio igrača od njega.
                S druge strane, sredina u kojoj sada igra je duboko nenormalna, bilo je priča da je već bio provociran zbog svoje igračke prošlosti, tako da je prihvatio tu plaketu pitanje je da li bi to eskaliralo u nešto opasnije po njega tako da ga sa te strane razumem.
                Ipak, bilo bi lepo da uzme priznanje jednom kad izađe iz te toksične sredine.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Inače, trenutno (po zvaničnim podacima ABA lige) Zvezda ima negativan odnos faulova, zbirno, za razliku od pojedinih konkurenta koji su očigledno u povlašćenom položaju.
                  Pojedine ekipe imaju, bezmalo, čak 100 bacanja više.
                  Last edited by L a z a r; 16-03-21, 11:58.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Nema potrebe za vređanjem Dangubića.

                    Zna se kakvo je rivalstvo i iz tog razloga nije ni trebao biti pripremljen poklon, da se ne pravi problem momku.

                    Fino i kulturno je rekao Neši Iliću da ne želi. Da je orbnuta situacija većina naših navijača bi aplaudirala tom potezu.

                    A da kojim slučajem primi poklon, većina bi ga sikterisala iz kluba.
                    i sam sam takvog stava i razumem Dangubu.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Bas tako, nase je bilo da budemo gospoda i poklon spremimo. Njegova procjena da odbije i prica gotova. Navijac je Partizana, eto mu neka igra kod nas je svaki evro zaradio.
                      A šta ako je to prihvatio dalje od očiju javnosti, samo kažem.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Nema potrebe za vređanjem Dangubića.

                        Zna se kakvo je rivalstvo i iz tog razloga nije ni trebao biti pripremljen poklon, da se ne pravi problem momku.

                        Fino i kulturno je rekao Neši Iliću da ne želi. Da je orbnuta situacija većina naših navijača bi aplaudirala tom potezu.

                        A da kojim slučajem primi poklon, većina bi ga sikterisala iz kluba.
                        Dangubić je znao kakvo je rivalstvo - što je prešao?
                        Milutinov kao što znamo - nije prešao, a bile su mnogo bolji novci. I nema problema.
                        Danguba je znao gde ide i odakle je došao, prema tome njegova sramota.
                        Zvezda je SVIM svojim bivšim igračima
                        davala poklone gde god da su igrali a gostovali u Beogradu.
                        To je dobro znao Dangubić, a Zvezda je znala, ali to je koncept
                        koji ne treba da se menja ni zbog koga, a ponajmanje Dangubića.

                        Comment


                        • Originally posted by nebitan View Post
                          i sam sam takvog stava i razumem Dangubu.
                          I ja ga razumem.

                          Nema ovde zdravog rivalstva, pogotovo u košarci i fudbalu.

                          Da je u pitanju vaterpolo, odbojka, rukomet, niko o tome ne bi ni pričao niti bi izazvalo pažnju.

                          Inače, jedan sam od onih koje ni malčice ne nervira kada neki naš bivši igrač pređe u Partizan.

                          Svako ima pravo da bira sebi sreću.

                          Naš klub je Dangubi dao mnogo, ali dao je i on njemu. Pošteno je odradio posao.

                          O onom čuvenom plej-ofu sa komšijama svi pričaju o Đenki i Kalini koji su izmajstorisali, ali su sjajan posao odradili i Danguba, Lazić, Mitrović sa skokovima, Jović...

                          Nekako nije imao ni sreću Danguba. Kad god uhvati dobru formu, desi se neka povreda.

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post
                            A šta ako je to prihvatio dalje od očiju javnosti, samo kažem.
                            Onda je supak. Tu nema rasprave. Da li je?

                            Comment


                            • Mislim da je poslednja informacija da se zahvalio i rekao da nije pravi tajming da uzme plaketu. Meni je to ok.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Naravno da je OK pogotovo kad se zna kakve kriminalce imamo u navijačkim grupama KKP i KKCZ.

                                Comment

                                Working...
                                X