Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Da li je ovo mogla biti namerna?

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ma nema sanse, takav brainfart meni se ne moze desiti, samo sam malo kritican prema DR jer ja nisam od onih koji ce zazumuriti na neke stvari, pa ako su svi treneri posle njega bili pljuvani jer su se svi merili prema njegovim uspesima i igrama, onda sta je problem da se napise da sadasnje igre su daleko od nivou igara tih istih trenera koji su na ovim mestim bili pljuvani najstrasnije od cuvara lika i dela DR.

      I sada sam ja kao nesto protiv kluba i DR, pa nisam, ali nikada nisam sednvicario, pogotovo sto sam na strogoj dijeti te mi sendvici od Vesne ne bi prijalili trenutno.

      Vidim na raznim mestima se spominje da je Danguba ostavio poklon koji mu je "urucen" kao clan kluba 100.

      Nije mu urucen iako je klub spremio poklon, Nesa Ilic je bio spreman da mu to uruci u isto ono vreme kao sto su svim igracima to ucinili i pre njega. Nesa je razmenio par reci sa Dangubicem i ocigledno bilo da Dangubic ne zeli da primi nagradu te je i ceremonija predaje prekinuta pre nego sto je i pocela. Barem se tako nismo izblamirali da izadje Nesa na centru sa poklonom a da ovaj ne izadje. Mada po meni je Dangubic tu malo ponizio klub odbijanjem da primi poklon. Brakovi se rasturaju pa se dvoje rastavljenih sete nekih datuma, rodjendana, posalje i poklon, ali ovo je pljuvanje po klubu koji ti je uterao ozbiljne pare u dzep i omogucio da igras najkvalitetniju ligu posle NBA, Zelim mu sa sadasnjim klubom da sledecu sezonu udje jos jace i osvoji tu aba 2 ligu dominatno.

      Poklon se vrteo tu oko stola i Janko je posle odneo taj poklon nazad do prostorija.

      Zasto Danga nije zeleo da primi, ne znam, da li je ljut ili nije smeo od njih to je vec drugo pitanje.


      Puna podrska za KKCZ u osvajanju svega sto je ostalo da se osvoji ove sezone, puna podrska LomsmiSK u vrlo strucnim analizama nasih utakmica, drago mi je da nam otvara oci i da pocnemo da gledamo utakmice i nase igre njegovim ocima.
      Tezak olos Dangubic zbog tog poteza, pokazao koliko je sitna dusa i sa onim jurcanjem da zakuca na kraju. Uostalom samo je olicenje celog tog odvratnog kluba koji je gradio laznu dominaciju u proslosti bahacenjem, otimanjem, sirenjem mrznje i trovanjem mrznjom generacija mladih ljudi koji za njih navijaju. Odlaskom Vujosevica i vracacem titula na Mali Kalemegdan je stavljena tacka na tu nakaradnu tvorevinu i definitivno taj klub poslat na smetliste istorije gde mu je i mesto. Nazalost ostale su jos klice mrznje koje su sejane i to se vidi u svakom derbiju u ponasanju njihovih igraca , ali sve je to bezopasno, i bice iskorenjeno i to jednog dana

      Comment


      • Mislim da Danguba trpi veliki pritisak od siledžija u klubu a svi znamo o kome pričamo.
        Ipak je dugo bio kod nas i ostavio značajan trag. Ne zameram mu ni to što nije uzeo plaketu, ni zakucavanje na kraju utakmice.
        On ipak treba da završi mirno sezonu i ne treba mu sukob sa psihopatama u i oko kluba.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Pa ko ga je tukao po usima da dolazi tu? U raspali Partizan , i pljuje sam po sebi sa ovakvim potezima da bi se dodvorio olosu

          Comment


          • Originally posted by Ivan9 View Post

            Da li je ovo mogla biti namerna?
            Da je bilo obrnuto bile bi 2 nesportske i iskljucujuca

            Comment


            • Ne kapiraš. Njima znači, njemu ne ili mu je svejedno. Samo što su tupavi da to izvale.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ne kapiraš. Njima znači, njemu ne ili mu je svejedno. Samo što su tupavi da to izvale.
                Kapiram. Al opet se blamira. Mogao je da ode ko Mitar u Buducnost ili kao Jaka u Olimpiju i nema problem. Mada pisu za njega da je grobar tako da pitanje je da li mu znaci ili ne znaci

                Comment


                • Možda je groblje više nudilo što je vrlo verovatno.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Možda je groblje više nudilo što je vrlo verovatno.
                    Slazem se al finu je on karijeru imao, zaradio love. Svojevremno je Milutinov zbog budala odustao od prelaska u Zvezdu. Jednostavno ti prelasci su promasaj ako vec ne mozes javno da sacuvas integritet. Posebno sto nista nije dobio prelaskom u ovako raspali klub. Bukvalno korak nazad u karijeri

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post

                      Da li je ovo mogla biti namerna?
                      Al kako ih nauče ovo foliranje,kako zakovrne očima kao da ga voz udario.

                      Comment


                      • Četiri godine je bio kod nas i davao sve od sebe boli me q za koga navija, a i njega očigledno.
                        Da pruža bar 20% od igara koje pružao kod nas kod njih udarali bi se u dupe od sreće.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post

                          Da li je ovo mogla biti namerna?
                          Ako je suđen faul Tomasu onda je Jankoviću trebalo suditi nesportski faul.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Marcus View Post
                            Tezak olos Dangubic zbog tog poteza, pokazao koliko je sitna dusa i sa onim jurcanjem da zakuca na kraju. Uostalom samo je olicenje celog tog odvratnog kluba koji je gradio laznu dominaciju u proslosti bahacenjem, otimanjem, sirenjem mrznje i trovanjem mrznjom generacija mladih ljudi koji za njih navijaju. Odlaskom Vujosevica i vracacem titula na Mali Kalemegdan je stavljena tacka na tu nakaradnu tvorevinu i definitivno taj klub poslat na smetliste istorije gde mu je i mesto. Nazalost ostale su jos klice mrznje koje su sejane i to se vidi u svakom derbiju u ponasanju njihovih igraca , ali sve je to bezopasno, i bice iskorenjeno i to jednog dana
                            Nakon što sam pročitao tvoj post, ide mi u glavi da nisi ništa bolji od njih kad je patološka mržnja u pitanju.

                            Comment


                            • Pa Danga je za nas igrao ovaj poslednji derbi,ostavite čoveka na miru
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Originally posted by nebitan View Post
                                Ako je suđen faul Tomasu onda je Jankoviću trebalo suditi nesportski faul.
                                Faul sviran Tomasu, DeDa imao 2 bacanja. Neverovatno kako nisu primetili ovu nameru da se spreci kos a kod Noka su primetili. Doduse nije ga Jankovic udario u glavu nego ga nabio ramenom, ali je Noko bar isao na loptu...
                                Zapamtio sam ovaj detalj pa sam samo sacekao snimak

                                Comment

                                Working...
                                X