Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekoliko poslednjih utakmica u EL nisam ni gledao, niti sam imao želju da gledam, a bilo kada ranije, pod Uvalinom, kratko kad su je vodili Vlada Vukoičić, Milivoje Lazić nije bilo šanse da propustim utakmicu, najčešće uživo ako ne mogu onda na TV-u.
    Sada mi se zgadilo ovo što Zvezda igra, toliko da uopšte nemam osećaj da nešto bitno propuštam kad ne gledam utakmicu.
    Jedva sam se naterao da gledam derbi i naravno zažalio zbog toga.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nista propustio nisi. Dobili smo doduse 2 igraca Himkija + grupa gradjana. Nismo dvojicu igraca mogli da zaustavimo 30 minuta. Tek na kraju kad izgubise snagu, dobismo. A ovo juce je doslovno najgori tim Partizana koji ja pamtim. I tu bese muka, prelomismo tek u 4/4. I sad ja treba da budem euforican i zahvalan Radonjicu na uspehu. A pre toga dobismo isto tako na gurku Split ciji prvi tim ima primanja kao Loyd sam. Pritom, cuda se desavaju. Dobili smo i mi jace i skuplje rostere, ali igra je toliki krs, da je negledivo. I ako se to javno kaze, ne voli se dovoljno Zvezda i nezahvalni navijaci kukaju. How yes no....
      Last edited by Storm; 15-03-21, 12:08.

      Comment


      • Imaš li ti, Stojanče, uvid kad se nekom hakuje profil, kad neko s'nekim zameni kompjuter, tim za koji navija....


        Ovo otišlo sve u q.. c

        Comment


        • Originally posted by L a z a r View Post
          Imaš li ti, Stojanče, uvid kad se nekom hakuje profil, kad neko s'nekim zameni kompjuter, tim za koji navija....


          Ovo otišlo sve u q.. c
          Mislis na Bayernovca koji nam drzi cas ljubavi prema Zvezdi ili....?
          Last edited by Storm; 15-03-21, 12:15.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Na koga mislis? Bayernovca koji nam drzi cas ljubavi prema Zvezdi ili....?
            Njega, naravno, ali deki i sarac me iznenadjuju skroz.
            Ti si čovek svoj na svom, ali ovi su garant nešto izmiksovali sa kojekavim prepiskama, dopiskama, kucanjima...
            Odu tamo na one tnjitere, akaju se, pomešaju adrese, kuće, imena i ovde posle prave pometnju.
            Last edited by L a z a r; 15-03-21, 12:19.

            Comment


            • Jbg, Losmijev duh ulazi u ‘suparnike’ i pravi od njih vece Losmije od Losmija. Na kraju ce Dekkard da pocne da navija za Asvel, a Sarac za Zalgiris.
              Last edited by Storm; 15-03-21, 13:37.

              Comment


              • Momci, vratimo se temi.

                Radonjić zadovoljan: Uradili smo sve što smo hteli, sad da izgradimo formu za finiš sezone

                https://www.mozzartsport.com/kosarka...-sezone/381506

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Jbg, Losmijev duh ulazi u ‘suparnike’ i pravi od njih vece Losmije od Losmija. Na kraju ce Dekkard da pocne da navija za Asvel, a Sarac za Zalgiris.
                  Ma nema sanse, takav brainfart meni se ne moze desiti, samo sam malo kritican prema DR jer ja nisam od onih koji ce zazumuriti na neke stvari, pa ako su svi treneri posle njega bili pljuvani jer su se svi merili prema njegovim uspesima i igrama, onda sta je problem da se napise da sadasnje igre su daleko od nivou igara tih istih trenera koji su na ovim mestim bili pljuvani najstrasnije od cuvara lika i dela DR.

                  I sada sam ja kao nesto protiv kluba i DR, pa nisam, ali nikada nisam sednvicario, pogotovo sto sam na strogoj dijeti te mi sendvici od Vesne ne bi prijalili trenutno.

                  Vidim na raznim mestima se spominje da je Danguba ostavio poklon koji mu je "urucen" kao clan kluba 100.

                  Nije mu urucen iako je klub spremio poklon, Nesa Ilic je bio spreman da mu to uruci u isto ono vreme kao sto su svim igracima to ucinili i pre njega. Nesa je razmenio par reci sa Dangubicem i ocigledno bilo da Dangubic ne zeli da primi nagradu te je i ceremonija predaje prekinuta pre nego sto je i pocela. Barem se tako nismo izblamirali da izadje Nesa na centru sa poklonom a da ovaj ne izadje. Mada po meni je Dangubic tu malo ponizio klub odbijanjem da primi poklon. Brakovi se rasturaju pa se dvoje rastavljenih sete nekih datuma, rodjendana, posalje i poklon, ali ovo je pljuvanje po klubu koji ti je uterao ozbiljne pare u dzep i omogucio da igras najkvalitetniju ligu posle NBA, Zelim mu sa sadasnjim klubom da sledecu sezonu udje jos jace i osvoji tu aba 2 ligu dominatno.

                  Poklon se vrteo tu oko stola i Janko je posle odneo taj poklon nazad do prostorija.

                  Zasto Danga nije zeleo da primi, ne znam, da li je ljut ili nije smeo od njih to je vec drugo pitanje.


                  Puna podrska za KKCZ u osvajanju svega sto je ostalo da se osvoji ove sezone, puna podrska LomsmiSK u vrlo strucnim analizama nasih utakmica, drago mi je da nam otvara oci i da pocnemo da gledamo utakmice i nase igre njegovim ocima.
                  Last edited by Karamazov; 15-03-21, 18:07.

                  Comment


                  • .. samo je malo kritican... ne prica niko o sad vec kad je odlazio.Necu vise spominjati ostace SO i ako izgubi svaki mec,biro za zaposlene, telefone, Vracar itd...Nema potrebe sacekacu kraj sezone,imam ceo tvoj ciklus prica o DR,ne brini :-))

                    Necu vise ulaziti u konverzacije u toku ove sezone vec na kraju..pokajacete se kao i uvek. Jel sam pricao za Alimpija? Sina? SO? itd...sacekacu opet,kao sto sam cekao Deja..sta je 50dana..prodj to brzo

                    Inace ne navijaju za Zalgiris i Asvel vec za Zmajeve i Limenke :-))
                    Last edited by Karamazov; 15-03-21, 18:30.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      .. samo je malo kritican... ne prica niko o sad vec kad je odlazio.Necu vise spominjati ostace SO i ako izgubi svaki mec,biro za zaposlene, telefone, Vracar itd...Nema potrebe sacekacu kraj sezone,imam ceo tvoj ciklus prica o DR,ne brini :-))

                      Necu vise ulaziti u konverzacije u toku ove sezone vec na kraju..pokajacete se kao i uvek. Jel sam pricao za Alimpija? Sina? SO? itd...sacekacu opet,kao sto sam cekao Deja..sta je 50dana..prodj to brzo

                      Inace ne navijaju za Zalgiris i Asvel vec za Zmajeve i Limenke :-))
                      Za mene ce uvek klub biti na prvom mestu, i oni koji rade i brane boje tog kluba. I zato sam gore spomenute o kojim posprdno pises imali moju podrsku ali i kritiku, zato ne moze DR biti sveta krava a to sam hiljadu puta napisao. I da SO je imao obecanje da ga niko nece dirati pogotovo NC bez obzira na rezultate. Zato sada imam rezervu prema ovom timu jer je klub zbog zna se koga izneverio svog trenera svojim obecanjem da ga nece dirati, otuda i visegodisnji ugovor.
                      Kao sto ni DR niko nece dirati bez obzira na igre i rezulate.

                      Comment


                      • Ko je uticao da Sale Obradović ode ako nije Čović? Ko je doveo Radonju?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Za mene ce uvek klub biti na prvom mestu, i oni koji rade i brane boje tog kluba. I zato sam gore spomenute o kojim posprdno pises imali moju podrsku ali i kritiku, zato ne moze DR biti sveta krava a to sam hiljadu puta napisao. I da SO je imao obecanje da ga niko nece dirati pogotovo NC bez obzira na rezultate. Zato sada imam rezervu prema ovom timu jer je klub zbog zna se koga izneverio svog trenera svojim obecanjem da ga nece dirati, otuda i visegodisnji ugovor.
                          Kao sto ni DR niko nece dirati bez obzira na igre i rezulate.
                          Opet tvoje ''insajd'' informacije. Zato me neki mucenik proziva da je Dejo sns, a Covic sta ce dobar covek,nema veze sa tim i nece neprilike i jbs datu recu i ispostovao psihopatu da mu trenira tutor na davanju ispita...



                          Koga si ti to kritikovao u Zvezdi da mi je znati :-)) i kakve veze ima jel trener bio ili je sad...a on nije ni cokoladicu kupio ljudima u klubu a nabio racune... ne volis ga i cao...jedan ''zvezdas'' ga zove kozojebac itd...neka ja navijam za Bayern i Deja...#nismoisti
                          Last edited by Karamazov; 15-03-21, 19:02.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Od sada pa nadalje bez ličnih prozivki.

                            Kritikujte igru, trenera, igrače, upravu, al lične prozivke zaboravite.

                            Biće izbrisane a oni koji preteraju banovani. Nekima preti i višemesečni ban.

                            Ne pretim nikom samo upozoravam.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Opet tvoje ''insajd'' informacije. Zato me neki mucenik proziva da je Dejo sns, a Covic sta ce dobar covek,nema veze sa tim i nece neprilike i jbs datu recu i ispostovao psihopatu da mu trenira tutor na davanju ispita...



                              Koga si ti to kritikovao u Zvezdi da mi je znati :-)) i kakve veze ima jel trener bio ili je sad...a on nije ni cokoladicu kupio ljudima u klubu a nabio racune... ne volis ga i cao...jedan ''zvezdas'' ga zove kozojebac itd...neka ja navijam za Bayern i Deja...#nismoisti

                              Filipa Covica od prvog dana, smatrao sam da svojim kvalitetom ne zasluzuje mesto u KKCZ, ali je imao svoj doprinos u vracanju u EL bez obzira koliko god ti i vecina ga sprdala. Njegove igre iz te serije i uglavnom te sezone kod Tomica je ozbiljan domaci zadatak za sve ove playeve iz danasnje KKCZ.
                              Kritikovao sam Lesorta, JJ tandem, Bjelicu, Stimca i hoces li jos nekog , Kritikovao ne i vredjao kao i ti eminentni forumasi ovde i na drugom mestu. Vi ste vredjali igrace,

                              Sve sto sam napisao za DR je istina, ali ga nikada nisam vredjao, a vecina mojih postova je bila sprdnja za biro za nezaposlene i pijenje piva na Vracaru.
                              Znas me i privatno i zato nemoj puno da se cimas znas me znam te.

                              Ovde zavrsavamo da ne bi otisli svi u banovinu .

                              Pozdrav za moderatora, sve je cool. osvajamo sve ove godine, cak i sa DR , verovali ili ne.

                              Comment


                              • https://twitter.com/bosko_bubamara/s...850497536?s=19
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X