Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova sprdnja sa Simonom, Kuridžom i Kuzmićem ne da više nije smešna već prevazilazi sve razmere jadnosti.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ovom malom iz Partizana ne treba guma za zube, ima protezu.
      Mali sa protezom će biti igračina, samo polako (žao mije što je u Partizanu).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ljudi u PO ocekujte svasta. Nemojte da se razocarate i jebete mater Sasi Obradovicu. On je svoje okajao. Sad vec sadasnji trener polaze racune navijacima. Igra je go kurac i kriv je trener.

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Ova sprdnja sa Simonom, Kuridžom i Kuzmićem ne da više nije smešna već prevazilazi sve razmere jadnosti.
          Sprema ih DR za prodaju, i uigrava ih za ono najbitnije.

          Svaka cast Reathu, Loyd i Woldenu, sramotno da tri stranca vise zele pobedu u derbiju od domacih nada i drzaca svlacionice.

          Novice, uvek sam te cenio kao protivnika ali onaj dzukacki udarac Loyda u ledja, mogao mu kljucnu kost slomiti a ovi pederi ni faul tada nisu svirali dok se covek valjao po terenu.

          Ako je ovo igra koja ce doneti aba titulu,onda Radonjicu stvarno treba dici spomenik i dati mu dozivotni ugovor.

          Imali smo srece sto smo igrali protiv donjeg doma ABA lige, po kvalitetu je takva i utakmica bila. 8/27 za tri, sjajan playbook postavljen

          Pohvale za odbranu koja je bila vrhunska u pojedinim momentima, pogotovo odbrana na Paigu, sada da li je do nas ili do njihovog (ne)znanja, neka strucniji ocene.

          U utorak ipak dolazi tezi protivnik i drago mi je ako je odmorio pojedine igrace za Cibonu i Pao u petak.
          Last edited by Šarac; 14-03-21, 20:44.

          Comment


          • Ono što je već dokazano, igramo u napadu sasvim korektno, tečno do onog trenutka kad dodjemo do toga da Lojd mora pošto- poto da takne, pipne loptu, završi napad.
            Vrlo često dolazi do konfuzije,čak i ostanemo bez šuta, pogotovo što se protivnik, verovatno, priprema i spremi odbranu za njega.

            PS
            Novica, k'o "Sarma iz Sivog doma ", brrrtee gura me, brrrteee.
            Kad se lupio po grudima na - 5, posle munut su pali na - 15.
            Last edited by L a z a r; 14-03-21, 20:50.

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post
              Mali sa protezom će biti igračina, samo polako (žao mije što je u Partizanu).
              Na žalost, ovo su naši standardi u zadnje vreme.
              Mnogo,Ganac,fizikalaca, malo majstora pravih igrača.
              Naravno, treba pohvaliti momka.

              Comment


              • ako je odmorio pojedine igrace za Cibonu i Pao u petak.
                Budućnost u nedelju ??? Ne razumem što ova utakmica nije pomerena za ponedeljak

                Comment


                • Штета што Бориша није остао барем до дербија.. Било је места да и он овде мало заигра,убаци који поен и да се часни опрости од Звезде

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Budućnost u nedelju ??? Ne razumem što ova utakmica nije pomerena za ponedeljak
                    Bila je u ponedeljak 22.3. ali je Buducnost prosla u 1/4 EK i u utorak 23.3. gostuje Monaku u prvoj utakmici. Zato je utakmica pomerena za dan ranije da i oni imaju 2 dana do sledece. Inace oni imaju Zvezdu u nedelju (21.3.), pa Monako u utorak (23.3.) i opet Monako u petak (26.3. i to van Crne Gore kao domacini zbog istog razloga zbog koga je Partizan "ugostio" Francuze u Ljubljani).
                    Last edited by Borca; 15-03-21, 00:35.

                    Comment


                    • https://www.instagram.com/p/CMajs7Rp...=19wdgodb0dhnq
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Borca View Post
                        Bila je u ponedeljak 22.3. ali je Buducnost prosla u 1/4 EK i u utorak 23.3. gostuje Monaku u prvoj utakmici. Zato je utakmica pomerena za dan ranije da i oni imaju 2 dana do sledece. Inace oni imaju Zvezdu u nedelju (21.3.), pa Monako u utorak (23.3.) i opet Monako u petak (26.3. i to van Crne Gore kao domacini zbog istog razloga zbog koga je Partizan "ugostio" Francuze u Ljubljani). (21.3.)
                        Onda je ok.

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Kako se mali uskok uplasi kad izvrse pritisak na lopti, gubi je 1 kroz 1...kuridza, jbg ne vredi komentarisati tu pojavu, kuzmica pogotovo

                          Comment


                          • U mladim kategorijama Uske je uvek bio muva bez glave. Uvek je on bio daleko od nekog vrhunskog potencijala na pleja. Nažalost boljeg pleja koji igra ABA i Evroligaška takmičenja nemamo.

                            Comment


                            • Dobro to da...uskok nam je najbolji plej, ali jbg...na zalost

                              Comment


                              • Originally posted by nebitan View Post
                                Mali sa protezom će biti igračina, samo polako (žao mije što je u Partizanu).
                                Radovanović je mogao biti igračina da nije potpisao za KKP. Za njegov razvoj Dinamik ili Mega su bile mnogo bolje opcije. Odavno su KKP i KKCZ odustali od proizvodnje igrača.

                                Comment

                                Working...
                                X