Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema na čemu.

    Evo da još malo uživate:



    Evo vam ovde https://www.youtube.com/channel/UC6_...QbI_xrOja3tvTw još par snimaka sa utakmice protiv Himkija.

    A što se današnje utakmice tiče, pa moramo je dobiti.

    A što se mora nije teško.

    Radonja nemoj molim te da pukne bruka, vreme je da se jedan derbi rutinski dobije.

    Mnogo će nedostajati Lazić. Taman ušao u formu i napravi onakvu glupost.

    Comment


    • Sedlaček, jedan od retkih koji ovu prelepu igru razume na pravi način. Svaka njegova reč je izuzetno dragocena i treba da se nalazi u udžbenicima visokih sportskih škola.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Šteta za Lazića ali Dobrić će preuzeti njegovu ulogu danas,odbranu stisnuti maksimalno i igrati ozbiljno 40min
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Sedlaček, jedan od retkih koji ovu prelepu igru razume na pravi način. Svaka njegova reč je izuzetno dragocena i treba da se nalazi u udžbenicima visokih sportskih škola.
          Milina ga je slušati. Košarkaški nisam upoznao edukovanijeg od njega. Sedlaček i Džile su melem za uši koliko poznaju materiju.

          Sećam se Marina iz vremena u Partizanu. Mislim da je bio u periodu kad je Vladislav Lale Lučić bio prvi trener tima.

          Ako nisam skrenuo sa glavom [emoji6]

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ja ga se sećam iz lože u Pioniru kad je sedeo blizu mene. [emoji6]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Meni je lik uvek isti. Ko da ne stari.

              Umirujuće dejstvuje njegov glas + ogromna količina znanja = melem za uši.

              Šteta što ga retko ima u javnosti.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Comment


                • Brat Djenka!
                  Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                  Comment


                  • Marina Sedlaceka za sportskog direktora a sto se tice derbija sto bi Radonja reko mi cemo tu utakmicu dobiti.

                    Comment


                    • Već ima bolju kintu i posao u Seventisiksersima nego što bi ikad imao u Zvezdi, klubu koji neizmerno voli.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Sedlaček nije više zaposlen u Sixers-ima.

                        Comment


                        • Dragan Jakovljević o Simaniću, poput Sedlačeka smatra da je trebao igrati nisko krilo.

                          https://rs.sputniknews.com/sport-kos...ednicki-jezik/

                          Comment


                          • Originally posted by serbianhoops View Post
                            Sedlaček nije više zaposlen u Sixers-ima.
                            Stvarno? Otkad to? Onda bi stvarno mogli da ga pojurimo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Neka ga Čović pozove,takav znalac zlata vredi
                              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                              Comment


                              • Originally posted by serbianhoops View Post
                                Dragan Jakovljević o Simaniću, poput Sedlačeka smatra da je trebao igrati nisko krilo.

                                https://rs.sputniknews.com/sport-kos...ednicki-jezik/
                                Eh sada to bitno menja ovo gledanje, ako je Zitko Jakovljevic doneo takav zakljucak svi znamo da je onda to to.
                                Svakako sledece sezone odlaskom Covica ostaje ili Radonja ili Zitko da se vrati svojoj najvecoj ljubavi, nije da SNS partija mu to nece omoguciti, tako da mozemo vec sada da pisemo Borisi na instagram:

                                Come to Red Star Bro, a Zitko bi onda mogao i Sanija Arnanitovica da vrati, plus Radanovu traku da da, i eto nama TOP 4 EL.


                                Sto se tice Sedlaceka, mnogo mnogo utakmica je bio u lozi Hale Pionir, nije da on nije prisutan tamo gde treba, kao i Jovica Antonic. Uostalom to nije ni bitno, Sedlacek da hoce da radi za KKCZ on bi radio, ne verujem da bi iko u klubu rekao nisi pozeljan.
                                Last edited by Šarac; 14-03-21, 17:47.

                                Comment

                                Working...
                                X