Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brz oporavak, pa da preuzme neki EC tim na leto.

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Brz oporavak, pa da preuzme neki EC tim na leto.
      To će sadašnji trener Zvezde, ako bude imao sreće.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        To će sadašnji trener Zvezde, ako bude imao sreće.
        I njemu zelim svu srecu. A mi bi mogli malo da promenimo kurs i okrenemo se svojoj deci. Ostoja vec prica o tome, ali samo mi trenutno imamo kapacitet da to i iznesemo kako treba.

        Comment


        • Pomoći će nam selektor juniorske ekipe.

          Comment


          • Mislim da ovde niko ne zna dva mlada igaca...cak ni one sto su na kupu igrali...moze njih par, neki mix...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Svake sezone po 9-10 stranaca. Boli me kurac za el ako je to uslov. Ja sam u miru i sa FIBA LS ako cu gledati Zvezdu u kojoj stasavaju neki novi klinci i gde se kosarka igra srcem. Ovo trenutno je golo govno.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                I njemu zelim svu srecu. A mi bi mogli malo da promenimo kurs i okrenemo se svojoj deci. Ostoja vec prica o tome, ali samo mi trenutno imamo kapacitet da to i iznesemo kako treba.
                To da, samo je problem što nema tog ekstra kvaliteta koji bi odmah igrao EL.
                Prevelike su to cipele, vidi se po svim domaćim igračima u proteklih 10 godina koji su bili u klubu. Ovi sad koji su u klubu, svi do jednog su bolno ograničeni što se vidi najočiglednije baš u evropskim utakmicama, pa je lakše bilo izminirati trenera nego priznati tu prostu činjenicu.
                To je ono što nas sprečava da napravimo iskorak u EL (PO, F4 što da ne?) i košarkaški neobrazovani navijači koji nisu u stanju da istrpe viziju jednog trenera duži vremenski period, duže od jedne sezone, bez obzira na rezultat. Razlog tome je jer smo bedni i svake godine moramo da strepimo da li ćemo igrati najeminentnije evropsko takmičenje.
                To je problem uprave kluba, a taj problem je nerešiv dok država ne uleti sa garantovanim budžetom od 50 miliona € za narednih 5 godina.
                Bedni smo, i materijalno, ali i duhovno. Ali, jedno proističe iz drugog.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Storm View Post
                  Svake sezone po 9-10 stranaca. Boli me kurac za el ako je to uslov. Ja sam u miru i sa FIBA LS ako cu gledati Zvezdu u kojoj stasavaju neki novi klinci i gde se kosarka igra srcem. Ovo trenutno je golo govno.
                  Bravo

                  Comment


                  • Tek neću gledati Zvezdu ako ne igra EL. A da je ovo pod Radonjićem nivo ispod EC to jeste.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Nešto najgore što je neko napisao o Radonjiću ...
                      Da, zamisli da na tvoj sud o nekom igraču utiče "pljuvanje" od strane roditelja i familije igrača...odakle im pravo a i Radonja jedostavno je morao, to je logično.
                      Last edited by Karamazov; 13-03-21, 17:59.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Nas cilj i teznja treba da bude El,pominjanje Fiba Lš je degutantno. . .mora da se promovise po koji mlad igrac i za to je Aba idealna. . .Radonja nam ostaje jos dve god po meni sigurno
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Ako dođe nova naprednjačka uprava ostaje Radonja sasvim sigurno bez obzira na rezultat.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma bre lozenje na glupo takmicenje. Ulozis 10M a zaradis 400k od EL. Serem im se u ‘elitno’ takmicenje. U fudbalu samo ulazak u LS kapne 15M. Bartomeuu bih njegovih 400k mu nabio u guzicu njegovu Katalonsku.

                            Comment


                            • 500k je zarada Zvezde od ove godine od TV prava. Plus svaka pobeda 37k€ plus od 14-og mesta pa naviše od 150k€ pa svako mesto više dodatnih 50k €. I dalje nedovoljno za ova ulaganja, ali više nego prethodnih sezona.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • @Karamazov

                                Hvala za intervju sa Sedlacekom, ovaj deo bih ozdvojio i to kao veliki "kiks" Miska Raznatovica

                                Zanimljivo, njegova ubedljivo najbolja sezona u karijeri bila je kod Milana Tomića. Sada mogu slobodno da kažem, pošto više nisam u Siksersima, da je Filadelfija planirala tada da ga draftuje, ali nismo uspeli da se dogovorimo, ne sa klubom, već agentom oko vremena koliko će ostati u Evropi. Zbog toga je on povučen s drafta. Ne kažem da bi njegovo biranje na draftu otvorilo oči i donelo mu veći prostor, ali ta sezona je došla kao priznanje jer je bio u centru pažnje klubova koji su želeli da ga biraju. To je bila potvrda njegovog rada. Sve ono posle toga, to blage veze nema sa onim prethodnim“.
                                Last edited by Borca; 13-03-21, 20:01.

                                Comment

                                Working...
                                X