Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znas kako...da je kukao ranije ko zna kako bibse to odrazilo na ekipu itd...ko zna da li bi uzeli titulu...ovako kada smo sve zavrsili i zbog tih igraca je bilo fer da se kaze sta su momci sve izdrzali i opet pored svega toga uzeli trofeje

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post
      Znas kako...da je kukao ranije ko zna kako bibse to odrazilo na ekipu itd...ko zna da li bi uzeli titulu...ovako kada smo sve zavrsili i zbog tih igraca je bilo fer da se kaze sta su momci sve izdrzali i opet pored svega toga uzeli trofeje
      I za igrače mi je rekao da odlaze ...dotukao me je kad mi je rekao da i Gudura odlazi.Tada je bila priča o Realu ali se umešao Žoc .Iz Gudurine kasnije priče , lako je zaključiti da mu je to bio najbolji potez u karijeri

      Comment


      • Prvo i osnovno nije se on zalio na svoju platu vec platu igraca. Drugo, ako si pricao sa Simketovim caletom da li ti je rekao koliko su kasnile plate,vidi Himki kad kasne odmah bezanija iz kluba a Dejo je sacuvao do kraja jedinstvo, ali mu je na kraju lepo to saopstio javno jer sa njim jedino tako moze. Da neko ne ode na BAT pa da ga svi pljuju do kraja zivota, a Cova bacio svojih 8m u klub a mi nezahvalnici...

        Naravno Sarac da si gledao mec,bio si tu kad se gubilo 10 razlike, ulogovan na forum, ali karma je kucka nece te ove sezone nista. Znas kako si ti pisao..ako izgubi svaku do kraja Salo27 ostaje trener i sl sezone..da ne idem sad o standardnom pljuvanju Radonjica koje se i sad nastavlja...a ti ga branio...

        Sarac, ova sezona je duga, bolje bi ti bio work and travel, al kako hoces,imam municije za sledece tri sezone :-)))

        Nisam ja kriv sto su insajderske informacije zatajile,mogu zamisliti tvoju facu kad si cuo da DR dolazi...platio bih to da vidim
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Protiv Buducnosti idemo dole bez Lazica, eto sanse za Radanova...
          Kakva crna sansa gde i ako odigra solidno opet ce da bude klupiran? To nije sansa.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Kakva crna sansa gde i ako odigra solidno opet ce da bude klupiran? To nije sansa.
            Sta bi ti da igra 20mpa kako god odigra,ako izgubimo...bices spreman za pljuvacinu )) ima prostora u KLSu da igraju koliko hoce..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Jel je istina da je Sale na kiseoniku zbog korone i da mu je majka u teskom stanju?

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Prvo i osnovno nije se on zalio na svoju platu vec platu igraca. Drugo, ako si pricao sa Simketovim caletom da li ti je rekao koliko su kasnile plate,vidi Himki kad kasne odmah bezanija iz kluba a Dejo je sacuvao do kraja jedinstvo, ali mu je na kraju lepo to saopstio javno jer sa njim jedino tako moze. Da neko ne ode na BAT pa da ga svi pljuju do kraja zivota, a Cova bacio svojih 8m u klub a mi nezahvalnici...

                Naravno Sarac da si gledao mec,bio si tu kad se gubilo 10 razlike, ulogovan na forum, ali karma je kucka nece te ove sezone nista. Znas kako si ti pisao..ako izgubi svaku do kraja Salo27 ostaje trener i sl sezone..da ne idem sad o standardnom pljuvanju Radonjica koje se i sad nastavlja...a ti ga branio...

                Sarac, ova sezona je duga, bolje bi ti bio work and travel, al kako hoces,imam municije za sledece tri sezone :-)))

                Nisam ja kriv sto su insajderske informacije zatajile,mogu zamisliti tvoju facu kad si cuo da DR dolazi...platio bih to da vidim
                Ljudi na twiteru su sinoc videli gde sam bio u vreme utakmice, ali ja svakako nemam potrebu da pratim koji su forumasi na online na nekom forumu dok traje utakmica, budi BOG sa nama sa cime se ti bavis.

                Ako si me ti prozvao za Bota, ja za ovo tvoje pisanje ovih dana mogu samo da ti skinem kapu, ja dotle ne mogu da dobacim

                Odgledao sam utakmicu nocas kada se zurka zavrsila, kada sam uspeo da sakupim malo vremena, ono prvo poluvreme ce uci u anale sjajne igre a drugo poluvreme ce se deseti jednom ili nijednom ili protiv Tamisa ili Himkija, uglavnom nivo odbrane i energije u odbrani kod obe ekipe je tu negde.

                Cuj Radonjic se borio za plate igraca u KKCZ< a Kuzmic godinu dana cekao platu da mu PAO isplati pa je cutao.
                To sto nas nisu batovali igraci, verovatno ih bilo sramota da ponovo to rade, Simon, Stimac, Jaka, Zirbes, vec su to radili pa su na nagovor Miska te tuzbe povlacili, nije da su bas slusali DR, svi su oni znali da iz KKCZ odlaze na trostruke ugovore i to su svi ostvarili , delom i zaslugom DR, ali HIMKI se raspao sa budzetom od preko 25 miliona a ovamo duse tanane su imali psihickih problema zbog kasnjenja plata na budzet od 3.5 miliona.

                Uglavnom , ne razumem tvoju potrebu da moj profesionalni i poslovni zivot povezujes sa pracenjem KKCZ i boravkom na forumu, Molim te odrasti,

                Jos jednom , sinocna moja objava na twiteru je dovoljna sta i kako moja familija misli o Crvenoj Zvezdi, javno a ne moram ovde tebi ili bilo kome da se dokazujem o svojoj privrzenosti ovom klubu,
                I naravno da necu otvarati topice protiv mog kluba kao sto si ti radio.

                Comment


                • Pa vidi se dole ko je online, ti si bio...evo ti reci da nisi ulazio i ok...

                  Ti kad ne primis platu 3-4 meseca i znas da ces za pola godinu u novu firmu i imati vecu platu ti se ne bunis..vec ko ga jbe imam pare radicu za dzabe...

                  Ne pisem ja da ti ne navijas za Zvezdu vec da si pljuckao po Radonjicu...i da nikad nisi kritikovao Covica kao da sam Covic pise ali i on bi nekad bio samokritican.

                  3.5m budzet hehe...Pa hoce to tako za dva strucna staba i 20 igraca...

                  Naravno da treba da tuze ako su ostali duzni ali ja ti pisem u toku sezone...kad vide igraci i strucni stab Covica bili su bas srecni ....i lepo covek na kraju rekao sta je rekao..ne trebao je da cuti...i da se svi zahvale Covicu sto ih je uopste zvao u Zvezdu i sto je odvojio svojih 8miliona da Zvezdi bude bolje xDDDDDD

                  Nisam ja nikad bio upitan za tvoje zvezdastvo,jasno i precizno pisem...

                  I opet pises neporverene informacije koje samo ti znas, a da ce Dejan Radonjic postati trener to nisi znao...xD...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by serbianhoops View Post
                    A zbog čega je tačno Noko doveden?

                    Jagodić-Kuridža ionako je vezan ugovorom da kraja sezone. A što se tiće Kuzmića on je letos produžio do kraja sezone 2022/23, tako da ne vidim razloga sa njegove strane da traži novi klub.
                    Noko je doveden da bude kvalitetniji od Kuzme i Kuridze,sto i jeste. . .
                    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Pa vidi se dole ko je online, ti si bio...evo ti reci da nisi ulazio i ok...

                      Ti kad ne primis platu 3-4 meseca i znas da ces za pola godinu u novu firmu i imati vecu platu ti se ne bunis..vec ko ga jbe imam pare radicu za dzabe...

                      Ne pisem ja da ti ne navijas za Zvezdu vec da si pljuckao po Radonjicu...i da nikad nisi kritikovao Covica kao da sam Covic pise ali i on bi nekad bio samokritican.

                      3.5m budzet hehe...Pa hoce to tako za dva strucna staba i 20 igraca...

                      Naravno da treba da tuze ako su ostali duzni ali ja ti pisem u toku sezone...kad vide igraci i strucni stab Covica bili su bas srecni ....i lepo covek na kraju rekao sta je rekao..ne trebao je da cuti...i da se svi zahvale Covicu sto ih je uopste zvao u Zvezdu i sto je odvojio svojih 8miliona da Zvezdi bude bolje xDDDDDD

                      Nisam ja nikad bio upitan za tvoje zvezdastvo,jasno i precizno pisem...

                      I opet pises neporverene informacije koje samo ti znas, a da ce Dejan Radonjic postati trener to nisi znao...xD...

                      Jebiga, nemam direktno komunikaciju sa najvisim vrhom SNSa, pa da dobijam te informacije. Kao sto smo saznali iz medija , ja srecom nisam bio medju onih 1572 razgovora.

                      Sto se tice Covica i kluba, moje ogorcenje je zbog nacina na koji je sklonjen SO, i pisao sam ovde kada je tuzio klub da je zasluzio da svaki dinar uzme od kluba zbog nacina kako mu je saopsteno.

                      O tome kada se zavrsi prvenstvo. Bice prilika. Ako to prilici nasem klubu, onda super, pitao bih te za zdravlje da smo sinoc i ovu izgubili ,mada jedna lasta ne cini prolece ( EL).

                      Do tada samo da malo uvezbamo ove suteve za tri , trebace nam svakako u playoffu posto je neko odlucio da ce nam unutrasnju igru doneti Kuzmic, Kuridza, Noko, i da ce oni biti kljukani loptama od playa koji nije play ( citaj Volden).Za taj playbook se odlucio DR , i molio bih i ostale da se ne pozivaju na SO jer DR vec ima vise provedenog vremena u takmicarskoj sezoni nego sto je SO uspeo da skupi.

                      Comment


                      • Najbolje da smo ostavili SO posle onakve selekcije i igara! posle histeričnog urlanja na svaku loptu koja se izgubi ,čovek je izgoreo,sam sebe je smenio i to je to
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Em lagao za faul...em poredio domace i strane, em ga niko nije gotivio od starta. On i nije doveo Lojda i Voldena sem ako nije surovao sa CZ dok je bio trener Monaka, al hoce on da zajebe a i da udari..posebno Zvezdu i Zvezdine igrace.

                          Volden mora da igra pleja 15min minimalno jer ne moze kso drugi najbolji igrac tima da bude back up Lojdu.

                          To je samo deo nakaradne selekcije, a ima toga jos koliko hoces.

                          Zasluzio je otkaz jer nas je zajebao i za sl sezonu sem ako psihopata ne bude dao dva dzaka para.

                          Covic ih je sve potpisao i ako su tri pojacanja dosla debela, mlitava i bolesna a da nisu igrali kosarke dugo pre toga..na sve to Teri..

                          Dekard koga hvali od trenera taj je najebao, posle Saso, Sslo, Alimpija jos cekamo otkaz Golemcu kad ispadne iz F4... :-)

                          Salo27 je zlocin koji ce trajati jos dugo...cak je i JOB dosao ali i otisao mastan...sacuvaj me Boze...Hal dve g prvi plej, Kuz, Simon, Lazic dve godine...ko nas je kleo nije dangubio..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • https://www.maxbetsport.rs/zivotna-d...olnici-270790/
                            Istina izgleda, drzi se legendo

                            Comment


                            • Brz oporavak nemu i majci...uzasno!
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sta bi ti da igra 20mpa kako god odigra,ako izgubimo...bices spreman za pljuvacinu )) ima prostora u KLSu da igraju koliko hoce..
                                koliko znam, i ti si bio za to dok nisi video da mu Radonja ne daje minute.

                                nego sta nego 20 minuta... onda sledece sezone mozemo da imamo legit igraca, a ako se ne pokaze dobro onda je i nama i njemo jasno sta sledi i sta je najbolje za obe strane.

                                Comment

                                Working...
                                X