Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by serbianhoops View Post
    Znaš i sam ko je u pitanju, znaš i sam ko je bivši i ko je trenutni trener kluba. Nemoj glumiti Koštunicu.
    Znaci trener se kod nas nista ne pita.

    Comment


    • Centarska linija bi izgleda trebala na treninzima prvo da radi jednu stvar, a to je da u kontinuitetu (jedno 5-6 napada za redom ili vise) uspe da odrzi kontrolu nad loptom kada istu dobiju u vidu asistencije, a potom i tokom pokusaja "fintiranja" pre suta na kos.
      Ovih 1/6 suta sto spomenu @Losmi mu dodje kao sekundarna stvar posto ni ovu primarnu Kuzmic, Nnoko i Kuridza ne mogu da odrade kako treba. Kako ocekivati ikakav doprinos od igraca na poziciji 5 kada oni ne mogu ni loptu da iskontrolisu u rukama, a pri tome ne mislim na situacije da im protivnik ukrade istu.

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Centarska linija bi izgleda trebala na treninzima prvo da radi jednu stvar, a to je da u kontinuitetu (jedno 5-6 napada za redom ili vise) uspe da odrzi kontrolu nad loptom kada istu dobiju u vidu asistencije, a potom i tokom pokusaja "fintiranja" pre suta na kos.
        Ovih 1/6 suta sto spomenu @Losmi mu dodje kao sekundarna stvar posto ni ovu primarnu Kuzmic, Nnoko i Kuridza ne mogu da odrade kako treba. Kako ocekivati ikakav doprinos od igraca na poziciji 5 kada oni ne mogu ni loptu da iskontrolisu u rukama, a pri tome ne mislim na situacije da im protivnik ukrade istu.
        Mislim da će Noko vremenom da pokaze zbog čega je doveden,a Kuz i Jagodić neka potraze drugu sredinu na kraju sezone
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Originally posted by jordan loyd View Post
          Mislim da će Noko vremenom da pokaze zbog čega je doveden,a Kuz i Jagodić neka potraze drugu sredinu na kraju sezone
          A zbog čega je tačno Noko doveden?

          Jagodić-Kuridža ionako je vezan ugovorom da kraja sezone. A što se tiće Kuzmića on je letos produžio do kraja sezone 2022/23, tako da ne vidim razloga sa njegove strane da traži novi klub.

          Comment


          • Lazi dve utakmice suzpenzije i 6k evra

            Due to receiving a technical foul and being ejected from the game of Split and Crvena zvezda mts, which was a result of physical aggression towards the opposite team’s player, the ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić - Bekić made a decision to sanction Crvena zvezda mts player Branko Lazić.

            Based on the items 1.,3., 4., 7.1., 11, 14., 16., 27.1a., 28.1 of the ABA League Disciplinary Code, Branko Lazić is sanctioned by:

            - A ban from appearing in the following two ABA League games in the 2020/21 season;
            - Fine in amount of 6,000 €.

            You can find the original document HERE.

            https://www.aba-liga.com/news/44809/...-branko-lazic/
            Last edited by Samo Zvezda; 12-03-21, 15:56.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Lazi dve utakmice suzpenzije i 6k evra

              Due to receiving a technical foul and being ejected from the game of Split and Crvena zvezda mts, which was a result of physical aggression towards the opposite team’s player, the ABA League Disciplinary Judge Saša Pavličić - Bekić made a decision to sanction Crvena zvezda mts player Branko Lazić.

              Based on the items 1.,3., 4., 7.1., 11, 14., 16., 27.1a., 28.1 of the ABA League Disciplinary Code, Branko Lazić is sanctioned by:

              - A ban from appearing in the following two ABA League games in the 2020/21 season;
              - Fine in amount of 6,000 €.

              You can find the original document HERE.

              https://www.aba-liga.com/news/44809/...-branko-lazic/
              Potpuno zasluženo. On kao kapiten ne sme sebi da dozvoli takav ispad.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Šteta, u odličnoj je formi. Al sam je kriv, onakva glupost mu nije bila potrebna.

                Ja sam očekivao samo jednu utakmicu. Znam da je Rid iz Budućnosti zbog udaranja Petruševa isto bio kažnjen sa dve utakmice.

                A ono je bio teži prekršaj.

                Comment


                • Protiv Buducnosti idemo dole bez Lazica, eto sanse za Radanova...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Verovatnije Simke ide na 35+ minuta

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Protiv Buducnosti idemo dole bez Lazica, eto sanse za Radanova...
                      Pre utakmice u Podgorici imaju u stvari 2 utakmice u ABA ligi, sa Partizanom u nedelju i nadoknada utakmice sa Cibonom u utorak.
                      Ne znam kako se gleda ovo oko 2 utakmice suspenzije, da li prve 2 koje su na porgramu ili prve 2 "regularne" koje su na programu. Ako je drugi slucaj onda moze da se desi da ne igra protiv Partizana pa da igra protiv Cibone pa onda da ne igra protiv Buducnosti.
                      Last edited by Borca; 12-03-21, 16:48.

                      Comment


                      • Ne znam da budem iskren to sve zavisi od lige do lige jer je bilo dvostrukih arsina u ligama koje pratim, ali trebalo bi onda protiv Cibone da bude van protokola, valjda..

                        Simonovic je bio nas najbolji strelac u EL,ukrao trofej, osvojio trofeje....malo respekta za Simonovica on je nase dete...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Borca View Post
                          Pre utakmice u Podgorici imaju u stvari 2 utakmice u ABA ligi, sa Partizanom u nedelju i nadoknada utakmice sa Cibonom u utorak.
                          Ne znam kako se gleda ovo oko 2 utakmice suspenzije, da li prve 2 koje su na porgramu ili prve 2 "regularne" koje su na programu. Ako je drugi slucaj onda moze da se desi da ne igra protiv Partizana pa da igra protiv Cibone pa onda da ne igra protiv Buducnosti.
                          Piše , prve sledeće 2...e sad pitanje je da li se računa Cibona ???

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • RSB kaže da se računa Cibona

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ne znam da budem iskren to sve zavisi od lige do lige jer je bilo dvostrukih arsina u ligama koje pratim, ali trebalo bi onda protiv Cibone da bude van protokola, valjda..

                              Simonovic je bio nas najbolji strelac u EL,ukrao trofej, osvojio trofeje....malo respekta za Simonovica on je nase dete...
                              Nije baš morao da kvari utisak iz te sezone Srećom po mene tu sezonu je odigrao sjajno jer su red niže u Pioniru i Areni sedeli njegov otac i sestra . Inače , od njegovog oca sam saznao da Radonja napušta kkcz daleko pre zvaničnog rastanka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Nije baš morao da kvari utisak iz te sezone Srećom po mene tu sezonu je odigrao sjajno jer su red niže u Pioniru i Areni sedeli njegov otac i sestra . Inače , od njegovog oca sam saznao da Radonja napušta kkcz daleko pre zvaničnog rastanka
                                Ma jel moguce, pa sto nije daleko pre zavrsetka sezone odrzao KZS i zakukao za platu? Nego je cekao da se uzme nikada jaca pasteta liga i da onda saopsti da pored 900 k eur da mu se duguje jos citavih 120 k eur i da nema za infostan. A jel rekose nesto da ga je Covic terao iz kluba i da taj ugovor koji mu bio ponudjen je bio u rangu onoga sto je primao posle u Bayernu?

                                Zao mi sto nisam odgledao maestralnu partiju nasih igraca sinoc, cujem da smo u prvom igrali cvrstu odbranu ali da su ovi miloneri iz Himkija bili ipak prejaki. U drugom je sve doslo na svoje, jos jace pojacali odbranu a onda su poceli i frizideri da ulaze. Bravo za nase . Koliko nam treba pobeda sada do 11 ALimpijevih i Ssakotinih pobeda, Vidim Cska je tamo izgubio, mozda tamo iznenadimo, sta mislis?

                                Gde ce Borisa, jel oprostio neku platu sto mu se duguje?

                                Comment

                                Working...
                                X