Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borca View Post
    Ima li informacija gde ce da potpise?
    Bice uskoro

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Sta ovo znaci paon je dao sansu Ritu u clutch time, Lazic mu je glavni igrac....Loyda je cuvao za finish nije ga umarao od starta cetvrtine i davidovac je dao svaku trojku iz akcije...najlepsa kad mu je dosao Uskokovic,sjajna akcija...

      Takoda ti ta teza o 2+ ne pije vodu
      Ritu da je dao šansu ranije mi bi ranije i pobedili. Katastrofa, pogotovo ova sprdnja sa Simonovićem.

      Ma kakve akcije protiv ovih tutubana, ja bih se posprdao sa njima.

      I ova ocena je od njegovog dolaska, a ne samo za večeras.

      Trinki da je došao mnogo bolji posao bi uradio. Razočarao me Radonja, ali nije kasno da me ponovo očara.
      Last edited by Karamazov; 11-03-21, 21:51.

      Comment


      • Originally posted by Borca View Post
        Ima li informacija gde ce da potpise?
        Ja tu informaciju nemam. Jedinu informaciju koju sam dobio od više izvora jeste da od početka sezone nije hteo produžiti ugovor sa KKCZ i da je zbog toga imao takav status ove sezone.

        Comment


        • Ovde i kad pobedis ne valja....sad krece serija,tim je full...i prvi put nakon sto je kompletan,imamo dve pobede!!

          Genije kaoi uvek tempira formu,a hejteri ce kao i uvek u na kraju da kazu RADONJIZAM
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ovde i kad pobedis ne valja....sad krece serija,tim je full...i prvi put nakon sto je kompletan,imamo dve pobede!!

            Genije kaoi uvek tempira formu,a hejteri ce kao i uvek u na kraju da kazu RADONJIZAM
            Daj Bože da krene serija.

            Ima hejtera za ovakvu igru, inače niko ne želi zlo klubu.

            Svi mi čekamo ponovo Kalemegdan.

            A čekamo sad i derbi, vreme je da i komšije rutinski dobijemo.

            Comment


            • Lojd je klasa, mi sem lojda nemamo druhog igraca koji moze da resi...problem je sto el ekipe imaju dobre defanzivce, kada i filip visnjic vidi da ce lojd da zavrsava lako je braniti napad ako nema opasnosti od drugih igraca i jbg...beron je imao lorenca, pantera, takodje igrace koji mogu da rese, nije bilo tek tako preuzimanja i zajebancija...sada svi znaju jbg lojd i niko vise...mi bre nemamo plejmejkera i centra i sta mi da ocekujemo? U kom univerzumu da nam je trener i fil dzekson mi mozemo da igramo nesto smisleno u napadu, volden samo vidi kos, hol nema sut, nema osecaj za progravanje, uskokovic slab, mlad, nije taj kalibar...centri nemaju igru ledjima, znaci nemamo pnr, nemamo pnp, doduse ajde sa ritom mozemo pnp, ostalo stvarno sa ovim centrima i plejmejkerima ja nzm sta bi mogli da igramo...a za biranje ove ekioe kriv je jbg sale...na zalost nasu, od govana pitu ni bolji mnogo treneri ne bi napravili, da lojda posluzi zdravlje i jbg nas malo sreca

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Lojd je klasa, mi sem lojda nemamo druhog igraca koji moze da resi...problem je sto el ekipe imaju dobre defanzivce, kada i filip visnjic vidi da ce lojd da zavrsava lako je braniti napad ako nema opasnosti od drugih igraca i jbg...beron je imao lorenca, pantera, takodje igrace koji mogu da rese, nije bilo tek tako preuzimanja i zajebancija...sada svi znaju jbg lojd i niko vise...mi bre nemamo plejmejkera i centra i sta mi da ocekujemo? U kom univerzumu da nam je trener i fil dzekson mi mozemo da igramo nesto smisleno u napadu, volden samo vidi kos, hol nema sut, nema osecaj za progravanje, uskokovic slab, mlad, nije taj kalibar...centri nemaju igru ledjima, znaci nemamo pnr, nemamo pnp, doduse ajde sa ritom mozemo pnp, ostalo stvarno sa ovim centrima i plejmejkerima ja nzm sta bi mogli da igramo...a za biranje ove ekioe kriv je jbg sale...na zalost nasu, od govana pitu ni bolji mnogo treneri ne bi napravili, da lojda posluzi zdravlje i jbg nas malo sreca
                Odlican post. Potpisati Loyda za sl sezonu...ako mu obecamo dobar tim..mislim da ce ostati jer je ostao nedorecen u EL.

                Neki Miki i na krilu Silboliki da pakuje asistencije uz pleja i to je to..:-)
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by serbianhoops View Post
                  Ja tu informaciju nemam. Jedinu informaciju koju sam dobio od više izvora jeste da od početka sezone nije hteo produžiti ugovor sa KKCZ i da je zbog toga imao takav status ove sezone.
                  Nije ni cudo s obzirom kako je prosao posle 18/19 sezone i povratka u EL (tada je produzio ugovor za jos godinu dana posto mu je prethodni isticao 2020-te godine) kada su doveli "proverena resenja" u vidu D. Brown-a i Gist-a i produzili Faye-a i tako mu "ukazali poverenje" posle prve sezone kada je i dobio neku ulogu u timu i pokazao znake napretka.

                  Comment


                  • Originally posted by serbianhoops View Post
                    Ja tu informaciju nemam. Jedinu informaciju koju sam dobio od više izvora jeste da od početka sezone nije hteo produžiti ugovor sa KKCZ i da je zbog toga imao takav status ove sezone.
                    A ko je definisao ovu uzrocnu posledicnu vezu i ko je u Zvezdi sprovodi?

                    Ni Lojd nije potpisao ugovor na sledecu nego samo na ovu sezonu... da li je to onda razlog da mu se onda uskrate minuti?

                    Comment


                    • Znaš i sam ko je u pitanju, znaš i sam ko je bivši i ko je trenutni trener kluba. Nemoj glumiti Koštunicu.

                      Comment


                      • Imam neki osećaj da će Simana u Budućnost kod Miloja
                        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                        Comment


                        • Pobedili smo Himki, nije to nista neocekivano sa tim u kom sastavu je dosao Himki, ali juce smo videli sve nase slabosti koje ce nazalost trajati do kraja sezone. Centarska linija je imala sut 1/6 za dva poena, jako malo skokova i na sve to smo imali dva ofanzivna skoka u napadu i to jedan Kuzmica i Lazica. Kuzmic je prespor, Noko je jos daleko od forme,ali oba nemaju upotrebljive lopte i pik igra nam je skandalozna. Kuridza vise ne sutira za tri, pomeren je i poprilicno je lose igrao dok je Rit bljesnuo na vec umornogi raspalog Mikija, ali ni on sa unutrasnjom igrom je na Vi...

                          Loyd je osporavan da daje na +15,ali Loyd je imao dve ukradene i cak sest asistencija. Volden mora da igra na kecu jer ako igra dvojku onda on i Loyd moraju da se menjaju i to bi tek bila propast.


                          Isao nas je sut kad se lomilo, Deda je opet bio dobar kad se resavalo, novu energiju je uneo Rit jer je pokretljiv naspram ostala tri centra. Mi zivimo i disemo od bekovske linije, krila, od centara bas slab doprinos i vidimo kako to izgleda kad centar ima distancu, Mikiju je to bilo kao na treningu, pik, poludistanca, jebo ih je kao majmune...

                          Ipak ono sto smo dobili od Deje nasprem prvog mandata jeste da bolje vodi utakmicu i kvalitetno drzi onog koga ide a menja onog koga ne ide i kroz utakmicu pravi prednost.

                          Opet problemi sa Halom, ni ti PG su nam isto knacer tima jer tu nemamo nekog kvalitetnog EL igraca pa je nuzno da Volden igra keca. Osnovne pozicije su nam lose i tu ce biti glavni problem do kraja sezone.

                          Jako tesko branimo pik, bice jos teze kad se vrati Kolom, ono sto je dobro za nas i PO ABA lige da njihovi centri takodje veze nemaju sem Rida...ali opet niko nema tako spore i drvene centre kao mi...cak mislim da bi Rida mozda Rit cuvao najbolje, ali otom potom.

                          Sledece je groblje, oni su na izdahu i ocekujem raspordjenu minutazu kao danas i laganu pobedu, ne ubedljivu ali cisto rutiniranje. Sto se tice ostatka EL bice zajebano kao i ABA jer je bas zgusnut raspored i bice mec za mecom jer u sl mesec dana imamo 12 meceva, EL je bitna sama po sebi, putovanja a od laksih meceva imamo samo FMP i Zadar u poslednjem kolu....

                          Bice ovo jako zajeban mesec, nadam se bez povreda i da onda docekamo rasplet sezone i polufinale ABA lige zdravi. Tim je sastavljen bas lose, ali momci ce se boriti do kraja u to sam ubedjen, vidi se kod njih pozitivna energija i zelja za pobedama...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Iako smo pobedili ne vide se ni naznake nekog pozitivnog pravca. Nisam srecan
                            Veci deo utakmice nemamo neku ideju sta bi uradili sa tom loptom u napadu. Iako su DeDa i Lazic pogodili svoje suteve nije tu bilo neke tecne igre. Kada Deda ili Simon dobiju loptu na 10-12s pre isteka napada i onda stanu na 10m od kosa i kontaju sta sa njom da rade nekih 2-3-4s ja tacno dobijem jos po neku sedu. Lazic bar ne davi loptu i kad je sam sutne, kad nije sam iz odbojke je prosledi drugom igracu. Verovatno ne bi ni pobedili da smo imali "samo" 50% suta za 3
                            Imaju jos vremena za poboljsanja do odlucujucih meceva.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Pobedili smo Himki, nije to nista neocekivano sa tim u kom sastavu je dosao Himki, ali juce smo videli sve nase slabosti koje ce nazalost trajati do kraja sezone. Centarska linija je imala sut 1/6 za dva poena, jako malo skokova i na sve to smo imali dva ofanzivna skoka u napadu i to jedan Kuzmica i Lazica. Kuzmic je prespor, Noko je jos daleko od forme,ali oba nemaju upotrebljive lopte i pik igra nam je skandalozna. Kuridza vise ne sutira za tri, pomeren je i poprilicno je lose igrao dok je Rit bljesnuo na vec umornogi raspalog Mikija, ali ni on sa unutrasnjom igrom je na Vi...

                              Loyd je osporavan da daje na +15,ali Loyd je imao dve ukradene i cak sest asistencija. Volden mora da igra na kecu jer ako igra dvojku onda on i Loyd moraju da se menjaju i to bi tek bila propast.


                              Isao nas je sut kad se lomilo, Deda je opet bio dobar kad se resavalo, novu energiju je uneo Rit jer je pokretljiv naspram ostala tri centra. Mi zivimo i disemo od bekovske linije, krila, od centara bas slab doprinos i vidimo kako to izgleda kad centar ima distancu, Mikiju je to bilo kao na treningu, pik, poludistanca, jebo ih je kao majmune...

                              Ipak ono sto smo dobili od Deje nasprem prvog mandata jeste da bolje vodi utakmicu i kvalitetno drzi onog koga ide a menja onog koga ne ide i kroz utakmicu pravi prednost.

                              Opet problemi sa Halom, ni ti PG su nam isto knacer tima jer tu nemamo nekog kvalitetnog EL igraca pa je nuzno da Volden igra keca. Osnovne pozicije su nam lose i tu ce biti glavni problem do kraja sezone.

                              Jako tesko branimo pik, bice jos teze kad se vrati Kolom, ono sto je dobro za nas i PO ABA lige da njihovi centri takodje veze nemaju sem Rida...ali opet niko nema tako spore i drvene centre kao mi...cak mislim da bi Rida mozda Rit cuvao najbolje, ali otom potom.

                              Sledece je groblje, oni su na izdahu i ocekujem raspordjenu minutazu kao danas i laganu pobedu, ne ubedljivu ali cisto rutiniranje. Sto se tice ostatka EL bice zajebano kao i ABA jer je bas zgusnut raspored i bice mec za mecom jer u sl mesec dana imamo 12 meceva, EL je bitna sama po sebi, putovanja a od laksih meceva imamo samo FMP i Zadar u poslednjem kolu....

                              Bice ovo jako zajeban mesec, nadam se bez povreda i da onda docekamo rasplet sezone i polufinale ABA lige zdravi. Tim je sastavljen bas lose, ali momci ce se boriti do kraja u to sam ubedjen, vidi se kod njih pozitivna energija i zelja za pobedama...
                              Uglavnom se slažem sa napisanim.

                              Eto da te i pohvalim, a ne samo kudim.



                              Na 2:17 Dobrić i Kuridža se zbunili, ne znaju ko treba da preuzme.

                              I to nije prvi put, često pravimo takve greške, a često nam centar bez potrebe preuzima beka.

                              Comment


                              • Kuridzi i Kuzmiću tesko u glavu ulazi. . . mislim da su oni sad igrali El i nikad vise. . .
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X