Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poluvreme za svaku osudu,stojim iza toga da pola dmkipe na kraju treba oterati
    Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

    Comment


    • O kurcu hvala.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by jordan loyd View Post
        Poluvreme za svaku osudu,stojim iza toga da pola dmkipe na kraju treba oterati
        Pokaj se gresnice...nisi jedini...dbro je ovo, Rit je osvezio ove nesposobne centre..Sledece su redovne musterije
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by serbianhoops View Post
          Boriša zvanično nije više košarkaš KKCZ.
          Ima li informacija gde ce da potpise?

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Pokaj se gresnice...nisi jedini...dbro je ovo, Rit je osvezio ove nesposobne centre..Sledece su redovne musterije
            Само да научи да игра одбрану...

            Comment


            • Loyd kad je +15 sipa, a kad je tvrdo mudasca se stegnu kao klikeri.

              Comment


              • Pobedili smo i uzeli šuške, to je najvažnije. Konačno prekinuli sraman niz.

                Radonjić večeras najgori. Dupe mu spasili pre svih Rit i Lazić, a zatim Davidovac i Lojd.

                Sreća što smo naleteli na tutubansku ekipu.

                Neće moći Radonja ovako. Od mene za sada imaš ocenu 2+, mora to mnogo bolje.

                Još me i nervira ko Obradović, ne zna šta će sa pojedinim igračima.

                Joj muke ove sezone, samo da se što pre završi.

                Comment


                • Al realno centri su rak rana tima,nema pik and rolla...lose i brane,zastita obruca od centara je nikakva...u napadu su jos gori od svega navedenog...oba su neupotrebljiva bez dobrog pick and roll pleja,Kuzmic ni tad...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ma od Kuzmića nema vajde.

                    Da se nadamo da će Noko biti bolji.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Loyd kad je +15 sipa, a kad je tvrdo mudasca se stegnu kao klikeri.
                      Odavno ja tvrdim da lopta u zadnjem napadu ne treba da ide na njega. Hajde da se ponadam da izlazi iz šuterske krize.
                      Takođe, Bili je baš Bili the Kid za Lojda, mnogo lepšu mehaniku šuta, po meni mnogo bolji šuter.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Karamazov View Post
                        Pobedili smo i uzeli šuške, to je najvažnije. Konačno prekinuli sraman niz.

                        Radonjić večeras najgori. Dupe mu spasili pre svih Rit i Lazić, a zatim Davidovac i Lojd.

                        Sreća što smo naleteli na tutubansku ekipu.

                        Neće moći Radonja ovako. Od mene za sada imaš ocenu 2+, mora to mnogo bolje.

                        Još me i nervira ko Obradović, ne zna šta će sa pojedinim igračima.

                        Joj muke ove sezone, samo da se što pre završi.
                        Sta ovo znaci paon je dao sansu Ritu u clutch time, Lazic mu je glavni igrac....Loyda je cuvao za finish nije ga umarao od starta cetvrtine i davidovac je dao svaku trojku iz akcije...najlepsa kad mu je dosao Uskokovic,sjajna akcija...

                        Takoda ti ta teza o 2+ ne pije vodu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Beron je suter....to kao da se kaze da je Kari bolji od Dzordana jer ima bolji sut...Loyd ima odbranu,ulaz,hastluje kod ulaza...zna da podeli pas..svestraniji i bolji igrac..

                          na sve to Beron je igrao sa boljim saigracima...mi od Loyda nsmo imali boljeg igraca na beku...
                          Last edited by LosmiSK; 11-03-21, 21:47.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • I Panter je bolji.

                            Al ljudi moji Simonović, pa ono je za kukanje.

                            Nit da zagradi, nit da odbrani, krene na ulaz samo da bi izazvao smeh...

                            Sigurno je bacio neke vradžbine Radonji.

                            Comment


                            • Sad se vidi u kojem grcu igra Loyd. Cim je resena utakmica ne masi. Njega su psihicki iskasapili oni promasaji i porazi na jednu loptu. Mnogo bolje delujemo sa povratkom igraca. Walden i Loyd ne vide centre u pnr. Hall to moze, i ako uhvati korak dobicemo kakav takav pnr. Kuzmic je smejurija u napadu. U miss match situaciji se izvija jer se uplasio banane od pleja . Dokaz da je ipak uspostavljen sistem u igri je Lazic. Najkonstantniji od role play igraca.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ovo je gore od najgorih Obradovićevih bravura. Ovaj nivo jadnosti ni on nije uspeo da postigne.
                                Kod Sase se bar nazirala neka ideja ali nije bilo realizacije, ovo niti ideje niti realizacije. Tragedija je sto ce nam oba uzeti blizu milionceta! Ne vjerujem da je plan napada da Loyd sutira sa 9m ili iz coska nakon driblinga van balansa (sto je okrenulo utakmicu). Slazem se i za Obrayanta, otpustiti takav skilset a uposliti Simona i Kuridzu je ravno oduzimanju licence ali jednom je proslo mozda prodje opet NOT. Sve je manje nade da ce uspjeti ovu igru upristojiti do PO ako to ne uspije onda mi nema sta da trazimo protiv CEDOLI. E sad zao mi je onih kojima se ovakva utakmica nije dopala jer smo u stanju istu ponoviti opet i opet i opet bez ikakve izmjene gameplana.
                                Mozda je i samo master plan da se protivnici opuste misleci kako lose igramo a mi BUM izvadimo neko iznenadjenje i zaigramo, ne dobro, vec samo zaigramo jer patnja matori.

                                Comment

                                Working...
                                X