Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Koliko ovaj Sarac mrzi Radonjica...to je bas bas bolest epskih razmera, menjali su se razni posle njega i niko nije uspeo da uradi ono sto on jeste...zao mi je sto pati, ali bi trebalo da mu bude jasno da je Zvezda ovde gde jeste iskljucivo zato sto je Radonja tu doveo uz naravno pomoc Covica koji je sem onog ispada sa sinom patuljkom radio ogroman posao za ovaj klub i jos uvek ga radi
    Hvala i jednom i drugom, a vi nastavite da se svadjate i da ne gledate utakmice ili da gledate razne bajerne...
    Do nekih boljih vremena
    Ne mrzi Radonjića Šarac već ga iz njegovog ballansa izbacuje lik koji mi je na ignore i tu nastaje ta epska borba dobra i zla u Šarcu.
    Šarac je gud gaj.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by nebitan View Post
      Imao sam zapisano da nazovem par tih ustanova ali ne znam gde sam ostavio ceduljče, ova prepisa me je podsetila na tu problematiku.
      Dobra je ta starost,pamte se samo lepe stvari.
      Last edited by L a z a r; 11-03-21, 13:20.

      Comment


      • Pa kako mene ne izbaci iz balansa?
        Brate imas svoje misljenje... Okej je, svi ga imamo, ali sad tibda nekome teras kontru samo eto jer jbg, pa brate stavi ga na ignore i gotovo

        Comment


        • Patetika i drama, oguglo sam na Sarceve price vec 10g tako da tu nemam sta da dodam. Napisao sam da je njemu trn u oku sto je omasio ''insajderske' informacije i to ga izjeda.

          Da li sam bio u pravu za nesretnog Alimpija i njegov playbook? Za sin? Zeta, familiju, pa jesam...Jel pljuvao Radonjica kad je otisao sa MZT,telefonskim racunima, kako je drukara na KZS posle isteka ugovora, za Baskoniju, jel mu klub cestitao rodjendan tad? Kakve ja veze imam sa tim, to su njegove reci koje su ostale zapisane naovom forumu, tviteru gde je vec sve pisao...

          Samo Srbi su poznati sto im secanje radi dobro....pa eto nek on meni tera kontru....

          Srecan rodjendan cerki Sarac, uzivaj danas, nebitno i da izgubimo sve do kraja Radonjic ce biti trener i sledece sezone
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Deju moze da mrzi samo neko ko ne voli Zvezdu
            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

            Comment


            • Originally posted by nebitan View Post
              Neka ih, ćemo da im nosimo cigare u Padinjak
              Ne ljutim se ja na njega, al reko samo da pitam ono o čemu se zucka.

              No, viknuo sam u pomoć pasulj koji mi je rekao da Kolom više neće biti u 12 i da će otići.

              Će vidimo da li me je pasulj prevario.

              Comment


              • https://www.mozzartsport.com/kosarka...xh27wzqavfw88w

                Šef stručnog štaba Mege Dragoljub Avramović zbog bolesti je morao da propusti derbi juniorske lige. Menjao ga je perspektivni stručnjak Petar Radonjić, inače sin trenera Crvene zvezde Dejana Radonjića.

                I pored toga što je nenadano dobio šansu Radonjić junior je položio ispit sa najvišom ocenom. Partizan je u prvom poluvremenu imao prednost, ali je Mega odigrala sjajnu treću četvrtinu. Primila je samo 14 poena i preokrenula rezultat.

                Povratka za crno-bele nije bilo...

                Znamo da je Dejov 100% iver ne pada daleko od klade...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by nebitan View Post
                  Znači i ti ćeš nakon ove večeri biti podveden u MUP pod "Korona brejker".
                  Zabole me, neka dodju da me uhapse,mnogo sto sta se radi nezakonito pa neka i idem u zatvor zbog deteta.

                  A ovi novopeceni zvezdasi koji meni nesto spocitavaju za Radonjica, joj ne mogu danas da se nerviram , stvarno ne zelim.

                  Nemoj neko da brani Zvezdu od mene i tog istog Radonjica, tog Radonjica sam branio od "najvecih" zvezdasa ovde koji su odjednom sada zaljubljeni u Radonjica i cuvaju KKCZ od mene. Pa stvarno neka ide sve u pm,

                  Ja samo zelim da vratimo stvari u realnost, da su meni svi treneri koji su radili u KKCZ isti, podrska pa i Radonjicu, ali ako neki su smeli kofu govana na neke trenera da istresaju za bolje rezultate od trenutnih sto DR ima, ne vidim zasto je DR sveta krava ovde . Niti ga vredjam niti bilo sta radim da bi neko napisao da mrzim Radonjica. Jedino mi se ne svidja nacin na koji je otisao iz KKCZ i nacin na koji se vratio. Ako je to mrznja, ok pozdrav
                  Svratite na pice veceras posle utakmice, ako budete raspolozeni naravno.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Patetika i drama, oguglo sam na Sarceve price vec 10g tako da tu nemam sta da dodam. Napisao sam da je njemu trn u oku sto je omasio ''insajderske' informacije i to ga izjeda.

                    Da li sam bio u pravu za nesretnog Alimpija i njegov playbook? Za sin? Zeta, familiju, pa jesam...Jel pljuvao Radonjica kad je otisao sa MZT,telefonskim racunima, kako je drukara na KZS posle isteka ugovora, za Baskoniju, jel mu klub cestitao rodjendan tad? Kakve ja veze imam sa tim, to su njegove reci koje su ostale zapisane naovom forumu, tviteru gde je vec sve pisao...

                    Samo Srbi su poznati sto im secanje radi dobro....pa eto nek on meni tera kontru....

                    Srecan rodjendan cerki Sarac, uzivaj danas, nebitno i da izgubimo sve do kraja Radonjic ce biti trener i sledece sezone

                    Hvala za cestitke , prenecu joj, njoj zao sto veceras ne moze da gleda utakmicu.

                    Kakve veze imam ja sa Alimpijevicem ili bilo cim sto spominjes gore, 11 pobeda u EL kao pocetnik sa tri puta gorim timom od ovoga sto Radonijc ima danas, jedan nebitan poraz u ABA ligi, gubitak dve utakmice u playoff posle sudiijskih kradja, pa on u njegovim godinama ima vise utakmica u El pobeda nego sto je DR imao u CG ligi.. Jel treba ponovo da kopam Miskove izjave za Baskoniju, i kako je pogresio sto je ostao jos jednu sezonu u KKCZ, da mu je savetovao da prihvati ponudu Baskonije. SIN< CERKA< kakve veze ja imam sa njima, oni su i dalje tu, pa vidim sada ti ne smetaju a bili su u klubu i kada je DR bio, daj pusti me tvog licemerstva vise.Jel Kmekao posle KZS da mu nisu isplacene plate, jel ih dobio sve do dinara . Sto mu nisi otvorio SMS broj i pomogao tada ako je bio bez para a i sam si priznao da si ga terao posle Cibone i ko zna sta si sve pisao na onoj FB tvojoj stranici , mogu da zamislim kakvim epitetima su ga kitili tvoji followeri tada .
                    Pa cestitali su i Obradovicu sada a nacin na koji su ga oterali da sam na Sasinom mestu bombu bacio na Kalemegdan. To sto ti pamtis u veze mene je samo tvoje spinovanje i nabacivanje proizvoljnih informacija koju bih morao da 25 puta ponavljam da bih te demantovao i uvek upadnem u rupu tvoju da to radim a stvarno nema potrebe.

                    To da ce Radonjic ostati vecito i pored poraza, pa to obecanje je imao i Obradovic pa je doziveo to sto je doziveo.

                    ajd zdravo
                    Last edited by Šarac; 11-03-21, 16:35.

                    Comment


                    • 5-1 u kradjama...hoce to..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Vratio Radonja ponovo Uskokovića.

                        Počeo utakmicu.

                        Comment


                        • Vidi se da je duel onih koji dolaze sa dna tabele.

                          Šteta za ovu asistenciju Noka.

                          Comment


                          • Majko mila koliko smo losi...stvarno fetis na Lazica i Siminovica..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jebo te Simonović Radonja, i još jednom jebo te Simonović.

                              Comment


                              • Eh da nam je Miloje tu,bilo bi bar 4-4

                                Comment

                                Working...
                                X