Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je tvoj rezon? Da Radanov igra pre Lazica i Dobrica? Da Uskoku das u borbi minute, za titulu? Nama je jedini cilj posle Covid-a da napravimo tim. Evidentno je da je posle pauze Loyd losiji, da mu treba dati minute i kad gresi da udje u svoj ritam. Trebace nam i Simonovicev, Dobricev sut...sigurno ne mogu na Radanova plca pasti borba za titulu, to se zove rizik. Sad se uigravamo da igraci koji izlaze iz povreda povrat u formu. Dole smo cele sezone losi, dva drveta imamo u kja se mozemo uzdati u odbrani, pomoci ce Rit kad dodje u sutu i spejsingu pa donekle i skoku i odbrani.

    Kolom je jedini pravi paker i plej koji ide do kraja, ali on je defanzivna rupa, ali ima iskustva. Tim je slazem se nakaradan, ali moramo verovati treneru koji od poraza od Cibone na jedan mec, nije izgubio nijedno finale, da on zna put kojim trebamo ici. Nema ovde nista smisljeno i tim je surovo los i pogodjen povredama, neki igraci dugo nisu i igrali.

    On je prihvatio tim i rezultat u ABA ligi i meni je svejedno hoce biti 70-65 ili 95-85, bitno je da pobedimo poslednju utakmicu u ABA ligi.

    Dolaze dueli u Ljubljani i Podgorici i jasno cemo videti gde smo jer ce biti vremena da se ljudi uigraju i treniraju u punom sastavu. Ajde da nismo imali povrede i sranja pa da razumem pesimizam, ali TIM se tek stvara i svaki igrac ce dobiti minute i prilike da se pokaze..iskreno ja sam od Dejana jedino hteo da se tim bori i da da svoj maksimum. Verujem u titulu ali ako nas neko pobedi svaka cast, ali sumnjam u to.

    Valjda je toliko zasluzio da sacekamo kraj lige da vidimo gde smo.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Ja se zaista divim tvojem optimizmu, no ovo što mi igramo pod Radonjićem je doslovno ogavno i negledljivo. Ne samo što je beskrajno ružna košarka, već što je totalno ubio svaku smislenost u napadu. Krećemo se ka tome da u proseku postižemo 60 poena.

      Cedoli će nas prvi puta kad se sastanemo odvaliti od života. Oni imaju trenera koji kapira da cilj ove igre probaciti loptu kroz obruč.
      Ced Oly da nas odvali? Mozemo i da se kladimo,volim da uzmem lagane pare!
      U Ljubljani ako nas dobiju to će biti na jedvite jade a u Bg gube lagano . . . Porediti trenera Ced Oly i Radonju to je degutantno! SO je bio promašaj,roster koji je sastavio je užasan (osim wolden i loyd) a sada taj Radonja sa pola tog rostera uzeo Kup,uzeće Abu i Kls!
      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        3 April....pa eto ti zicer...

        mmajstore uplaticu 1k evra na Zvezu kad vidim tvojih 1k na Olimpiju....al ne dinara vec evra.. Meni uopste nije jasno sta vas muci konkretno. Ljudi bili bolesni,polako se uigravamo,forma ce se dizati kao i uvek za vreme kad nam je najpotrebnija.

        Ne mogu da verujem da se ti Laki plasis Cedevite,usao je Dekard u tebe...On kaze isto da oni daju dosta poJena.. Al oni ako izgube u Laktasima, njima je ta pozicija u TOP4 na staklenim nogama...
        Ušao Dekard u tebe
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Ako Simanić ne može da odigra to sto igra Simonović jebo me ceo svet!
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Od početka sezone teško je razumeti bilo šta jer skoro ništa nema smisla. Ja sam se iskreno nadao dolaskom Radonjića da će biti malo više rezona, smislenije košarke i NAROČITO smislenije rotacije, ali smo umesto toga dobili kitu da izbijemo oči, sa Simonom na čelu. Koliko sam se radovao kad se Radonjić vratio toliko sam sad indiferentan i to prvenstveno zbog odsustva svagok rezona koji bi se video na terenu.

            Ne dramim, ne ironišem ali zaista nas ne vidim favoritima za ABA. Ne vidim kako ovaj užas koji trenutno igramo (da ponovim - u ozbiljnim tekmama mi u rukama oko 70 poena) može da se preokrene za mesec dana..

            Iskreno se nadam da se varam.
            Eh vidis ja zbog ovoga nisam bio pretjerano srecan, prvo sto se na Sasu svalio neki ogroman pritisak koji je i sam sebi nametnuo. A znao sam da sa Radonjicem necemo mnogo odmaci iz vec recenih razloga. On za ove dvije tri godine nije ama bas nista epski dobro pokazao u Bayernu, ova poslednja godina je tek bila lol. Sad je dosao na lose postavljen roster i jos oterao jedinog pismenog visokog igraca (ma kakav da je s glavom) sa njim se morao naci zajednicki jezik. Nakon korone ovo je sasvim ocekivan sled dogadjaja.
            Dakle pitanje je samo mozemo li mi za mjesec dana okrenuti ovo zlo od igre koje nismo uspjeli do sad. Iskreno mislim da smo i dalje kvalitetniji od ostatka ali da igraju bolje od nas to da, bez rasprave se slazem.

            Comment


            • I pocetne visoke pobede u ABA (jedna i nad Mornarom) su ostvarene najvise zahvaljujuci sjajnom procentu suta za 3 poena.

              Pisao sam vec o tome na pocetku sezone, u tim utakmicama (a i nekim u EL koje su dobijene) Zvezda je imala 12+ ubacenih trojki u proseku na 23+ pokusaja ili ti 50% i vise. "Otvarala" je protivnike i lomila tim sutom, posle su i drugi delovi igre isli lakse.

              Verujem da i drugi kandidati za plej-of dosta zavise od tog suta i nije ni njima bas lako resiti utakmicu ako taj segment zakaze, a najvise dodatnih opcija (kad ne ide sut) vidim kod Buducnosti posto oni imaju (po meni) najbolji bekovski par (na poziciji pleja) od plej-of kandidata, a takodje i centra koji se najbolje pokazao do sada.
              Last edited by Borca; 09-03-21, 17:37.

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Eh vidis ja zbog ovoga nisam bio pretjerano srecan, prvo sto se na Sasu svalio neki ogroman pritisak koji je i sam sebi nametnuo. A znao sam da sa Radonjicem necemo mnogo odmaci iz vec recenih razloga. On za ove dvije tri godine nije ama bas nista epski dobro pokazao u Bayernu, ova poslednja godina je tek bila lol. Sad je dosao na lose postavljen roster i jos oterao jedinog pismenog visokog igraca (ma kakav da je s glavom) sa njim se morao naci zajednicki jezik. Nakon korone ovo je sasvim ocekivan sled dogadjaja.
                Dakle pitanje je samo mozemo li mi za mjesec dana okrenuti ovo zlo od igre koje nismo uspjeli do sad. Iskreno mislim da smo i dalje kvalitetniji od ostatka ali da igraju bolje od nas to da, bez rasprave se slazem.
                Kad je ovo urađeno mislio sam da u "rukavu" postoji spremna zamena (zbog navodno produženog roka za dovođenje igrača). Budući da se to ispostavilo kao patka, taj potez ispada bukvalno sulud, jer si pod košem ostavio dva skoro identična drveta operisana od leđne tehnike a još više od šuta, kojima treba Markus, Jović ili Kampaco da bi ličili na igrače.

                Neviđen pucanj u (sopstveno) koleno. Ne mogu da dočekam kraj sezone, nikada, od kada pamtim Zvedine mečeve pa naovamo nije mi bilo mrskije da pogledam neku našu utakmicu.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Pa dzoni je stetocina sto kukate sad?
                  Drugog najboljeg igraca u ekipi smo oterali, mirise na silb sezonu kada smo oterali jedinog pismenog igraca i doveli lipovija, sad nismo nikoga, al mu dodje na isto

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Simonovic je beskorisna masa. Trenutno nema nacin da se iskoristi a da bude koristan. Zasto se njegova minutaza ne da Radanovu. Ne bi bio manje stetan, a mozda bi dobili za sledecu sezonu. Ne razumem njegovo prisustvo u 12.

                    Zato sto Radanov iskljucuje telefon posle ponoci a Simonovic cakula sa omiljenim trenerom oko 2 po ponoci i pricaju o kosarci i prave planove za sledecu sezonu u EL u dogovoru sa Covicem da bi ga prodali i uzeli obestecenje jer AV vise nece davati lovu i moracemo sami da je zaradjujemo da nam ne bi trener ponovo KME KME KME na KZS da nije primio topli obrok i regres.

                    Comment


                    • Dace Covic svojih 8m....
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Dace Covic svojih 8m....
                        Nece sigurno dati ni dinara vise nemoj se brines, pa lepo kada dodje novi na leto da mu se isplate ovi sto je do sada dao pa lepo neko tvoje novo rukovodstvo da isto u narednih xy godina toliko i da osvojimo te silne titule u narednih 10 godina , pa cemo se meriti ko je uspesniji jel moze?

                        Comment


                        • Originally posted by jordan loyd View Post
                          Ako Simanić ne može da odigra to sto igra Simonović jebo me ceo svet!
                          Ne moze, dokazano mnogo puta, i to nije uspeh Simonovica, vec neuspeh ovog talenta, sto DR i ne razmislja o njemu kao opciji. Ej kada smo uzimali decu sa ulice da nam popune broj za utakmicu on je uspeo da skupi citavih 8 minuta na kupu protiv amatera iz KG. I ti sada ocekujes da u martu kada ih DR pakleno sprema sa svoje dve ipo akcije u napadu da osvojimo sve da on sada odjednom ubaci Borisu, Radanova i Uskokovica.
                          Uostalom citaj sta pise ppr DR, sve se planski radi. Uzivaj,

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Nece sigurno dati ni dinara vise nemoj se brines, pa lepo kada dodje novi na leto da mu se isplate ovi sto je do sada dao pa lepo neko tvoje novo rukovodstvo da isto u narednih xy godina toliko i da osvojimo te silne titule u narednih 10 godina , pa cemo se meriti ko je uspesniji jel moze?
                            Ko vi,ko mi? Da vas racunam kao Pantere ili kako? Jel navijas ti za Zvezdu ili Covica? Kojih osam miliona, uci ce finansijska jednog dana da se proceslja sve to....

                            Zvezda zasluzuje mnogo vise....ovaj narod zasluzuje mnogo vise...srpska kosarka mora imati predstavnika medju velikanima ali sa velikanima....Peja, Radonja, Sedlacek....otvorice se, samo da ova mafija ode sa vlasti.

                            Covic ako j dao osam miliona,ja sam dao 20m..nek da papire pa da vidimo ko ne govori istinu
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ko vi,ko mi? Da vas racunam kao Pantere ili kako? Jel navijas ti za Zvezdu ili Covica? Kojih osam miliona, uci ce finansijska jednog dana da se proceslja sve to....

                              Zvezda zasluzuje mnogo vise....ovaj narod zasluzuje mnogo vise...srpska kosarka mora imati predstavnika medju velikanima ali sa velikanima....Peja, Radonja, Sedlacek....otvorice se, samo da ova mafija ode sa vlasti.

                              Covic ako j dao osam miliona,ja sam dao 20m..nek da papire pa da vidimo ko ne govori istinu

                              NIsam se dobro izrazio, cije ce rukovodjenje pokazati uspesnijim u narednih 10 godina posto se u avgustu zavrsava 10 godina NC, mislim da je to dosta od njega i red i vreme da dodju novi sa novim idejama. Iskreno govorim, nadam se da ovi tvoji predlozeni ce se prihvatiti tog posla i da ce doci do rekonstrukcije na svima nivoima.
                              Neka se pocne od najvaznije pozicije pa po vertikali svi odreda.
                              Ja i dalje ostajem navijac KKCZ kao sto sam bio pre nego sto si se rodio, a nisam navijac CZ samo kada je moj omiljeni trener samo u klubu. Po tome se ja i ti razlikujemo i uvek cemo.
                              Istorija i ovaj forum to pamti.

                              Comment


                              • Sarac brate, navrzo si se na Deja jer ga ja volem. Navrzo si se jer si napisao da ce ti rodja biti na klupi sve da izgubi svaki mec do kraja sezone...joj kad se setim kako si se sprdao kad si lozio masu da dolazi Dejo a dosao Salo...Pa najavljivao da ostaje Salo,a dosao Dejo...Nije insajderski zivot lak. Srecom po mene, a verovatno nesreca po tebe...Dejo ce biti trener Zvezde posle triplete jos dugo godina. Ovo je njegova kuca, vidis i sam da nemate dade sto se tice Olimpije,ostaje vam jos Bokan

                                Sve u svemu Zvezda je zivot a ostalo su sitnice....tj Zeleznik..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X