Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jordan loyd View Post
    Job je morao ostati!
    Morao je.. al u Americi.

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Jos jedna u dugom nizu utakmica u kom oci krvare od ruznoce. Nevezano da li pobjedili ili izgubili, ovo je katastrofa. Isti napadi, odbrana sve gora a posebno fascinantno da na jedno kruzenje lopte od ruke nasa odbrana ode u reket kao ovce u tor i po dva sutera ostanu sami.
      Necemo izgubiti zbog mnogo glupo izgubljenih lopti Splita i slabijeg suta al 70p jednom Splitu je bas zalosno za EL ekipu.
      Komentar jednog mog drugara..

      "Zvezdina igra najviše liči na verbalne sposobnosti njenog trenera; mučno, sporo i predvidivo"

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Apsolutno ništa nismo dobili teranjem Obradovića i dovođenjem Radonjića. Oči krvare doslovno.
        Iz ove perspektive potpuno si u pravu, ali mislim da je promena morala da se desi, jer je mnogo lose energije bilo oko ekipe. Radonjic je dugorocno bolje resenje, ali on mora da ima drugaciju ekipu. Ne on, nego svako mora da ima drugaciju ekipu. Ova selekcija je najgora koju sam ja ikad video za ove pare. Potpuna besmisao.

        Comment


        • Originally posted by Storm View Post
          Iz ove perspektive potpuno si u pravu, ali mislim da je promena morala da se desi, jer je mnogo lose energije bilo oko ekipe. Radonjic je dugorocno bolje resenje, ali on mora da ima drugaciju ekipu. Ne on, nego svako mora da ima drugaciju ekipu. Ova selekcija je najgora koju sam ja ikad video za ove pare. Potpuna besmisao.
          Za koje pare?

          Najgora nam je selekcija trenera ako cemo prav za pravo. Prosle nekompletne sezone izvrtesmo 2 naturscika i jednog u penziji, a ove sezone placamo 2 najskuplja trenera u regionu zajedno. To vise kosta nego greska u selekciji igraca.

          Comment


          • Originally posted by Borca View Post
            Da li je moguce da svaki napad posle jednog blagog bloka Lukovica svome beku idemo na to da Kuridza obavezno preuzima beka, a nas bek se spusta u reket sa Lukovicem.
            Nije to slucaj samo večeras. Ali ako centar vec preuzima beka, njegovo je da brani sut a ne prodor jer neki pametni treneri su skontali da su bekovi brzi. Dakle centar ako preuzme MORA da brani sut, u slucaju prodora (tad se rade rotacije odbrane) igrac iz reketa sjece prodor iskakanjem a igrac sa krila (naravno ne onaj koji cuva dobrog sutera) ide da presjece eventualni pas dok se nas centar ne spusti na svog igrača.
            Ovo sto mi igramo i radimo je iskreno blagi uzas.
            Joj sto rece Laki mi nista dobili nismo, cak i gore izgledamo jos ostali bez Obrayanta koji kakav god da je mogao je da kvalitetom izmisli poene. Ovo sa Kuridzom i Simonovicem bas nema nekog smisla iskreno.
            Valjda cemo izaci iz ovog brainfart ritma igre jer ja iskreno mislim da je ovaj roster sasvim dovoljan da lagano osvoji ABA.

            Comment


            • Nadam se da ce SO dobiti nesto para od premije sa ovu pobedu, ipak je on odabrao Woldena koji nam je doneo pobedu uz ocajnu zavrsnicu ekipe Splita cije najskuplji igrac ima manju platu od naseg Uskokovica koji je sedeo na kraju klupe.
              Drago mi je da se video pomak u igri jer nije lako dobiti u Splitu, zategli smo odbranu pogotovo u poslednjih 3 minuta kada su igraci Splita promasili ne samo kos nego i celu halu nicim izazvano.

              Cestitam DR na velikoj pobedi, u nadi da ce posle dva meseca uspeti i u EL da ubelezi makar jos jednu pobedu do kraja, jer skoro je sigurno na osnovu kvaliteta nasih protivnika i trenutne forme naseg tima vise ih nece biti.Iole pismenija i kvalitetnija ekipa bi nas rutinirala veceras.

              Comment


              • Nedostaje mi Tomic, morao sam to izbaciti iz sebe iako je lik dijabola kao i Obradovic. Sasu je malo ponjela situacija, previse se dao, sagorio a onda nervozu prenosio na igrace. Nista gore za igrace nema od trenera koga savlada nervoza i na njemu vidis da nema ideje.
                Tomic je igrao lijep basket, malo tvrdji za moj ukus al dobar. Obradovic mi se svidio u pocetku i tacno je igrao modernu kosarku ali ona utakmica protiv Zalgirisa je jasno otkrila nase probleme koje niamo rjesili sa Obrayantom Terijem i Rocestiem...
                Ovo je takvo silovanje igre da je najbolji opis krvave oci. Jebem li ga, kad se konacno svi vrate (vec jesu) mozda i proigramo, ovo je prdez teški.

                Comment


                • Obrajant je bio cist kancer cak je to i Covic priznao Rit ga moze relativno zameniti jer je on najbolji post up igrac u ABA, ima solidan sut, visinu...Odbrana sad moze biti opaka.

                  Al pazi mmajstora sto kao sad je greska sto smo doveli Radonjica jer je kao skup..i nisu bitni igraci, vec ce nas treneri ukopati..pazi ukopace nas Radonja ane SO sto trazi sve pare...

                  Ko ne vidi napredak u odbrani,borbi i da je igra sve vise timska...taj ne treba da pise nista. Jedino je bitno aba titula...i igranje EL sl sezone. Igraci dolaze iz Covida...a imali su i imace tekme na svaka 2-3 dana..

                  Pazi ne vidi se pomak...mislim sta ste vi ocekivali od ovih igraca...meni taj deo nije jasan,a ceka nas tuce utakmica u kratkom vremenskom periodu...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Hvala Dejanu Radonjicu sto je uduplo SRPSKI minimalac uplacen na HT NA -6.5....5:40 bez kosa iz igre, poslednja cetiri mnuta bez kosa Splita.

                    Odbrana deluje naspanovano, Loyd je van svake forme, ali kad se on razigra bice to sve to lakse, prihvatio je malo drugaciju ulogu, Noko je sve bolji....Dobric maestralan 12p 9sk...Davidovac solidan...


                    Mene ovo raduje, logicno da ce trebati ovaj tim da ima jos par utakmica da se uhoda,ali svaka cast igracima Zvezde na borbi, ova pobeda mnogo znaci.

                    Hvala Dejo na pobedi i novcu,a ja sam verovao u tebe...i ako gavrana crnih ima kji su ti zeleli poraz
                    Ja se zaista divim tvojem optimizmu, no ovo što mi igramo pod Radonjićem je doslovno ogavno i negledljivo. Ne samo što je beskrajno ružna košarka, već što je totalno ubio svaku smislenost u napadu. Krećemo se ka tome da u proseku postižemo 60 poena.

                    Cedoli će nas prvi puta kad se sastanemo odvaliti od života. Oni imaju trenera koji kapira da cilj ove igre probaciti loptu kroz obruč.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Ja se zaista divim tvojem optimizmu, no ovo što mi igramo pod Radonjićem je doslovno ogavno i negledljivo. Ne samo što je beskrajno ružna košarka, već što je totalno ubio svaku smislenost u napadu. Krećemo se ka tome da u proseku postižemo 60 poena.

                      Cedoli će nas prvi puta kad se sastanemo odvaliti od života. Oni imaju trenera koji kapira da cilj ove igre probaciti loptu kroz obruč.
                      HahHahahahahHHH smijesno jer je istina

                      Comment


                      • Sa Holom i Voldenom mi imamo plejeve dovoljnog kvaliteta za ABA ligu, bekovi su nam kriminal Lojd u grand Kanjonu, Dobrić koji je sa odbranom na vi, Lazić koji je onom namernom sve prosuo a najpouzdaniji šuter za tri poena.
                        Naše trojke su da se naježiš a DeDa je i nešto odigrao za razliku od Simona. Kada krene Simon da skakuće prema protivničkom igraču, znam primamo lagan koš, ne može da odbrani ni nižeg ni višeg igrača, jedni su brži, drugi su jači.
                        U napadu smo baš loši, spori i bezidejni. drvimo loptu do poslednjih par sekundi. Ova preuzimanja vidim nisu samo mene nervirala (dobro je, znači da sam dobro video), svakog ko bi kao Simon i Kuridža ali i Noko preuzimao igrača bez moranja bi mi narednog dana u 07:00 bio u hali.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Ja se zaista divim tvojem optimizmu, no ovo što mi igramo pod Radonjićem je doslovno ogavno i negledljivo. Ne samo što je beskrajno ružna košarka, već što je totalno ubio svaku smislenost u napadu. Krećemo se ka tome da u proseku postižemo 60 poena.

                          Cedoli će nas prvi puta kad se sastanemo odvaliti od života. Oni imaju trenera koji kapira da cilj ove igre probaciti loptu kroz obruč.
                          Stavi pare na sto i to cu ti dati Stozice..pa da vidimo to odvaljivanje. Odbrana uvek osvaja trofeje...Olimpija nista nije uradila ove sezone, dobili Buducnost kuci, malo jakih utakmica su imali iz ABA...ne kazem,dobro igraju,ali cekaj da naidju na nas. Meni su oni upitni da udju u TOP4..jer imaju dva meca protiv nas..Mornar dole, Igokeu, Buducnost itd...

                          Polako sa njima...
                          Last edited by LosmiSK; 08-03-21, 22:18.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by nebitan View Post
                            Sa Holom i Voldenom mi imamo plejeve dovoljnog kvaliteta za ABA ligu, bekovi su nam kriminal Lojd u grand Kanjonu,.... .
                            Zato taman posla da se proba sa Uskokovicem i Holom na 1, a Lojd i Volden da se menjaju na 2, kao i to da obojica budu na parketu u isto vreme pa da igramo sa 3 beka. Kad vidis da ne ide, probas da promenis nesto i vrtis dok ne dobijes kombinaciju koju radi, i kada je pronadjes prosiruje se repertoar u napadu. Ali ne, ovaj vrti jedno te isto od pocetka do kraja... da smo odigrali i produzetak Lojd bi odigrao 9od10 minuta, nije mu palno na pamet da ga izbaci jer je evidentno da je u kanalu, dok sa druge strane nema boljeg protivnika da uigravas ekipu da se navikne da u napadu odigra nesto smisleno bez Lojda.

                            Sem Uskokovica i Radanov je ostao na tribinama cim se kompletirao roster - bas kao sto sam i rekao. I dok nam Uskokovic, Radanov i Simanic hvataju zale sledece sezone cemo se opet pitati kako to da opet nemamo razigrane domace igrace. Pa upravo sada se namece odgovor na to pitanje.

                            Comment


                            • Kad igramo s njima prvi puta?
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Stavi pare na sto i to cu ti dati Stozice..pa da vidimo to odvaljivanje.
                                Stavi ti hiljadu evra na tiket pa ga uslikaj pre utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X