Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Mi halu ne mozemo da zidamo.
    I ne treba klub da je zida vec drzava, taman da se izgradi novi Pionir na istom mestu. 50 posto vlasnistva da udeli klubu, kao i Arenu Partizanu, i onda da klubove transformise u akcionarsko drustvo (manjinski vlasnik akcija drzava) gde ce svako od nas moci da bude vlasnik kluba, a cije clanarine bi ulazile u godisnji budzet. Kako se ulog bude povecavao u toj meri drzava treba da polako izlazi iz kluba... a povecace se samo sa jako dobrim menadzmentom koji bi znao sta ulagacima treba ponuditi zauzvrat da bi bili motivisani da placaju clanarinu.

    Comment


    • Nisu, ne znam ni da li je moguće prosirivati udio vlasnistva vrv jeste. ECA je firma ciji su vlasnici 11 klubova EL, Jordi je samo izabran da vodi to u njihovom interesu. Ostatak A licenci se dijeli na odredjeni period uz sigurnosti finansiranja i interesa ECA da svoju robu proda na tom tržištu sto je i logicno da nas nema tu jos uvijek.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Storm, ne organizuje Uleb Evroligu... to je davno proslo vreme nego EKA u cijem vlasnistvo se nalazi 11 klubova, ne znam da li su upisali i ova 2 nova.
        Nije ni vazno. Poenta je da je kosarka neprofitabilan sport, a da su oni podigli lestvicu za godisnje budzete mnogo vise nego sto mogu da zarade. Nisam siguran da ce na duzi rok to opstati. Cist trosak koji vise nije tako mali nikom ne treba. Daleko je nba, ne mogu je stici nikad. Trebali su da jacaju domace lige iz kojih se najbolji plasiraju u evropska takmicenja i tako imas ozbiljan motiv za mnogo timova da stvaraju i ulazu. Ovo zatvaranje ce demotivisati one bez licence, a ove sa licencom ce demotivisati da igraju domaca prvenstva. A el ce biti jedno dosadno nizerazredno takmicenje prosecnih evropskih igraca i americkih trecepozivaca. O gledanosti necu ni da pisem, jer ona iz godine u godinu vec opada, a tek ce opadati bez nas sa balkana. Evrokup ce prestati da postoji i to fibino takmicenje ce postati onako bas interesantno. Bez ogromnih ulaganja i sa ujednacenim budzetima. Bice tu dosta evropskog smeka, domacih igraca i klinaca od 17-18 godina. Kao nekad. Na kraju to uopste ne mora da bude losa prica.

        Comment


        • Pa ja lepo rekoh da bi klubovi iz Srbije trebalo da se svi okrenu FIBA takmičenjima i da batale ova ULEB. Dugoročno je bolje (verujem u to).
          Međutim razjedinjenost klubova je velika i teško će biti jedinstvenog stava.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1823562

            Postovanje za gdina Filipovskog, iako je imao bolje rezultate od kolege iz komsijskog tabora, povukao se sam. Za postovanje, mogao je lepo da gugla do kraja sezone i da odradi ugovor, nego zna da ne mogu nista da osvoje pa da im rastereti budzet. Mi i dalje zivimo u nadi da cemo sve osvojiti i kao pobednici ABA lige imati garantovano mesto u CIPIRIRIJU sledece sezone.
            Ne znam da li se to uklapa u dugorocne planove sadasnjeg trenera?

            Comment


            • Posle otkaza Dulou, Bozicu, Dzilou itd...sledeci na listi Dejana Radonjica je Saso....Dejo ako ne uzme ABA sam ce otici...Ko ce igrati EL ne zavisi od njega. Kad se uzme tripleta samo lud covek mu moze dati otkaz.

              Privatizacija je jedino resenje...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Malo je jedan Javor.

                Comment


                • Napuniše Simonovića.

                  Comment


                  • Kakav je ciglar ovaj Djokovic
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • On i Lojd mrtva trka.

                      Comment


                      • Djokovic ne sutira previse...Loyd je bas u losoj formi, ali razumem posle koron, ipak je on glava tima. Rutiniracemo ove, ali za nesto vise morace to mnogo bolje..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Loyd ima kredita,neka udje u formu polako,ali centri su nam očaj!
                          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                          Comment


                          • U kakvom je stanju ekipa govori i to da je Lazić trenutno naš najbolji igrač.

                            Comment


                            • Mnogo lose izgledamo, previse nekako naivno za sampionsku ekipu...videcemo

                              Comment


                              • CENTRI 6 POENA I JEDAN SKOK
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X