Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja medju prvima...

    Comment


    • Originally posted by tantuz View Post
      Ja medju prvima...
      I ja


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Simpatican intervju za Dzenkinsom

        Čuo sam od Ivana Radenovića da si se navukao na musaku i da si mu tražio da te vodi kod njegove babe da je jedeš?
        "Ha, ha, ha, ha… Istina je da kuvari po restoranima ponekad prave musaku samo za mene. A Ita Radenović me uvek vodi u autentične srpske kafane."
        Ako namirise tamburase, ostace samo dugmici...

        Comment


        • Originally posted by tantuz View Post
          Simpatican intervju za Dzenkinsom



          Ako namirise tamburase, ostace samo dugmici...
          Ha ha. Ludi Djenka. Plase me njegovi procenti suta daj Boze ako moze ovako da nastavi da sutira, a mislim da moze ipak je PRO. Sjajan suter, jedina mana je sto je preagresivan na lopti i srlja na ulazu, ali zanemarljivo je to kada su mu trojke ziceri
          Last edited by Cassius Clay; 07-02-14, 21:21.

          Comment


          • Comment


            • A kakvu je rampu zavalio pri kraju Kapiten!

              Comment


              • Ova utakmica je pokazala samo jedno. Zvezda nema trenera za veliki rezultat. Radonjić mora imati bar 30-40% jaču ekipu da bi izašao kao pobjednik. Ako to Čović ne vidi i ovu godinu će završiti "uspješno" sa osvojenim kupom i ničim više.
                Dakle ili promjena trenera ili da se dovedu neki Novicki i Kobi da naprave potrebnu razliku da bi Radonja mogao da osvaja.

                Comment


                • Ako mozes,ostavi tu pricu o promjeni trenera.To smo apsolvirali davno i takve provokacije nam vise nisu potrebne!To o cemu ti govoris to takodje nema veze sa zdravim razumom, u ovom trenutku naravno! Znaci,imas svoj klub i bolje se pozabavite vazim trenerom,doktorom....koji inace evidentno ima dozivotni kredit kod vas da prica i radi sta mu padne na pamet! Dakle, tu pricu trasiraj nekom drugom!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisi ti ovde nikakav faktor Duka da bi ti nekom rekao da li sme ili ne sme da pokrene neku priču. Dečko nije rekao ništa uvredljivo, i ništa što nije netačno. Ako imaš nešto pametno da odgovoriš na njegov komentar odgovori, ako nemaš, ćuti.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by Mladen View Post
                      Nisi ti ovde nikakav faktor Duka da bi ti nekom rekao da li sme ili ne sme da pokrene neku priču. Dečko nije rekao ništa uvredljivo, i ništa što nije netačno. Ako imaš nešto pametno da odgovoriš na njegov komentar odgovori, ako nemaš, ćuti.
                      Evo imam ja nesto da kazem. Gde se to jos menja trener a ekipa je prva na tabeli, a i akk se zameni trebace vremena dok ekipa udje u sistem novog trenera. Znaci polako sa tim nepromisljenim promenama. Sreca pa Covic nije lud. A Radonjic ima svoje mane kao i svaki trener i kao sto igraci uce uci i on. Nemamo mi toliko novca da bi imali i igrace i pesica npr. Imam 100 zamerki jos pd pocetka sezone, ali vazno je da smo prvi.

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        Ha ha. Ludi Djenka. Plase me njegovi procenti suta daj Boze ako moze ovako da nastavi da sutira, a mislim da moze ipak je PRO. Sjajan suter, jedina mana je sto je preagresivan na lopti i srlja na ulazu, ali zanemarljivo je to kada su mu trojke ziceri

                        Zna da srlja katkada, ali zna i lom da napravi u prodoru. Ja sam tu zamerki bez...

                        Comment


                        • Ma kakve crne zamerke Dženkinsu, čovek kida. A da igra utakmice bez grešaka ne bi bio ovde kod nas, već verovatno u Majamiju ili tako nekom klubu.

                          Mene npr. Nelson iznenađuje ove godine, duplo je bolji nego prethodne sezone i jako mi je takođe drago što se Katić vraća u formu, ide sve bolji i bolji iz meča u meč.

                          Takođe bih pohvalio i rolu Tadije danas u 3/4, najbolja njegova partija od povratka, realno održao nam živ rezultat čovek sam u 3/4 kada smo kanalisali, i da dodam da opet igramo očajnu 3/4, neverovatan nam je problem taj period utakmice i nije mi jasno kako se nešto ne preduzima po tom pitanju.

                          Comment


                          • Stvarno neprepoznatljiv Nelson od onog iz prošle sezone, popravio je šut sa distance, sada to izgleda bolje. A Tadija kada vezao one poene, faktički nas održao u meču.
                            Last edited by Lord Aleksoni; 09-02-14, 02:37.

                            Comment


                            • Ma vi pricajte sta hocete, Admiral bre za pocetak poceo da ubacuje slobodna! Salim se, mada je tacno to za slobodna, napredovao je na kilo. I ima samopouzdanja na izvoz, sto mi je mnogo drago. On ni jednu kontru ne ide na polaganje, sve na kucanje.

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Nisi ti ovde nikakav faktor Duka da bi ti nekom rekao da li sme ili ne sme da pokrene neku priču. Dečko nije rekao ništa uvredljivo, i ništa što nije netačno. Ako imaš nešto pametno da odgovoriš na njegov komentar odgovori, ako nemaš, ćuti.
                                @Mladen

                                Ti samo gledas kako ces nekome da spocitas nesto.Nikad nista ne komentarises vezano za temu.Sto se tice njegovog posta,prezvakana je diskusija o smjeni naseg trenera!Dosta se o tome pricalo i cak provociralo!To nije dopustivo,uostalom,on je navijac Partizana..sumnjam da se bas zabrinuo..i ta prica je gotova davno vec.I nemoj biti tako snishodljiv i nategnuto saosjecajan;) ..nego pocni da komentarises nesto,sto je vezano za neku temu,ako si zbog toga uopste na forumu!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X