Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nebitan View Post
    Naravno, ne sećam se kada je ubo poslednji napad, uz to čini mi se da smo u par navrata izgledali bolje bez njega u završnicama utakmica. Odličan igrač ali mu fali tog, te trešnjice na kraju.
    A kada smo mi to imali sut za pobedu, uglavnom smo gubili mi zato sto smo ga primali u poslednjem napadu, oly, fener, alba, sada i Zenit, ili gubili utakmice u poslednja dva minuta jer ne uspemo da odbranimo nista a tablu ne pogodimo u poslednjim napadima. Imamo ukupno dva ili tri poraza ove godine gde ni blizu nismo bili, Valensija tamo, Zenit tamo, i Fener tamo, sve ostale smo bili u igri od prve do dva minuta i manje do kraja. Reklo bi se dovoljno poraza za jednu sezonu, podseca malo na Bamberg sa Trinkijem one sezone.
    Mi nismo trebali juce doci do poslednjeg polaganja, 3 razlike i 30 sekundi do kraja i primis 4 pts,i iz dva napada ne das kos posle toga, nije kriv tu Loyd koji ce sada zbog ovakvog pisanja burekdzije koji citaju ove forume da naprave pricu kako je LOYD zdapi jer imamo forumase koji bi svakako tu loptu dali nekom drugom u ruke da zavrsi sutem preko ruke iz coska u poslednjoj milisekundi.

    Od dolaska Radonjica, koliko imamo pobeda u El, pitam za druga, od 10 mesta smo dosli do poslednjeg, jer Himki je kao Primorka odustao od takmicenja odavno, samo je se vodi da igra ovo takmicenje.

    Comment


    • Nema nista lepse dok Sarac kuka, a Dejoo osvaja trofeje. Jasno da nas kataklizma zvana Salo27 vs Covid duboko pogodila,ali se borimo sa mladim i domacim igracima.Jedini krivac za poraz je Kuzmic sa sijaset gresaka...

      Evroliga je odavno pustena niz vodu, spremamo s za PO ABA lige da pometlamo sve. Mene inspirise kako igra mladi Uskokovic i koliko ima herca, nazalost je promasio onu trojku..verovao je Dejo u njega....Loyd je ljudina i hvala mu na svemu ostvaranom u ovoj sezoni!!
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Igrali smo sa još slabijim timom nego na KRKu, protiv protiv ekipe koja je najverovatnije u 8 u Evropi i to sticajem okolnosti nismo pobedili.
        I pored svega toga, 5 utakmica u 8 dana, virus, fali pola tima, mi tražimo krivca, umesto da budemo ponosni na nedavni trofej i sinoćnu borbu protiv mnogo kvalitetnijeg protivnika.

        Comment


        • Losmi znas ja verujem a ne znam zasto da ce Radonja Kuzmica vratiti u formu ima on magije u svojoj trenerskoj glavi.
          Inace sinoc jednostavno nije bilo srece i nema ljutnje vratice se sve to okrece se kolo srece.

          Comment


          • Originally posted by ajkisloba View Post
            Losmi znas ja verujem a ne znam zasto da ce Radonja Kuzmica vratiti u formu ima on magije u svojoj trenerskoj glavi.
            Inace sinoc jednostavno nije bilo srece i nema ljutnje vratice se sve to okrece se kolo srece.
            Kuzmic je za max 10-15minuta...Meni on i Noko nisu kompatibilni jer nemaju meku ruku,cesto grese i tu treba neki skladni 4/5 ...Da se ne lazemo idealno bi bilo ovi iz Mege, mi se uvek cudimo kako voz prodje...verujem da bi nas sa celim timom lakse dobili...

            Nama treba mladost i energija, sa par kvalitetnih stranaca i skupih, i par iskusnih igraca i to je recept za uspeh na ovim podrucijima. Greh ce biti ako Uskokovic ne bude back up sledece sezone...
            Last edited by LosmiSK; 20-02-21, 11:12.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              A kada smo mi to imali sut za pobedu, uglavnom smo gubili mi zato sto smo ga primali u poslednjem napadu, oly, fener, alba, sada i Zenit, ili gubili utakmice u poslednja dva minuta jer ne uspemo da odbranimo nista a tablu ne pogodimo u poslednjim napadima. Imamo ukupno dva ili tri poraza ove godine gde ni blizu nismo bili, Valensija tamo, Zenit tamo, i Fener tamo, sve ostale smo bili u igri od prve do dva minuta i manje do kraja. Reklo bi se dovoljno poraza za jednu sezonu, podseca malo na Bamberg sa Trinkijem one sezone.
              Mi nismo trebali juce doci do poslednjeg polaganja, 3 razlike i 30 sekundi do kraja i primis 4 pts,i iz dva napada ne das kos posle toga, nije kriv tu Loyd koji ce sada zbog ovakvog pisanja burekdzije koji citaju ove forume da naprave pricu kako je LOYD zdapi jer imamo forumase koji bi svakako tu loptu dali nekom drugom u ruke da zavrsi sutem preko ruke iz coska u poslednjoj milisekundi.

              Od dolaska Radonjica, koliko imamo pobeda u El, pitam za druga, od 10 mesta smo dosli do poslednjeg, jer Himki je kao Primorka odustao od takmicenja odavno, samo je se vodi da igra ovo takmicenje.
              Prvo, Lojd je naš najbolji i najkompletniji igrač i to niko ne spori. Njemu se spori da ključne šuteve ne pogađa, ovaj zadnji napad je morao (po mom laičkom) biti drugačije urađen jer i onako je sva pažnja protivničkih bekova na njemu i stvar logike je da ti je ćoškar slobodan kao duh.Prethodi tom ona sramna 4 poena na 30'' do kraja (mozak im svrake popile), DeDa i Dobri ne zagrađuju igrača i kazna sledi.
              Last edited by nebitan; 20-02-21, 11:31.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Prodali su nam nasu foru, nije tu Deda kriv vec Kuzmic sto je poleteo za svojim igracem...lopta bi mu u ruke palanavukao ga je maksimalno..secamo se Kalinica protiv groblja..

                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Prodali su nam nasu foru, nije tu Deda kriv vec Kuzmic sto je poleteo za svojim igracem...lopta bi mu u ruke palanavukao ga je maksimalno..secamo se Kalinica protiv groblja..
                  A za kim sampione treba da poleti dok jos ne zna gde ce se lopta odbiti...da ostavi svog coveka samog moleci se bogu da ce se lopta njemu odbiti a ne suparnickom igracu koga je ostavio da bude sam ispod kosa?

                  Comment




                  • Kako je Davidovac mogao da zagradi svog igraca? Si ti video nekad to uopste? da ako ova dva ukrste da oba igraca odu za drugim i da oni ukrste..mislim da to neces naci bas nigde...retko se nadje i neko Kuzmic da ode na drugu stranu da bi sacuvao svog igraca, sjajno ga je gradio
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Evroliga je odavno pustena niz vodu.
                      Jedino je mogao Radonja da je pusti niz vodu jer je imao dovoljno utakmica da nas vrati u zivot. Prvi od ciljeva - failed, zajedno sa SO.

                      Originally posted by LosmiSK View Post
                      Mene inspirise kako igra mladi Uskokovic i koliko ima herca, nazalost je promasio onu trojku..verovao je Dejo u njega
                      Bas je veliki izbor je imao, a koliko veruje u njega vidimo kako to izgleda kada je roster pun.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post


                        Kako je Davidovac mogao da zagradi svog igraca? Si ti video nekad to uopste? da ako ova dva ukrste da oba igraca odu za drugim i da oni ukrste..mislim da to neces naci bas nigde...retko se nadje i neko Kuzmic da ode na drugu stranu da bi sacuvao svog igraca, sjajno ga je gradio
                        Kako mislis kako?

                        Kako je ovaj njihov uhvatio loptu kad je Davidovac bio blizi kosu od njega?

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Jedino je mogao Radonja da je pusti niz vodu jer je imao dovoljno utakmica da nas vrati u zivot. Prvi od ciljeva - failed, zajedno sa SO.



                          Bas je veliki izbor je imao, a koliko veruje u njega vidimo kako to izgleda kada je roster pun.

                          Pa vidis da su nam rezultati mnogo bolji od kako je veliki DR na klupi.
                          Njegov prethodnik je imao 5/11 u EL (45.5%), sadasnji ima 2/6 ( 33.333%) od cega su od 8 utakmica ,5 imali kuci. U ABA ligi imaju isti skor , doduse prethodnik ima poraz kuci od 2 kosa, drugi ima katastrofu od plus 20 ali na strani od ekipe koja mozda ni playoff nece videti, ali imaju Josila .

                          Sadasnji je uspeo da uzme trofej protiv rekreativaca iz KG, ekipe koja je blize ispadanju iz ABA lige nego ulasku u playoff, i ekipe koja je managerska e koja igra sa dva igraca zbog statistike, a ostali statiraju. Naravno , sve je ovo bolje nego prethodni trener koji je selektirao ovu ekipu, pa i stoga nemamo rezultate a pri tom sadasnji nije doveo nikoga, nego je uspeo cak i onoga koji jedino vredi od doselekcije otera. I znajuci to da nece igrati posle kupa, pitam se , sto ga je zvao za KUP, i sto je pustio Simanica da igra za reprezentaciju ( citavih 5 minuta) da mi moramo da skidamo vozaca Covica da sedi na klupi da bi izlgedalo da imamo strucni stab. Zasto se pusta Simanic sa reprezentacijom ako se zna da cemo igrati bez rezervne petice i rezervne 4ke.
                          ALhemija svakako.

                          Mi svi znamo da ce krvava kolena doneti trofeje ove godine iako su rezultati promenom trenera slabiji. Bravo mi. I naravno bice SO kriv za selekciju a jucerasnji sastav izuzev Kuridze su igraci iz KKCZ koje je trenirao DR. Naravno Loyda ne bi birao DR, on bi nekog cistijeg sutera tipa Ryana Thompsona, Lipovija, ili pak Pecu Rakicevica. Zna da odabere on bolje svakako.

                          Comment


                          • Muzika za moje usi. Na Simanica se ne racuna, za JOB je sam Cova rekao da je sjebao hemiju...tu je kraj price sa njim. KUP nismo uzeli u post DR eri, a ti ga pljujes...

                            2/6 sa polovnim sastavom bez njaboljeg igraca ili pola tima. SO je kriv za doselekciju i kriminal kji polako ali sigurno DR gasi...

                            Znam sta radis, kao pravis se blsav, sega..ali pamtimo tvoje reci..zapisane su..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Muzika za moje usi. Na Simanica se ne racuna, za JOB je sam Cova rekao da je sjebao hemiju...tu je kraj price sa njim. KUP nismo uzeli u post DR eri, a ti ga pljujes...

                              2/6 sa polovnim sastavom bez njaboljeg igraca ili pola tima. SO je kriv za doselekciju i kriminal kji polako ali sigurno DR gasi...

                              Znam sta radis, kao pravis se blsav, sega..ali pamtimo tvoje reci..zapisane su..
                              Ja se samo cinjenicama borim, da li bi podrzavao bilo kog drugog trenera na ovom svetu sa ovim rezultatima. Bio bi prozivan najstrasnije, ono poput Filipovskog koji je dosao kao spasilac, a on ih ukanalio jos vise, dok je SO bio trener imali smo i neku nadu da mozemo doci do F8, ovaj nam je odmah dao do znanja da odustanemo od EL a uzeti najnebitniji trofej protiv onakavke konkurencije je stvarno da se odvoji sat vremena u drugom dnevniku i da se obavezno snimi film kakav uspeh je alhemicar napravio. Mora da je skovao taktiku sa komsijom sa Vracara posle 1 h kada ga je zvao telefonom.

                              Comment


                              • Title holders
                                2002–03 FMP Železnik
                                2003–04 Crvena zvezda
                                2004–05 FMP Železnik (Reflex)
                                2005–06 Crvena zvezda
                                2006–07 FMP Železnik
                                2007–08 Partizan
                                2008–09 Partizan
                                2009–10 Partizan
                                2010–11 Partizan
                                2011–12 Partizan
                                2012–13 Crvena zvezda
                                2013–14 Crvena zvezda
                                2014–15 Crvena zvezda
                                2015–16 Mega Basket (Mega Leks)
                                2016–17 Crvena zvezda
                                2017–18 Partizan
                                2018–19 Partizan
                                2019–20 Partizan
                                2020–21 Crvena zvezda

                                Toliko je lako da svi ovi pre nisu uzeli )) Gazda jeobecao visok plasman,samo je zaboravio da okrene tabelu...Dejo je dosao po tripletu, to ce i doneti...sl sezone u F8...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X