Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta.

    Comment


    • Lojd nikako da tutne odlučujući koš.

      Al Kuzmić ljudi moji, čovek pogubljen.

      Oterasmo Brajanta da bi gledali njega pogubljenog.

      Comment


      • Šteta, krivo mi za ovaj poraz daleko više od bilo koji ove sezone.

        Comment


        • Meni nije jer rezultatski nista ne znaci. Drago mi je sto dobijamo malog Uskokovica i srago mi je sto tim ima karakter da se vrati u mec. Vratice se ovo u aba kad treba.

          Comment


          • I meni...prodali su mu foru kao mi partizanimai buducnosti sa Kalinicem...lik je glupda gluplji ne moze biti..palabi mu tacno u ruke..o faulu u napadu da ne pricam...zicerima..kaouhvatioje lopte..pa ima 216cm jbte...izgoreh..bas izgoreh..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Steta ali nije strasan poraz, vratice se kad bude bitnije. Meni je krivo zbog Lojda jer je zasluzio da resi bar jednu. Prosto neverovatno kako je Radonja preporodio ekipu, kako vrhunski rotira i vodi utakmicu. I na kraju prvog mandata je unapredio zanat a ovo je jos visi level. Valjda je Covic sad skapirao sta znaci trener u kosarci. Sa 2 juniora i drugom postavom igra na loptu EL. Valjda ce sad biti bar desetogodisnja dinastija sa Radonjom na celu

              Comment


              • Promaseno drugo bacanje Gudaitisa na +2 za Zvezdu i protivnik kupi skok u napadu, asistencija za Pangosa i trojka za -1.
                Vratilo me na utakmicu sa Albom u Beogradu, zadnji napad Albe i prodor ne secam se koga isto na +2 za Zvezdu, dobra odbrana ali lose gradjenje, skok u napadu cini mi se Sikme i faul za 2 bacanja.

                Osecaj tada da cemo tesko do pobede u produzetku, isti osecaj veceras da cemo tesko do pobede.

                Comment


                • Sranje osecaj, bas sranje

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Jovic dogodine da bude mentor Uskokovicu. Uz Waldena koji moze da ‘uleti’ na 1, eto nam resenje za poziciju pleja.
                    Zna li neko da li Jović uopšte može da igra košarku?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Moze, e sad da li hoce za novce koje mi imamo to je vec pravo pitanje, mada u 31oj godini i ne bi trebalo da izvoljeva mnogo

                      Comment


                      • Pa vidim da je odigrao valjda svaku petu za Himki, to baš ne daje neko preveliko ubeđenje da je sposoban za igru.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Borca View Post
                          Promaseno drugo bacanje Gudaitisa na +2 za Zvezdu i protivnik kupi skok u napadu, asistencija za Pangosa i trojka za -1.
                          Vratilo me na utakmicu sa Albom u Beogradu, zadnji napad Albe i prodor ne secam se koga isto na +2 za Zvezdu, dobra odbrana ali lose gradjenje, skok u napadu cini mi se Sikme i faul za 2 bacanja.

                          Osecaj tada da cemo tesko do pobede u produzetku, isti osecaj veceras da cemo tesko do pobede.
                          Dobrić i Davidovac (mislim) su slabo gradili svog igrača. Nedopustivo loše građenje.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Loyd je dobar igrac ali je za zavrsnice kao Bogdanovic, malena mudasca.
                            Naravno, ne sećam se kada je ubo poslednji napad, uz to čini mi se da smo u par navrata izgledali bolje bez njega u završnicama utakmica. Odličan igrač ali mu fali tog, te trešnjice na kraju.
                            Last edited by nebitan; 20-02-21, 09:13.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Resavao je on prosle god dosta u spanskom prvenstvu...jbg jednostavno nece lopta u kos

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Loyd je dobar igrac ali je za zavrsnice kao Bogdanovic, malena mudasca.
                                Da, da, CsKA je primer kako nije mogao nista da pogodi kada se lomi, kup isto tako, kako se zaboravlja da nas je drzao iznad vode u prvom poluvremenu, inace bi po igri i rezultatu bili na minus 30 vec u prvom , pa ne bi sada pricali o ne zagradjivanju kosa kod promasenog slobodnog, ne bi pricali o ne pravljenju faula a imas dva da das na 30 sekundi do kraja, ne bi pricali o tome da te opet jedan igrac trpa za sve pare, a ne stavljas najboljeg defanzivca da ga cuva, i onda je citav problem sto je najbolji igrac ekipe promasio poslednje polaganje. Verujem da je Loyd sam doneo odluku da uzme loptu i krene na ulaz, a ne neko sa klupe koji mu je to i nacrtao. Na terenu bili jos Lazic, Simoon, Deda i Dobric, kome dati loptu da zavrsi napad tu, Dobric da krene grlom u jagode, Deda da se namesta tri dana za sut sa zemlje, Lazic iz coska, ili Simon sa 45. Da je Lazic promasio ovo bio bi razapet, ali posto sada Lazic na obe strane terena pruza ovo sto pruza on je i dalje borovnicar ali samo za jednog odavde.
                                Izvanredna igra u drugom poluvremenu, jos jedan poraz bez publike, mozda i peta ili sesta u ovoj sezoni na jednu loptu. Nama je EL odavno samo da se spremamo za level nize timove u playoffu ABA lige, nece biti prvi put da u ovom delu sezone DR sprema tim za playoff aba lige a da se u EL igra za playoff aba lige. Nase prvo ucesce u top 16 El je bilo u istom ovakvom ritmu,
                                Racunam da barem jos Himki mozemo dobiti ove ostale , ne vidim gde mozemo pricati o upisanim bodovima.
                                Da je JOB bio u timu , ne kazem da bi dobili , ali sigurno ne bi potrosili ovoliko nase igrace.
                                Kuci imamo jos Himki, Bayern, ARMANIM MACABI da li cemo dostici Alimpijevih 11 i Shakotinih 11 sa 6 utakmica manje.

                                Comment

                                Working...
                                X