Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je

    Comment


    • Neko na RSB-u napisa malopre da neki Grcki mediji pisu da je Turk Telekom zainteresovan za O'Bryant-a. Otisao im je Micheal Eric u CSKA, a danas su doveli Foster-a iz PAO-a.

      Kod njih je i Sam Decker, Tyler Ennis (koji se povredio teze pocetkom sezone) i Kyle Wiltjer.

      Comment


      • Veceras bi mi ona dijeca Vujicic i Saranovic dobili po 30 minuta ionako rezultat neje vazan i Uskokovica i Radanova da se vjezbaju ubaciti u masinu sa velikom minutazom.

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Veceras bi mi ona dijeca Vujicic i Saranovic dobili po 30 minuta ionako rezultat neje vazan i Uskokovica i Radanova da se vjezbaju ubaciti u masinu sa velikom minutazom.
          Bas danas razmisljam o tome, gledam tabelu, nrmamo nikakvih sansi pa sto da ne ubacimo u vatru ove klince.

          Comment


          • Mislim da samo vi tako mislite. Onaj koji odlučuje o tome ko će da igra i ne misli baš tako. Možda se to i desi ako dobijemo kojim čudom licencu na dve - tri godine (moji snovi).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Jedino rešenje(licenca), e onda bi mogli da kritikujemo ako nema mladih i forsiranje istih.
              Last edited by L a z a r; 19-02-21, 14:05.

              Comment


              • Sta vi pisete..kakvi juniori...ova dva ce svakako dobiti minute :-)
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Bas danas razmisljam o tome, gledam tabelu, nrmamo nikakvih sansi pa sto da ne ubacimo u vatru ove klince.
                  Nemamo šansi za TOP 8, al imamo šansi da zaradimo evriće. Takvo vreme došlo da je svaki evro bitan.

                  Pritom bliži se kraj sezone, kroz ove jake utakmice u Evroligi tim može napredovati, vraćaju se polako i ovi koji su bili odsutni i kojima je potrebna minutaža...

                  Bilo bi lepo sve to uklopiti, i zaraditi pare, dati šansu klincima, tim da napreduje...al teško.

                  Comment


                  • Pa nisi citao Sarca sta je pisao, koliko god mi zaradimo, drzava pokrije ostatak. Nije kao da cemo nesto prihodovati vec samo drzavi smanjiti rashode.
                    Al htjeo sam nesto drugo da te obradujem Cica, Jovic vise nine u Himkiju ocekuje se razlaz. Sta kazes?

                    Comment


                    • Jovic dogodine da bude mentor Uskokovicu. Uz Waldena koji moze da ‘uleti’ na 1, eto nam resenje za poziciju pleja.

                      Comment


                      • Da me jebes ako postoji na svetu igrac koji ovoliko sedi na klupi kao Simanic. Pa on treba na bicepsu da istetovira klupu...ovo je neverovatno
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Al htjeo sam nesto drugo da te obradujem Cica, Jovic vise nine u Himkiju ocekuje se razlaz. Sta kazes?
                          Bilo bi lepo da se vrati, sad ima još veći razlog a to je Radonjić.

                          Al nisam siguran da Radonjić njega želi, pre svega zbog njegovih čestih problema sa povredom.

                          Comment


                          • Moze da se vrati kao back up samo ili da deli minutazu sa srpskim Dijamantidisom.. :-))
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jovic sa svim svojim problemima bi bio premija kao jedan od 3 najbolja domaca pleja trenutno, ali on svakako i ako ode iz Himkija moze da dobije bolje ponude iz Evrope.

                              Comment


                              • Sto se Jovica tice jedino neki dugorocan ugovor da potpisemo sa njim sada je ionako kasno za ABA ligu a Kls koja korist samo da se uigra sa ekipom za sledecu sezonu.
                                Da napusti nas je veliki covek veliki pesnik i muzicar Djordje Balasevic a bio je veliki navijac CRVENE ZVEZDE.
                                R.I.P. DJOLE NEKA TI JE VECNA SLAVA I HVALA ZA SVE
                                Slomljen sam potpuno izvinite.

                                Comment

                                Working...
                                X