Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Bez uvrede, ali vas trojica ste se toliko nalupetali da je ovo strasno za citati, bez uvrede. Hajde da pocnem od Simona. Ja zelim da taj covek, Katic i Nelson ostanu u Zvezdi dok mogu da igraju profibasket. Na terenu kako tako, forma varira i Jamesu, ali u svlacionici doprinos njih trojice je nemerljiv. Mislite da ovi ljudi slucajno dobijaju ili se vracaju u utakmice gde izgleda da je sve izgubljeno. Jednom mozda, ovo je bar peti put da cupaju pobedu i tu vec pricamo o oarakteru. Vezano sa tim ide i prica o Radonjicu. Odgovorno tvrdim da u istoriji SD Crvena zvezda, a ona nije bas kratka, nije bilo trenera sa boljim rezumtatima i manje postovanja od navijaca. Manjak autoriteta? Pitajte one koji prate treninge ko je autoritet. Ko sme da mu kaze nesto ili da ga ne poslusa. Nije mag, ponekad ocajno vodi utakmice, mozda mu treba jedan jak pomocnik ko ce bolje reagovati na neke situacije, ali sto se tice priprema igraca, taktike, meceva, spada u klasu koja je sasvim dobra za nas klub. Kazete, nije isto raditi i Zvezdi i Buducnosti. Nije jer je ta Buducnost u prethodnom periodu imala neke rezultate u Evropi za razliku od nas. Taj glupi Dadonjic je sa ogranicenom Buducnoscu stizao dalje od Zvezde i dva puta ispadao od osvajaca EC te godine, i to ne bas ubedljivo, pogotovo Kubanj prosle sezone. Ima muda da pusti klince, atmosfera u timu savrsena i pored svega, 15-3 u ABA. Sta biste vi? Da li stvarno mislite da bi Maljkovic recimo bio bolji sa ovom ekipom? Da ne pricamo da je i ta prica o svemirskoj ekipi sa svemirskim troskovima tesko naduvana. Da, najbolji smo tim u ABA ali nismo bolji od ostalih za 30 poena. Jadranska je jako specificno takmicenje, ekipe sa kosarkaskom istorijom, nezgodna gostovanja sa opasnom publikom i losim uslovima, dosta motivacije i naboja, a imamo metu na celu.

    Zato oladite malo i uzivajte. Niko ne ume da pljune po svom uspehu kao Zvezdasi. Ako dodje nesto, daj jos, nije dosta. Onaj ko ne vidi da ova sezona ide bas kako treba da se zapita, sta je moglo bolje? Da igramo kao Real? Moze, ali neki dugi put, u nekom drugom zivotu sa vise srece i para.
    Kako si ti sada ispisao tekst, evo istripovao sam se da si prekopirao neku izjavu Čovića bez obzira na to šta sam ja ovde pisao (za druge ne marim), jer nijednu poentu mog posta nisi ubo, baš nijednu ili nisi hteo ili si samo izvrdao. Kakva ti je priča ovo za Simonovića ? Ja sam samo rekao da on ne sme da nam bude prva trojka ukoliko ne želimo opet da budemo drugi, i to je jasno kao dan i mom deda Iliji, čoveku koji košarku gleda samo kada mene zatekne da je gledam a i ja je gledam retko, da preciziram ili Zvezdu ili repku ili se nekada zajebem kada mi je dosadno a nema fudbala. Katića niko nije pomenuo, Nelsona još manje, takođe ni njihov uticaj u svlačionici.

    Što se trenera tiče ja bih voleo da mi objasniš koja je poenta imati trenera ? Evo imamo dobru ekipu, fali ovaj otkaz da se zakrpi i dovoljno za vrh, sada ti meni objasni kako ta ekipa nikako da iskoči i dobije neku tešku utakmicu u Evropi ? Šta tu trener radi ? Skauting gde je, motiviše li ekipu, kako nikada da mi odigramo sa 200% mogućnosti, nijedan meč, već samo dobijamo slabije i gubimo od jačih, dakle rutinski odrađujemo ? Objasni ti sad meni kako to da se mi jednom ove sezone ne zajebemo da dobijemo nekoga kao pkk CSKA ili Fener ili koga već ? A pored svega imamo bolju ekipu, tog teksta sam se bar načitao da smo bolja ekipa, evo i ti si sam napisao to u prethodnom postu ?

    Ovo o pljuvanju, evo ja baš mislim da sam bio odmeren, nigde nisam prenaglio, čak sam i ostavio prostor Radonjiću, Čovića sam eto i obišao nigde direktno ništa, a na kraju krajeva kako sam navijač kluba koji se još malo neće sećati kada je taj njegov toliko voljeni klub sa naše strane napravio uspeh na domaćem siromašnom tlu , svi mi imamo pravo da pljujemo jer ne postajemo, mi smo odavano alibi klub.

    Tako da Šone oprosti ali Duško više ne može da glorifikuje nešto što me je pljunulo dosta uzastopnih puta zbog tog glorifikovanja, evo i ove sezone sa pričom da idemo u TOP16 mi pre najvećeg rivala i eto gde god se pojavim pred grobarima ide trpanje, naravno. No, na kraju rekao sam u svakom postu da ekipa ima potencijal uz priču da fali zamena za Šilba i da nam ne ide tako loše, ali konačnu ocenu ostavljam za kraj, molim lepo, nisam kriv što mi je sve dokurčilo i što čelnici mog kluba izađu u medije i očigledno me lažu i sada treba da nekome veruješ, teško je to.

    Comment


    • Na prvom mestu, boli me patka za upravu, ja verujem u ove igrace. I verujem da ce doneti trofeje. To nije glorifikovanje vec poverenje koje je, razumem, tesko imati posle svih ovih godina. Ali imam znam malo vise od proseka kako stvari funkcionisu u timu.

      Zato sam pricao o Simonu, provukao se stav da on ne zasluzuje da bude kapiten. On svoj posao radi savrseno. Da, trenutno ima previse minuta i treba nam jos jedna trojka, ali ja bih njega zadrzao u klubu jako dugo. Zato pricam o Radonjicu. Desavanja u ovom klubu idi pozitivnim tokom, i to nece promeniti ni jos jedna sezona bez trofeja. S tim da sam, ponavljam, potpuno ubedjen u dosta radovanja ove godine.

      I da, ako si ocekivao da skidamo najvece timove Evrope u prvoj sezoni u EL posle dugo vremena, onda si bas nerealan. Tu smo mi negde, samo polako.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Na prvom mestu, boli me patka za upravu, ja verujem u ove igrace. I verujem da ce doneti trofeje. To nije glorifikovanje vec poverenje koje je, razumem, tesko imati posle svih ovih godina. Ali imam znam malo vise od proseka kako stvari funkcionisu u timu.

        Zato sam pricao o Simonu, provukao se stav da on ne zasluzuje da bude kapiten. On svoj posao radi savrseno. Da, trenutno ima previse minuta i treba nam jos jedna trojka, ali ja bih njega zadrzao u klubu jako dugo. Zato pricam o Radonjicu. Desavanja u ovom klubu idi pozitivnim tokom, i to nece promeniti ni jos jedna sezona bez trofeja. S tim da sam, ponavljam, potpuno ubedjen u dosta radovanja ove godine.

        I da, ako si ocekivao da skidamo najvece timove Evrope u prvoj sezoni u EL posle dugo vremena, onda si bas nerealan. Tu smo mi negde, samo polako.
        Onda lepo citiraš i napišeš ko se izlupetao. Sve sam napisao što je više nego očigledno, barem ako gledaš svojim očima.

        Nisam upućen za ovaj Nanter ali eto npr. oni su po mom nekom laičkom mišljenju lošiji od nas i dobiše Barsu u gostima, možda i najveće iznenađenje u istoriji EL, a mi nikog i tako...

        U kup sam ubeđen da uzimamo, ostalo videćemo kako se stvari budu odvijale, od 3-ke, preko povreda, forme itd. jer dobro smo i prošle godine negde u ovo vreme stajali, pa...

        Comment


        • Pa cekaj ti i ne znas sto je Simonovic kapiten. On je kapiten jer je miljenik Radonjica. Ranije sam naveo da nemam nista protiv Radonjica i da nisam za smenu trenera. Ali Simonovic ne moze sam trojku da igra, kada udje u kontra ritam kao danas on je neupotrebljiv. Radi svoj posao dobro, ne bih ga nesto velicao niti smanjivao njegovu ulogu. On je fazon Pere Bozica i Kecmana, ko sta prica u svlacionici odmah trci Radonjicu da prica, znam to. Nebitna stvar, neka on igra svoju rolu kako treba i ok. Radenovic, kraljina, pokazao sta su muda. Tako je bilo i protiv Makabija. Vec su poceli da teraju Radenovica jer je visak po njima, zbog Tadije. Problem generalno zvezdasa, navijaca zvezde je sto bi da trpaju nos tamo gde im nije mesto i realno gledano nikada nisu zadovoljni. Ako se ove sezone uzme ABA i sl se stigne do TOP 16, za 2 godine ce se vec cuti :"A ne mogu da verujem da nismo prosli na F4, hajde da teramo.... "
          Ovom timu fali dobar centar i dobra trojka i to je to. Katic siluje covek vec mesecima, muka ga gledati. Dzenkins i Nelson stvarno najbolji. Blazic igra po sistemu toplo hladno. Lazic (obozavam ga) uvek uradi posao u odbrani kako treba, kad uzme sut pogodi ga itd.
          Fali ovom timu vodja koji ce da preuzme odgovornost kad se lomi. Dzenkins ima dobar sut al cesto srlja i nalece na visoke igrace i zavrsava se rampom.
          Mora se dovesti pojacanje na poziciji 3.
          I bas nemamo srece ove sezone, povredise im se Vesterman, Bertans i Milosavljevic, sto znaci da Bogdanovic nece morati nikome da baca loptu i igrace vise hahaha

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Onda lepo citiraš i napišeš ko se izlupetao. Sve sam napisao što je više nego očigledno, barem ako gledaš svojim očima.

            Nisam upućen za ovaj Nanter ali eto npr. oni su po mom nekom laičkom mišljenju lošiji od nas i dobiše Barsu u gostima, možda i najveće iznenađenje u istoriji EL, a mi nikog i tako...

            U kup sam ubeđen da uzimamo, ostalo videćemo kako se stvari budu odvijale, od 3-ke, preko povreda, forme itd. jer dobro smo i prošle godine negde u ovo vreme stajali, pa...
            Naravno da je moguce dobiti velike timove, ali je nesto sasvim drugacije ocekivati pobede. Mi smo tu Evroligu odigrali taman koliko je bilo realno. Bolji smo od dva tima, ali je Kuca iskoristila svoju sansu, mi nismo. Praviti od toga neki neuspeh je glupost.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Naravno da je moguce dobiti velike timove, ali je nesto sasvim drugacije ocekivati pobede. Mi smo tu Evroligu odigrali taman koliko je bilo realno. Bolji smo od dva tima, ali je Kuca iskoristila svoju sansu, mi nismo. Praviti od toga neki neuspeh je glupost.
              Nigde ja nisam napisao da je neuspeh, eto čitaj pažljivo rekao sam da smo se fino predstavili, samo sam Radonji na teret to stavio, imamo kvalitetan tim imamo +15 i izgubimo, što je najgore igrač kojeg smo otpustili nam doneo produžetak trojkom u poslednjoj sekundi i što je još gore trener na čiju je inicijativu otpušten pravi početničke greške u produžetku, tipa da Baptista čuva Mitrović gde ga ovaj dva ili tri puta unosi u koš bukvalno koliko je fizički jači. Mada to oko Šilba je samo farsa, "neko" naredi Radonji da mu kroji minutažu do minimuma, da ono izjavi....sve radi para, jer se taj neki isti nadao top16, 7 puta puna Arena te bi se sve to poklopilo, bar ja tako vidim stvar i to se samo kod nas dešava da sezonu otvorimo budžetom u fazoni ajde da napravimo tim, jer isti može rezultatima da plati sam sebe, dakle opružili smo se više nego što smo dugački.

              Za mene je uspeh ove sezone, osvajanje jednog od dva trofeja - ABA ili domaćica uz ponovnu kvalifikaciju u EL, sve ostalo je neuspeh i to sam pričao prethodne sezone da je prirodan splet rasta kluba, tipa priča je išla, prve sezone sa Čovićem smo stali na noge, druge dočekali EL, dakle treće se samo nameće (čak se i rimuje).
              Last edited by Brajkula; 26-01-14, 00:16.

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Bez uvrede, ali vas trojica ste se toliko nalupetali da je ovo strasno za citati, bez uvrede. Hajde da pocnem od Simona. Ja zelim da taj covek, Katic i Nelson ostanu u Zvezdi dok mogu da igraju profibasket. Na terenu kako tako, forma varira i Jamesu, ali u svlacionici doprinos njih trojice je nemerljiv. Mislite da ovi ljudi slucajno dobijaju ili se vracaju u utakmice gde izgleda da je sve izgubljeno. Jednom mozda, ovo je bar peti put da cupaju pobedu i tu vec pricamo o oarakteru. Vezano sa tim ide i prica o Radonjicu. Odgovorno tvrdim da u istoriji SD Crvena zvezda, a ona nije bas kratka, nije bilo trenera sa boljim rezumtatima i manje postovanja od navijaca. Manjak autoriteta? Pitajte one koji prate treninge ko je autoritet. Ko sme da mu kaze nesto ili da ga ne poslusa. Nije mag, ponekad ocajno vodi utakmice, mozda mu treba jedan jak pomocnik ko ce bolje reagovati na neke situacije, ali sto se tice priprema igraca, taktike, meceva, spada u klasu koja je sasvim dobra za nas klub. Kazete, nije isto raditi i Zvezdi i Buducnosti. Nije jer je ta Buducnost u prethodnom periodu imala neke rezultate u Evropi za razliku od nas. Taj glupi Dadonjic je sa ogranicenom Buducnoscu stizao dalje od Zvezde i dva puta ispadao od osvajaca EC te godine, i to ne bas ubedljivo, pogotovo Kubanj prosle sezone. Ima muda da pusti klince, atmosfera u timu savrsena i pored svega, 15-3 u ABA. Sta biste vi? Da li stvarno mislite da bi Maljkovic recimo bio bolji sa ovom ekipom? Da ne pricamo da je i ta prica o svemirskoj ekipi sa svemirskim troskovima tesko naduvana. Da, najbolji smo tim u ABA ali nismo bolji od ostalih za 30 poena. Jadranska je jako specificno takmicenje, ekipe sa kosarkaskom istorijom, nezgodna gostovanja sa opasnom publikom i losim uslovima, dosta motivacije i naboja, a imamo metu na celu.

                Zato oladite malo i uzivajte. Niko ne ume da pljune po svom uspehu kao Zvezdasi. Ako dodje nesto, daj jos, nije dosta. Onaj ko ne vidi da ova sezona ide bas kako treba da se zapita, sta je moglo bolje? Da igramo kao Real? Moze, ali neki dugi put, u nekom drugom zivotu sa vise srece i para.

                Ok, možda sam preterao, nek to što sam rekao da je limitiran ostane samo moje mišljnje. To što sam rekao za odbranu, da smo jako loši u tom segmentu, jednstavno mi bode oči, ne mogu da se pomirim sa tim. Ne izgleda mi da se nešto menja po tom pitanju iz meča u meč. Mora to dosta čvršće. Elem, džaba sve te pobede u ligi ako opet dođe do finala državnog prvenstva i tamo pukne od Duleta 3-0, opet ništa nije uradio.On treba da razmišlja kako da skine taj Partizan sa trona. Ako ti smatraš da je on trener za velika dela koja svi čekamo, onda se povlačim, i neću ga komentarisati. Samo ču čekati. Smatram da imamo sasvim korektan tim, sa kojim treba da se samo radi i radi.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Sve mogu da skapiram, ali da se juventino lozi na zvezdu, to mi ne ide u glavu

                  Izgubio bi Radonjic i te dve tekme od Kuce, da ovi nisu kuburili sa povredama za prvu, a za drugu je vec bilo jasno da je zvezda otpisana. I slazem se da je limitiran trener.

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCE View Post
                    Sve mogu da skapiram, ali da se juventino lozi na zvezdu, to mi ne ide u glavu

                    Izgubio bi Radonjic i te dve tekme od Kuce, da ovi nisu kuburili sa povredama za prvu, a za drugu je vec bilo jasno da je zvezda otpisana. I slazem se da je limitiran trener.
                    Pričao sam milion puta na forumu kako sam zagotivio Juve, ovo bi možda bio i poslednji, omiljeni igrač mog detinjstva Vlada Jugović, pametan si dečkonja poveži.

                    Ako si Grobar, spremi se za jednu klempu od Radonje, jer se kup bliži

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCE View Post
                      Sve mogu da skapiram, ali da se juventino lozi na zvezdu, to mi ne ide u glavu

                      Izgubio bi Radonjic i te dve tekme od Kuce, da ovi nisu kuburili sa povredama za prvu, a za drugu je vec bilo jasno da je zvezda otpisana. I slazem se da je limitiran trener.
                      Prva originalna boja dresova Juvea je bila crvena. Nakon jedne utakmice igraci su zaduzili jednog od njih da ih opere, nakon kog se boja sprala i oni su postali roze. Kada se klub osnivao odluceno je da se igra u toj roze garnituri. Nekoliko godina kasnije ljudi iz uprave kluba su zamolili jednog od igraca (koji je bio Englez) da im poruci nove dresove iz Engleske, e posto je on ziveo u Notingemu ortaci preko kojih je narucivao dresove su svi bili navijaci Nots Kauntija. Greskom su stigli crno beli dresovi iz Engleske, ljudima iz kluba su se svideli i odluceno je da se zadrze te boje. Zato danas Juve s vremena na vreme kao trecu garnituru koristi roze i crvenu boju dresova.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Originally posted by Ernesto View Post
                        Prva originalna boja dresova Juvea je bila crvena. Nakon jedne utakmice igraci su zaduzili jednog od njih da ih opere, nakon kog se boja sprala i oni su postali roze. Kada se klub osnivao odluceno je da se igra u toj roze garnituri. Nekoliko godina kasnije ljudi iz uprave kluba su zamolili jednog od igraca (koji je bio Englez) da im poruci nove dresove iz Engleske, e posto je on ziveo u Notingemu ortaci preko kojih je narucivao dresove su svi bili navijaci Nots Kauntija. Greskom su stigli crno beli dresovi iz Engleske, ljudima iz kluba su se svideli i odluceno je da se zadrze te boje. Zato danas Juve s vremena na vreme kao trecu garnituru koristi roze i crvenu boju dresova.
                        Off je ali crvenu gotovo nikada, roze koriste i zbog te priče a i zbog tripa da roze boja u Italiji prezentuje pobednika, pa tako i vodeći u onom plasmanu za biciklističku trku Italije nosi roze dres.

                        Istina je to, ali nebitno, poenta kako sam došao do toga da gotivim Juve je Jugović, matori me tutkao o njemu kao o igraču i tačno kada sam počinjao da se uopšte zanimam za fudbal, on je igrao u Juveu i eto, posle nije bilo teško da nastavim kada je on otišao jer su u tom periodu stalno igrali finala LŠ, doduše gubili, ali su bili jaki, a ljudi se uvek nekako lepe za pobednike.

                        Comment


                        • Originally posted by Nightbird View Post
                          Ok, možda sam preterao, nek to što sam rekao da je limitiran ostane samo moje mišljnje. To što sam rekao za odbranu, da smo jako loši u tom segmentu, jednstavno mi bode oči, ne mogu da se pomirim sa tim. Ne izgleda mi da se nešto menja po tom pitanju iz meča u meč. Mora to dosta čvršće. Elem, džaba sve te pobede u ligi ako opet dođe do finala državnog prvenstva i tamo pukne od Duleta 3-0, opet ništa nije uradio.On treba da razmišlja kako da skine taj Partizan sa trona. Ako ti smatraš da je on trener za velika dela koja svi čekamo, onda se povlačim, i neću ga komentarisati. Samo ču čekati. Smatram da imamo sasvim korektan tim, sa kojim treba da se samo radi i radi.
                          Da bi se razumeo problem nase odbrane, kosarka mora da se posmatra malo ozbiljnije i metodicnije. Ali, u principu problem je u selekciji visokih igraca.

                          Originally posted by PRINCE View Post
                          Sve mogu da skapiram, ali da se juventino lozi na zvezdu, to mi ne ide u glavu

                          Izgubio bi Radonjic i te dve tekme od Kuce, da ovi nisu kuburili sa povredama za prvu, a za drugu je vec bilo jasno da je zvezda otpisana. I slazem se da je limitiran trener.
                          Xexexe, kako ne, Lietuvos bi nas isto pocistio oba puta da baba ima muda.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCE View Post
                            Sve mogu da skapiram, ali da se juventino lozi na zvezdu, to mi ne ide u glavu

                            Izgubio bi Radonjic i te dve tekme od Kuce, da ovi nisu kuburili sa povredama za prvu, a za drugu je vec bilo jasno da je zvezda otpisana. I slazem se da je limitiran trener.
                            U pravu si ti;)
                            Imamo 15-3 ,alo 15-3 u ABA.Neko rece da se to i ocekuje kakav tim imamo..Ne bih rekao.Pa Boga mu,imamo dobar tim,al nemamo Lebrona u timu,nemamo,Rouza u timu nemamo Brajanta u timu,pa da se to vec unaprijed upisuju bodovi.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              Imamo 15-3 ,alo 15-3 u ABA.Neko rece da se to i ocekuje kakav tim imamo..Ne bih rekao.Pa Boga mu,imamo dobar tim,al nemamo Lebrona u timu,nemamo,Rouza u timu nemamo Brajanta u timu,pa da se to vec unaprijed upisuju bodovi.
                              Ali zato ostali imaju i Lebrona i Brajanta i Rouza. Ne možeš tako da gledaš, poredi direktno naš tim sa ostalima i dođi do zaključka.

                              Comment


                              • sa kim na primer?


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X