Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno Losmi, 2020. je kup uzeo Partizan

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Stvarno Losmi, 2020. je kup uzeo Partizan
      Bitno je da mmajstor prati moj potpis i da ima nocne more sa dve titule u Nemackoj ) lako cemo ispraviti gresku.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Vidim da je Simanic prikljucen reprezentaciji za 2 utakmice koje slede, mislim da niko iz Zvezde nije bio na prvom spisku pre par dana posto imamo 11 seniorskih igraca u sastavu zbog korone.

        Comment


        • Od admina sa RSB-a

          По нашим сазнањима, на Џонија се више не рачуна.

          А од лепших вести...
          Волден и Ноко чекају резултате другог теста и ако буду негативни следе прегледи и могу на паркет...
          Волден би могао да заигра против Жалгириса.

          Comment


          • Ne znam sta da mislim za Dzonija. Mada verujem Radonji. Ako on ceni da mu ne treba i da donosi vise stete nego koristi, onda cao Dzoni.

            Comment


            • Ne bih ja njega sikterisao.

              Pogotovo što Kuzmić igra toplo hladno, a Noko taman što je uhvatio ritam zarazio se virusom.

              Comment


              • Treneru renomea Radonjica se mora verovati. Samo je ruzno da klub kroz forume plasira vesti u etar jer im oni idu direktno u guzicu.

                Mislim da je ovo poprilicna greska, vidim vec Simona u vecoj ulozi kao i Kuridzu, ali oni su do sad bili igraci na koje se nije obracalo,mahom su timovi protiv nas ziveli od kuridzinog suta, tj pustali i nisu toliko obracali paznju na njega. Izgubicemo bas dobru masu ispod kosa i ako mislim da jeste kancer, ali videcemo kad dodje utakmice u PO kako to mogu izneti Rit i Kuridza, o Kuzmicu da ne govorim...sad mozda je procnio da je Nkoko na optimalnom nivou, ali uzimajuci da je imao problema sa srcem a sad koronu...

                Svakako Radonja je sve karte bacio na timsku igru i odbranu, sto jeste njegov trademark, al eto videcemo, bez Dzonija i nesretnog Rocestija smo igrali i sa Obradovicem odlicnu odbranu i imali fine rezultate, verovatno kao i uvek Radonja je verovatno u pravu,mada po njegovim gestikulacijama pa cak i saigraca na kupu to nisam mogao da zakljucim.

                Ako kojim slucajem izgubimo ABA ovoliko trosenje pare tj bacanje u vetar tokom sezone moze nam zadati tezak udarac u sledecoj sezoni iz koga cemo se tesko vratiti. Poprilicno sam siguran da je ova sezona jedna od bitnijih u u ovoj novijoj istoriji od 2011godine.

                Mene licno nisu impresionirale dosadasnje igre, ali imali smo dosta problema i sad je vreme da uz ABA i EL meceve dizemo formu i timsku igru za PO ABA lige, dizanje forme gde je Radnjic jedan od najboljih u Evropi bi trebala biti kljuc ove sezone. Relativno velik problem moze biti sto centri nemaju toliko smeka da podele loptu i naprave visak kao JOB, ali ajde da vidimo sta i kako.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Cekaj da ukapiraju da nemaju 10 igraca za ABA za veceras. Bice opet Dzoni u timu.
                  Seljacko ponasanje ako bude ovako kako su preneli na RSB. Klub se jos nije oglasio kao ni za Hall-a. Po RSB Hall je odavno trebao da bude vracen u Promiteas

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    Cekaj da ukapiraju da nemaju 10 igraca za ABA za veceras. Bice opet Dzoni u timu.
                    Seljacko ponasanje ako bude ovako kako su preneli na RSB. Klub se jos nije oglasio kao ni za Hall-a. Po RSB Hall je odavno trebao da bude vracen u Promiteas
                    Ja ne verujem u tu informaciju, pogotovo posle osvajanja trofeja gde je i Brajant dao svoj doprinos.

                    Comment


                    • Van svake pameti je rjesiti se takvog igraca kome svakako moras isplatiti pare ili naci klub koji bi to servisirao. Ako nisi sposoban da svoje zamisli preneses na igraca onda buraz sa tobom nesto nije OK.
                      Djoni je mozda svakakav al kosarkaski pismeniji od dobre vecine EL igrača. Taj skillset koji ima malo ko moze da se pohvali. Ne postoji slaba tačka u napadackom arsenalu niti je u odbrani los, forma je u dobrom kanalu ali se zna kako se do nje dolazi. Ukoliko je tačno, bojim se da su Ivanove rijeci precizne i tacne.

                      Comment


                      • Ako je ovo istina onda odluka nije samo jednostrana tj Radonjica i kluba, mozda je i on ipak odlucio tokom suspenzije da mu je bolje da ide. Ako ima i do njega, a ispostovao je klub i odigrao Kup posle 2 nedelje bez timskog treninga onda mozemo da mu se zahvalimo na tome posto je imao svoj doprinos u osvajanju Kupa.

                        https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zvezde/379126
                        Last edited by Borca; 17-02-21, 11:01.

                        Comment


                        • Volio bih da imam vremena, znanja da vam isjecem odredjene momente u napadackim kretnjama kako je donosio prevagu. Prvenstveno na kupu i koliko je bio vazan saraf u trofeju. Zatim je u EL takodje imao zapazenih poena na IQ, ne brojim one na snagu a ima je. Ne bojim se ja da smo nesto drasticno umanjili sanse za trofej ABA ako ga se rjesimo vec je sam nacin i potez izuzetno nizak i prizrmaan ukoliko decko nije nacinio tezu povredu radnih obaveza.

                          Comment


                          • Originally posted by Borca View Post
                            Ako je ovo istina onda odluka nije samo jednostrana tj Radonjica i kluba, mozda je i on ipak odlucio tokom suspenzije da mu je bolje da ide. Ako ima i do njega, a ispostovao je klub i odigrao Kup posle 2 nedelje bez timskog treninga onda mozemo da mu se zahvalimo na tome posto je imao svoj doprinos u osvajanju Kupa.

                            https://www.mozzartsport.com/kosarka...-zvezde/379126
                            Ako je tako onda u redu. Nismo ga cjenili niti koristili kako treba(ili kako je on zamislio) pa mozemo se rastati i to je za ljude.

                            Comment


                            • Covic ga j direktno prozvao, Radonja direktno udaljio iz tima...naravno da hoce da ode..Radonji se ne uklapa u kncept tima,a Covic bi da sacuva neki dinar...nesto mi to poznato xD
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Danas admini na RSB provlace i informaciju (ili spekulaciju) da se nije pojavio na treningu juce, ali i uz komentar da je to OK ako je pre toga zatrazio raskid ugovora.

                                Za Walden-a i Nnoko-a potvrdjuju ono od juce da su imali prve negativne testove na koronu i da cekaju rezultat sledeceg testa, te ako i taj bude negativan idu na preglede pa da se vidi oko prikljucenja ekipi.

                                Originally posted by Victor BG View Post
                                Volio bih da imam vremena, znanja da vam isjecem odredjene momente u napadackim kretnjama kako je donosio prevagu. Prvenstveno na kupu i koliko je bio vazan saraf u trofeju. Zatim je u EL takodje imao zapazenih poena na IQ, ne brojim one na snagu a ima je. Ne bojim se ja da smo nesto drasticno umanjili sanse za trofej ABA ako ga se rjesimo vec je sam nacin i potez izuzetno nizak i prizrmaan ukoliko decko nije nacinio tezu povredu radnih obaveza.
                                O'Bryant sa trenutnom kilazom (masom) koja je najveca od kada igra u Evropi (u odnosu na prethodne sezone u Makabiju i Lokomotivi) po meni moze da igra samo 5-cu.
                                To je i Obradovic video posle nekog vremena posto je kod njega igrao i u paru sa drugom 5-com (tj igrao je na 4-ci) ali ga je i on posle koristio na pozicji 5 samo.

                                Kod Radonjica je samo igrao 5-cu i sa te strane kada svi budu spremni za igru (Nnoko, Kuzmic ciste 5-ce, Reath i Kuridza koji mogu i na toj poziciji da igraju) ekipi nece brojcano nedostajati on, ali "oruzja" koja ima nedostaju ostalim pobrojanim igracima na poziciji 5-ce (eventualno Reath i njegov sut spolja sa pozicije 5) i to bi moglo da bude problem ako kolektivno napadacka igra "zataji" u nekom delu utakmice (a to se desava kroz celu sezonu do sada) i bude potreban neki individualni ucinak u tim momentima. Onda tu ostaje samo spoljna linija tima ili bolje receno jedan ili dva igraca iz iste.
                                Last edited by Borca; 17-02-21, 13:22.

                                Comment

                                Working...
                                X