Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fino, baš lepo prikazuje šta je prelomilo i odlučilo pobednika.

    Comment


    • To sam napomenuo samo zbog često osporavanog Kuridžinog BBIQ-a.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Svi su odigrali i dali svoj doprinos,bilo koga izdvojiti bilo bi nezahvalno.
        Samo bih malo izdvojio bata Lazu kapitena,koji nas je vukao kad je najteže bilo.

        Comment


        • Originally posted by L a z a r View Post
          Koliko su se samo prizivali i priželjkivali "tornjevi blizanci".
          Gledajući finalni meč, znači nema popravnog, tvrdo, pritisak, oni su ispisali neke brojke pored svog imena, ali njima su sve lopte pokupili Kuridža i Kuzmić. Oni su imali u duelu ogromne probleme i protiv nižih i slabije fizički igrača npr Davidovac, Simke.
          Da zanemarimo ogromnu zaledjinu, momci su vrhunski kvalitet, ali postavlja se pitanje šta bi doneli u nekim realnim prilikama, protiv "aždaja" kad su toliko nemoćni u reketu protiv jednog Kuzmića koji je na 50 % svojih mogućnosti.
          Zamišljam reakcije navijača da su odigrali za nas kao što su sinoć, naročito Simonović koga je Kuridža upropastio.
          Moras da shvatis da on imaju po 20 godina i da su dali 33 od 60 poena Mege i da su im to glavni igraci na koje je najvise uticala odbrana,ostatak tima je dao 27p. Zameni njih sa Kuzmicem i Kuridzom i pitanje je da li bi prosli Zemun.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Što je najgore mi za sledeću sezonu nemamo ni nekog našeg igrača iz FMP-a da prebacimo kod nas.

            Imao sam nade što se tiče Đorđevića ali vidim da on ove sezone ni malčice nije napredovao.

            U nekim utakmicama imao i malu minutažu.

            Tek će naredne sezone biti problema oko domaćih igrača.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              Majstore vidim koliko smo kupova i trofeja osvojili bez najveceg trenera Deja Radonjica.
              Igraci sviraju kako dirigent kaze nema tu puno palamudjenja zasto su komsije u kanalu pa zato jer je Trinki otiso prosto ki pasulj.
              Trener je najvazniji igrac jedne ekipe mozes ti imati 12 zvezdi u ekipi ako trener nije kako treba mos ga jebati nema tu leba.
              Znaci za ovaj kup najzasluzniji je RADONJIC DEJAN ZVANI MAGIJA iskljucivo i niki vise.
              Ja koliko znam kada je god neko ranije osvajao kup takmicenje, ne samo u Srbiji nego i u inostranstvu, to se ovde obesmisljavalo kao nebitno takmicenje. Imamo pisano svedocanstvo

              Koliko smo celih sezona odigrali bez Radonjica? Dve, i od te dve uzeli smo ABA jednom.

              Trener nije igrac. I svakako je bitno imati dobrog trenera u ekipi jer je to pocetna tacka u gradjenju tima. Medjutim dobar trener ce tesko uzimati trofeje sa losim igracima, dok se moze desiti i da prosecan trener uzme trofej sa dobrim igracima.Svi su podjednako zasluzni za ovaj trofej, izmedju ostalih i Radonjic koji zasluzuje cestitke, a ko god navija za Radonjica pre nego za Zvezdu neka otvori novi topik ‐ KK Radonjic

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ja koliko znam kada je god neko ranije osvajao kup takmicenje, ne samo u Srbiji nego i u inostranstvu, to se ovde obesmisljavalo kao nebitno takmicenje. Imamo pisano svedocanstvo

                Koliko smo celih sezona odigrali bez Radonjica? Dve, i od te dve uzeli smo ABA jednom.

                Trener nije igrac. I svakako je bitno imati dobrog trenera u ekipi jer je to pocetna tacka u gradjenju tima. Medjutim dobar trener ce tesko uzimati trofeje sa losim igracima, dok se moze desiti i da prosecan trener uzme trofej sa dobrim igracima.Svi su podjednako zasluzni za ovaj trofej, izmedju ostalih i Radonjic koji zasluzuje cestitke, a ko god navija za Radonjica pre nego za Zvezdu neka otvori novi topik ‐ KK Radonjic
                Ne moze solidan trener da bude deo velikog kluba i da ima uspehe..moze da trenira, ali dobice brzo pedalu kao SDJ u PAO i Bayernu a vrv na kraju ove sezone i u Virtusu, drugo i jos bitnije njemu je Kuzmic otisao iz PAO u Zvezdu a od Deja u Real.

                Trener je stub kluba, vidis Lasa, Zidana, Klopa, Radonjica, Zoca itd...naravno da top klubovi nece imati lose trenere na duze staze,a ni igrace...Zvezda je pokusala bez Deja i lose se desilo..uspeh je svih, ali Dejo je u nasim srcima kao neko ko nam je vratio veru u kosarku...u klub.

                Moras ziveti sa tim da je on sad trener KKCZ a Kokoskov repke..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ja vise od 50 godina pratim kosarku sto kao igrac pa trener doduse dece pa sad kao gledaoc i navijac a sa Crvenom Zvezdom sam rodjen i to u gradu gde je to bilo strogo zabranjeno ali necemo o meni.
                  Samo sam izneo svoje misljenje isto tako mislim da Dejan Radonjic nece ni blizu moci voditi niti jedan evropski klub osim Zvezde.
                  Dali neko stvarno misli da bi Bulsi 90-tih bili to sto jesu da nije bilo Fila Dzeksona ili Juta bez Dzerija Slouna pa ja mislim da nebi.
                  Barsa nije uzela kup 3 godine dok Saras nije dosao i razbio Lasa ko panta pitu.
                  Meni se mnogo od trenera svidjaju recimo Spolstra ili Stivens ali tu sam mozda subjektivan jer su mi Seltiksi omiljeni klub u NBA.

                  Comment


                  • Ima bas dobrih trenera po Evropi sto u top ligama, sto u ovim malim. Milina je gldati neke utakmice i kakvih sve akcija ima i specijala. Ne moras se pravdati mmajstoru on nije ni gledao ovaj kup. Sport je ozbiljna nauka i ne mozes na mufte da imas 20-30trofeja pa sve da si trener u Kazahstanu..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ne moze trener da bude stub kluba jer je trener potrosna roba kao sto su i igraci.

                      Strategija i sistem kako da se ona ostvari su stub kluba. Bez toga ne moze biti vere u kosarku.

                      Prosto od tebe ne moze ljudski ni da se cestita coveku jer sa jos nekim ovde ste ga podigli u nebesa kao da je on bitniji od samog kluba. Nije bitniji. Jos spominjete i neku madjiju a dobili smo razvojni klub Megu i Partizan koji je u potpunom raspadu, i gde smo u obe utakmice bili ozbiljni favoriti po svim projekcijana. Pa daj tu madjiju da vidimo i protiv jacih a ne samo protiv slabijih.

                      Comment


                      • Dobio je Real. Kvota na Zvezdu protiv kkp je bila 1.7...Nije niko veci od kluba, ali odmah ispod je Dejo..

                        Pusti nas malo da uzivamo u pobedi u kupu. Doci ce ABA i KLS..odavno sve upisano u mom potpisu.

                        Pravi navijaci KKCZ su sad srecni, neki traze dlaku u jajetu, a neki konekciju iz USA..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Odlozena ABA utakmica protiv Borca koja je trebala da se igra sutra pomerena za jedan dan i igra se u sredu u Beogradu.

                          Comment


                          • Cuj da te pustimo da uzivas....pa mi uzivamo u Zvezdinom trofeju a ti u Radonjicevom, u tome je razlika. Cak i u potpisu imas osvojen trofej Bajerna iz Minhena i titule Buducnosti (uzgred i kup Partizana - samo ti znas zasto) a vamo pricas o nekim 'pravim' navijacima.
                            Last edited by mmajstor; 15-02-21, 21:26.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Cuj da te pustimo da uzivas....pa mi uzivamo u Zvezdinom trofeju a ti u Radonjicevom, u tome je razlika. Cak i u potpisu imas osvojen trofej Bajerna iz Minhena i titule Buducnosti (uzgred i kup Partizana - samo ti znas zasto) a vamo pricas o nekim 'pravim' navijacima.
                              Ti si jedini "zvezdas" koji ima saloa djordjevica na avataru.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ti si jedini "zvezdas" koji ima saloa djordjevica na avataru.
                                Na avataru je bivsi selektor reprezentacije...nije valjda da hoces da kazes da zvezdasi ne navijaju za nasu reprezentaciju i da je reprezentacija konkurent zvezdi kao sto je Bajern u tvom potpisu?

                                Comment

                                Working...
                                X