Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Ono sto moram da kazem za Kuzmica. Covek masi zicere, bacanja, ispadaju mu lopte, generalno drvo, ali.... I sinoc i veceras s njim na parketu samo Zvezda skace pod svojim kosem. Tu nema greske.
    Skok na obe strane terena čitavog tima čisto savršenstvo i pure pleasure.

    Kontrola reketa pri defanzivnom skoku za udžbenike.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment




    • Još niko u ovakvim situacijama nije poentirao pored Dobrića.

      Comment


      • https://www.instagram.com/p/CLQEab2F...eo_watch_again
        Уживо са Малог Калемегдана

        Comment


        • Originally posted by Karamazov View Post


          Još niko u ovakvim situacijama nije poentirao pored Dobrića.
          Ima perfektan tajming za te chasedown rampe. Uživanje je gledati ga kako ih uvreba. Odigrao je slab turnir, ali ovo je bio verovatno potez utakmice.

          Comment


          • Hard defense and
            transition offense 2.jpg

            Comment


            • Originally posted by sinišamali123 View Post
              Svaka cast ekipi a i megi na borbenosti. Nego dal jos nekog zabrinjava hladnokrvnost radonje na kraju utakmice i tokom slikanja?
              Sto bi nas zabrinjavao... pa on se uvek trudi da bude hladnokrvan i da ne pokazuje emocije, sem kada krene da plese po terenu za vreme utakmice. Zato su ti segmenti i najzabavniji.

              Comment


              • Za kratko vreme smo poceli da igramo, da ginemo na parketu. Mene je najvise zapanjilo kako dobre izmene je pravio i kako je znao da drzi igrace kad treba i isto tako da ih zameni. Kako mogu lako da se zauzdaju Loyd i JOB i stave u funkciju tima. Danas Kuridza,Lazic, Davidovac nosili tim....JOB bio dobar i ako te bubice u glavi tesko mogu da se izbace,ali bio je koristan.

                To dokazuje svu velicinu jednog trenera da ga svi igraci moraju slusati, da su svi jednaki pred njim i da ce ogule i okrvave kolena.

                Dok je bio u Bayernu i nesto manje bez posla, slusale su razne ruzne price o njemu...a hvalospevi o playbooku,neki su gostovali u emisjama po 20puta,najavljivan F8 ili F4.....Dejo je dosao tiho kao i prvi put a oticice sa hrpom trofeja kao svaki put.

                Njegov zadatak jeste da spremi tim za slili onu tamo godinu da napadnemo F4...fali nam taj PO i tu treba odlican trener,novac i navijaci....imamo sad konacno sve ....i nema sumnje da ce sledeca sezone biti specificno po mnogo toga.

                Covic je odigrao na Dzokera, savio rep,zamolio ga da dodje, a Dejo kao veliki covek i Zvezdas je prihvatio drugi put da spasava Zvezdi i Covicu dupe.

                Njegova velicina nije sto je dobar trener, vec sto je dobar covek i pedagog. Ziv nam bio Dejane i jos bar ovoliko trofeja doneo i da nas opet plasiras u TOP8 timova Evrope!!
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Pa i Radonja je jedva čekao da ga pozove Čović. Gde će drugde, niko ga nije zvao.

                  Nije on ni tako mlad, vreme neće da ga čeka, mora da grabi priliku i napravi korak više u svojoj karijeri.

                  Ne sumnjam ni ja da će on opet osvajati trofeje sa Zvezdom, već je jedan osvojio po povratku.

                  Al kada ponovo bude otišao onda će morati i van ovoga da pravi zapažene rezultate kako bi ušao među odabrane.

                  Inače, pamtićemo ga samo mi kao legendu kluba i nekoga ko nam je doneo mnogo sreće.

                  Spoiler
                  Pamtiće ga i komšije.

                  Comment


                  • Originally posted by Karamazov View Post
                    Pa i Radonja je jedva čekao da ga pozove Čović. Gde će drugde, niko ga nije zvao.

                    Nije on ni tako mlad, vreme neće da ga čeka, mora da grabi priliku i napravi korak više u svojoj karijeri.

                    Ne sumnjam ni ja da će on opet osvajati trofeje sa Zvezdom, već je jedan osvojio po povratku.

                    Al kada ponovo bude otišao onda će morati i van ovoga da pravi zapažene rezultate kako bi ušao među odabrane.

                    Inače, pamtićemo ga samo mi kao legendu kluba i nekoga ko nam je doneo mnogo sreće.

                    Spoiler
                    Pamtiće ga i komšije.
                    Opet padas na spin masineriju. Nije lako dobiti posao u EL. On ga je dobio i Bayern je u prvoj sezoni uzeo titulu posto ga je Salo unakazio..u drugoj je uzeo titulu bez poraza u PO i bio na rubu PO..poslednja sezona bez poraza u ligi ali jako losa EL sezona uzrokovana povredama 3-4 kljucna igraca. Znaci maliciozn i zlonomerne price su nekih ljudi da nije imao posao...i da se nije dokazao, evo videcemo Trinkijerijau ovoj sezoni sta i kako ce uraditi...i dal ce uzeti titulu...i uci u F8...

                    Nema sta covek nije nasao odmah angazman da ne bi ispao jajara, pa je iste sezone uzeo Bayern pred kraj. Drugo, imao bi klub i ove sezone ali Covid je napravio sranje pa se nista nije menjalo.

                    I zapamti da on vec drugi put spasava covicu guzicu jer je promenio SEDAM trenera pre i posle Radonje za cetiri nepune sezone. Dovodio sve i svasta i trosio desetine miliona evra a bukvalno vredana je samo ona ABA sa Tomicem i to je uzeo kao i Bokan pre toga na halabuku i ogromne pritiske...

                    Ovo je cist i uvek ce tako biti....nije da ga branim, samo iznosim cinjenice....
                    Last edited by LosmiSK; 15-02-21, 09:12.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Opet padas na spin masineriju. Nije lako dobiti posao u EL. On ga je dobio i Bayern je u prvoj sezoni uzeo titulu posto ga je Salo unakazio..u drugoj je uzeo titulu bez poraza u PO i bio na rubu PO..poslednja sezona bez poraza u ligi ali jako losa EL sezona uzrokovana povredama 3-4 kljucna igraca. Znaci maliciozn i zlonomerne price su nekih ljudi da nije imao posao...i da se nije dokazao, evo videcemo Trinkijerijau ovoj sezoni sta i kako ce uraditi...i dal ce uzeti titulu...i uci u F8...

                      Nema sta covek nije nasao odmah angazman da ne bi ispao jajara, pa je iste sezone uzeo Bayern pred kraj. Drugo, imao bi klub i ove sezone ali Covid je napravio sranje pa se nista nije menjalo.

                      I zapamti da on vec drugi put spasava covicu guzicu jer je promenio SEDAM trenera pre i posle Radonje za cetiri nepune sezone. Dovodio sve i svasta i trosio desetine miliona evra a bukvalno vredana je samo ona ABA sa Tomicem i to je uzeo kao i Bokan pre toga na halabuku i ogromne pritiske...

                      Ovo je cist i uvek ce tako biti....nije da ga branim, samo iznosim cinjenice....
                      Mani me tih priča da padam na spin mašineriju, ja ti nisam đačić prvačić pa da mi prosipaš te priče. A i počni pažljivije da čitaš jer često vidiš nešto čega nema u komentarima.

                      Kada sam napisao među odabrane zna se na šta sam mislio, ne sigurno na neke titulice u Nemačkoj.

                      Spasio je i njemu Čović guzicu i to je činjenica.

                      Comment


                      • Mi i Radonja smo prava mera. Ne moze trener koji ne zna engleski da vodi strani tim na visokom nivou. Treba da sedi tu i ostane u Zvezdi do kraja karijere. S tim da mora malo da bude hrabriji sa mladim igracima. Mi nemamo luksuz da se odricemo svoje talentovane dece. To je jedina moja zamerka Radonji. Drugo je sve onako kako treba da bude.
                        Last edited by Storm; 15-02-21, 09:31.

                        Comment


                        • Tad je trebao doci Hopson i nesto se izjalovilo u zadnji cas i onda je moralo doci do Lipovija koji nije los igrac,ali nije to sto nam je trebalo u tom trenutku. Radonjic je imao samo jedan BAG i cak i ta sezona je bila uspesna jer smo igrali 1/2 sa milionrima iz Uniksa koji bi bili u top8 EL da su je igrali jer im je to bio najskuplji tim u istoriji..i nismo se obrukali, stavise...da nismo igrali EL tad,sumnjam da bi i Covic ostao u klubu...

                          Drugo, najmladji tim u EL je bila Zvezda..gde je Williajms sa 30g i Bobi sa 26 bili najstariji....dao je sansu svim mladima, neki su je iskoristili neki ne...Simanic,Mitrovic Radanov, Dobric, Guduric, Tejic, Rebic itd..su debitovali kod njega...ne mozes da imas 5 mladih u sastavu ispod 20g...

                          Zvezdi je problem sto mora da uzima sve talente sa Balkana kod sebe..uz oko 4 stranca koja prave razliku ili su bitan faktor koji nemamo od domacih igraca uz par iskusnih da se stvara TIM.

                          Sve ovde sto sam pisao dolazi..cak i covic spominje Zvezdinu halu....stidljivo..doci ce i neki Peja na red...samo sto ovde sve dolazi 10-20g kasnije...i to je osnovni problem.

                          Znam kako se radi i sta rade drugi klubovi od Danske,Islandske i Norveske lige do Evrolige...studiram ih svaki dan kao da je psolednji ispit na fakultetu...dostigli smo neke granice i sad stagniramo...iskorak mora biti sad u Evropi...

                          U sledece dve sezone ocekujem da nas Radonja stavi u poziciju Zalgirisa..za to treba bolja uprava, sa sirim ovlascenjima i da ne zavisi od jednog coveka. Nek covic radi, ali ostatak je los..sa tim da onda ne zna ni on da evoluira Zvezdu u evropskog giganta...i to je prosto tako.
                          Last edited by LosmiSK; 15-02-21, 09:50.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Jel ima neko da objasni Losmiju da trofej nije osvojio Radonjic nego Zvezda?

                            Comment


                            • Originally posted by Karamazov View Post


                              Još niko u ovakvim situacijama nije poentirao pored Dobrića.
                              Ja mislim da je ovde odlučena utakmica.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Jel ima neko da objasni Losmiju da trofej nije osvojio Radonjic nego Zvezda?
                                Bez Radonjića bi osvojili kitu. I to mlohavu.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X