Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice jebeno, samo da se dzoni oraspolozi...on ako bude tunjave face i veceras onda ga oterati lagano...a mozda on vec i zna da je bivsi pa igra preko kurca...bas me zanima njegova faca pred punim pionirom, steta sto nema publike, voleo bih da vidim da li bi i tada ostao onako blentav, jer lik izgleda kao da ga mrzi da nosi one ruke sa sobom

    Comment


    • Originally posted by Storm View Post
      Imamo veceras oruzja. Radanov i Simanic su odmorni, Dobric isto bi mogao da povuce veceras. Kljuc je zatvoriti Petruseva i Simonovica. Ostali nisu bas kvalitet da nas dobiju. Ne ulaziti s njima u jurnjavu, vec ih lagano lomiti cvrstinom i strpljenjem.
      Simanić i naročito Radanov bi možda i pokazali nešto ali jbga na klupi se ne računa.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ja razumem tvoju potrebu da svakog xy igraca opljunes po definiciji, Aleksa Uskokovic je po organizacionoj shemi 4 ti play, decko je odigrao bez izgubljene lopte u napadu, imali smo period od 5 minuta bez pogodjene table, pogodio trojku kada se utakmica lomila gde smo gubili 11 razlike, i za ono sto je pokazao danas zasluzuje sve cestitke. Sto se tice cuvanja Jaramaza, pa njega ni mnogo bolji igraci nisu mogli zaustaviti juce ( Dobric npr) pa ne bih ja uzimao njemu to za zlo sto mu je neke koseva dao njihov najbolji i jedini igrac EL kvaliteta.

        Vidi veceras po rasporedu kada igra Kyrie Irving pa se divi njegovim playmakerskim sposobnostima, a ovog malog postedi svojih "strucnih" komenatara jer sa baziraju najmanje na kosarkaskom znanju.
        Kosarkasko znanje nmg da mu komentarisem jer ga nema

        Comment


        • Daj prestani da lupetaš osećam se neprijatno samo čitajući tvoje gluposti.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • On ce biti novi cvetkovic, rakicevic ili ko god od tih propalih, nema on domet za nesto vise...bilo tebe sramota ili ne, to sto je kolom umro, a hol je nizerazredni ek igrac ne znaci da ovaj zna i da je za klub koji ifra evroligu, nego da smo toliko jadni na poziciji jedan da neki uskokovic koji u odbrani ne postoji, u napadu nista specijalno jer ja koliko se secam on nije ni prenosio loptu u zavrsnici nego deda? Slabo je to za drugog pleja, a ne za prvog...sve u svemu nije za Zvezdu jbg shvati to kako zelis videces to isto u buducnosti nekoj blizoj ili daljoj kada mu neka manresa bude najveci domet u karijeri ili neki grcki papanikolau klub

            Comment


            • Originally posted by L a z a r View Post
              Trener, igrači, uprava, predsednik, navijači, to je tim.
              Nema LosmiSK *, mi, ovi, oni.


              Svaka čast momcima i stručnom štabu.
              Laza beton. Pojeli smo ih u odbrani.
              Bravo Lazare.

              edit: izbrisao sam ti onaj deo oko sudija, to ti je visak.

              A videli smo juce da je Radanova minutaza u prethodnom periodu direktno uzrokovana odsustvom igraca na njegovoj poziciji. Verovatno ce igrati veceras zbog ispraznjenosti ostalih igraca, ali cim se vrate igraci iz Korone poslace ga Radonja na tribine.
              Last edited by mmajstor; 14-02-21, 12:54.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Bravo Lazare.

                edit: izbrisao sam ti onaj deo oko sudija, to ti je visak.

                A videli smo juce da je Radanova minutaza u prethodnom periodu direktno uzrokovana odsustvom igraca na njegovoj poziciji. Verovatno ce igrati veceras zbog ispraznjenosti ostalih igraca, ali cim se vrate igraci iz Korone poslace ga Radonja na tribine.
                Sve ti znas. Dobijaju minute Radanov i Uskokovic, nekad zajedno,nekad neko drugi, zavisno od plana za utakmicu. Najbolje da pocne sa Uskokovic, Loyd, Radanov, Kuridza, Kuzmic...ne bi lavor odbranili....sad je morao Uskokovic da iskoci, mozda bas veceras Radanov....ima nesto sto se zove taktika...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Aha dobijaju... tek kad se pola tima ispovredi.

                  Comment


                  • Večeras će biti od ogromne važnosti kakav će kriterijum sudjenja biti, tj da li će dozvoliti bekovima Mege da hvataju, vuku, guraju rukama bez sankcija, a na drugoj strani obrnuto.
                    Bukvalno će to biti ključno za konačan rezultat.
                    PS
                    I da, tajming dosudjivanja faulova u reketu, kad je za bacanja, a kad na "zemlji".
                    Tu uglavnom navlače za favorizovane timove tj igrača - e, a nije da ih nema u Megi.
                    Last edited by L a z a r; 14-02-21, 14:17.

                    Comment


                    • Pa kriterijum vam je sinoć odgovarao.
                      Nisi se bunio kod neregularnog koša Davidovca kad je vreme isteklo a lopta još bila u posedu vašeg igrača.
                      A sad je odjednom bitno kakva će biti arbitraža u finalnom okršaju?

                      Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Lopta je pre toga dirala obruč (Lojd). Belošević odmah nakon koša to pokazao Filipovskom.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Lopta je pre toga dirala obruč (Lojd). Belošević odmah nakon koša to pokazao Filipovskom.
                          Ali zasto mu odgovaras, to sto TEGi/Cooper okacili da je isteklo vreme , podrzano od ostalih Ostojinih botova na twiteru i ostalim mrezama je jedina istina. Vreme je isteklo, ali nebitno je da pre toga lopta udarila u obruc, sto zapisnicki sto koga delegira , pod KSS (pod ingerencijom znamo koga ) ne "Vidi" udarac u obruc. Sto ne vide cist skolski faul u napadu Zagorca za 2+1, pri tom mi ne kacimo te snimke jer se desilo u prvom poluvremenu, kao sto oni kace za kos koji se desio 3.30 minuta3/4 pre kraja < jel treba da kacimo sada i faul Paige nad Kuzmicem, koraci Jaramaza dva puta iz cega su dali 4 pts iz slobodnih bacanja. I od sada pa do naseg odlaska na onaj svet ima da se vrti ova slika da je Deda dao kos posle isteka vremena pri tom ugao kamere i zamrzavanje slike moze da vara da nije napustila ruku pre isteka vremena. I to sve zato sto su sve tri sudije to nisu smele videti kao i korake Berona ( pisanje Tegi/Coopera) jer eto KKCZ mora pobediti jer je tako naredjeno. Pa sto nismo uzeli taj isti Kup od 2017 pa isti ovaj zvalavi je i tada bio na vlasti. A da , tada je alhemicar bio na klupi, a nama neznalice.
                          Ne trosi vazduh na nesto sto je samo njihova istina.
                          I da AV je kriv sto su izgubili i sto im Velja Nevolja najbolji drug sa prvim finansijerom njihovog KKP.

                          I AV je kriv sto im preCednik dobio na poklon Globos Osiguranje i sve drzavne i SNS firme moraju kod GLobosa da prebace polise.

                          I da AV je kriv sto je DEDA pogodio sva bacanja sinoc.

                          Za kriticare Lazica, molim samo da odgledaju snimak 4/4 i neka pogledaju koliko je puta Paige pipnuo loptu. Samo toliko a i dalje neka mu broje indexe, jebali vas indexi.Do juce za index su znali kao knjizica na fakultetu u kojem se upisuje ocene ili za grupu Indexe iz Sarajeva ( samo stariji).
                          Last edited by Šarac; 14-02-21, 15:35.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Ali zasto mu odgovaras, to sto TEGi/Cooper okacili da je isteklo vreme , podrzano od ostalih Ostojinih botova na twiteru i ostalim mrezama je jedina istina. Vreme je isteklo, ali nebitno je da pre toga lopta udarila u obruc, sto zapisnicki sto koga delegira , pod KSS (pod ingerencijom znamo koga ) ne "Vidi" udarac u obruc. Sto ne vide cist skolski faul u napadu Zagorca za 2+1, pri tom mi ne kacimo te snimke jer se desilo u prvom poluvremenu, kao sto oni kace za kos koji se desio 3.30 minuta3/4 pre kraja < jel treba da kacimo sada i faul Paige nad Kuzmicem, koraci Jaramaza dva puta iz cega su dali 4 pts iz slobodnih bacanja. I od sada pa do naseg odlaska na onaj svet ima da se vrti ova slika da je Deda dao kos posle isteka vremena pri tom ugao kamere i zamrzavanje slike moze da vara da nije napustila ruku pre isteka vremena. I to sve zato sto su sve tri sudije to nisu smele videti kao i korake Berona ( pisanje Tegi/Coopera) jer eto KKCZ mora pobediti jer je tako naredjeno. Pa sto nismo uzeli taj isti Kup od 2017 pa isti ovaj zvalavi je i tada bio na vlasti. A da , tada je alhemicar bio na klupi, a nama neznalice.
                            Ne trosi vazduh na nesto sto je samo njihova istina.
                            I da AV je kriv sto su izgubili i sto im Velja Nevolja najbolji drug sa prvim finansijerom njihovog KKP.

                            I AV je kriv sto im preCednik dobio na poklon Globos Osiguranje i sve drzavne i SNS firme moraju kod GLobosa da prebace polise.

                            I da AV je kriv sto je DEDA pogodio sva bacanja sinoc.

                            Za kriticare Lazica, molim samo da odgledaju snimak 4/4 i neka pogledaju koliko je puta Paige pipnuo loptu. Samo toliko a i dalje neka mu broje indexe, jebali vas indexi.Do juce za index su znali kao knjizica na fakultetu u kojem se upisuje ocene ili za grupu Indexe iz Sarajeva ( samo stariji).
                            Samo u vezi Laze, sviran mu je treći faul vrlo diskutabilan (po meni) jer je igrač KKP koji je pravio blok učinio kretnju, izbacio je kuk da bi sprečio Lazića u nameri da isprati igrača ali nema veze jer to je greška na štetu Zvezde.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Grobarska je tuga pregolemaaaaaa, jao puce gumaaaaa, a rezervne nemaaaaaaa!

                              Comment


                              • Originally posted by nebitan View Post
                                Samo u vezi Laze, sviran mu je treći faul vrlo diskutabilan (po meni) jer je igrač KKP koji je pravio blok učinio kretnju, izbacio je kuk da bi sprečio Lazića u nameri da isprati igrača ali nema veze jer to je greška na štetu Zvezde.
                                Takve stvari retko ko gleda(ne faul) u pitanju je Dangubić. Trener je nacrtao napad za Pejdža, pokazao Dangi gde na kom mestu da napravi blok i zaustavi Lazića. On je to uradio perfektno i imao možda najveću ulogu u napadu i da nije bilo slobodnih bacanja nigde se ne bi video taj njegov uticaj na igru.
                                Sve ovo pišem zbog Lazića i njegove uloge u našoj igri i pored 0 poena,mnogo tu požrtvovanja i posvećenosti ima.
                                Retko koji strani igrač će imati onakav duel kao taj konkretno Danga - Lazić.
                                Iskreno žao mi što taj momak nije ponovo kod nas, nestvarna energija.

                                Comment

                                Working...
                                X