Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a r View Post
    Ljubicemo mi Simketa i Lazu u guzu.
    Kad je teško tu su čičice.

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post
      Ne postoji opravdanje u ovom univerzumu za 0 sekundi Radanova u ovoj situaciji. Jednostavno ne postoji. Dok se Batler i Simonović raspadaju po terenu, Davidovcu duša u nosu, ti ubedljivo najtalentovanijem domaćem igraču ne daš ni sekund. Kunem se svim mrtvim i živim, iz dubine srca želim da ga pokupe komšije i da nam onda roka 15-20 na svakoj tekmi. To bi bila poetska pravda.
      Nije migao igrati ovde bas zbog toga navedenog. Mogao je, ali ne bi nista doneo.

      Lazic je napadacki sarlatan, ali ovde radi iskustvo. Da je imao punu rotaciju, igrao bi..

      Meni je malo nejasan Marko Jagodic Curry koji nista ne radi sem sto sutira spolja..tu ulogu bi bolje radio Simanic..

      Treba ovu sezonu zavrsiti kako treba pa od sledece...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Sto, pa kutidza radi za ekipu! Najbesmisleniji igrac na kugli zemaljskoj u oba pravca

        Comment


        • Hvala KKPu sto su nas ovako osakacene svojim neznanjem, 22 izgubljene lopte doveli do toga da ne gledam utisak nedelje i AV na HIT SHITU sutra nego cu morati da gledam finale.
          38 minuta voditi i izgubiti utakmicu od ekipe bez 5 igraca ( od cega je samo jedan nosilac) je stvarno umetnost jer je KKCZ igrala katastrofalno danas ( opravdano).
          Danas game plan KKCZ je bio __________________________neka upisu svako po zelji, tako je tekla utakmica, daj malo Loydu da pripaljuje, daj malo Dedi, daj malo JObu, valjda ce neka uci.
          Svaka cast Lazicu sto je ipak u drugom ustopavao Paigu, bio mu pod dresom sve vreme, oduzeo najvazniju loptu na utakmici jer da nije garantujem da bi ga primili na kraju jer nije bas da sreca uvek prati hrabre, nego su komsije bile malo manje srecniji od nas.

          Nadam se da ce DR sutra ubaciti Simanica i Radanova umesto nekih igraca koji su se potrosili danas, Kuzma katastrofa u prvom, popravio se u drugom, JOB standardno od sjaja do ocaja i tako u krug.

          Idemo po trofej , DR zna kako , (valjda).

          Najjaci utisak, ipak je mali Aleksa.

          Comment


          • Aleksu je jaramaz urnisao, decko se gubio u odbrani samo tako...ocajan kosarkas

            Comment


            • Ja sam Radonji vec upisao trofeje za ovu sezonu..

              Dao je igracima motivaciju svih 40minuta..

              Dobro je vodio mec sobzirom na okolnisti..dosao covek opet da spasava gazdu i klub..veliki respekt!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Trener, igrači, uprava, predsednik, navijači, to je tim.
                Nema LosmiSK *, mi, ovi, oni.

                Ja i dalje neverujem da smo mi pobedili i pored onakvih silnih problema i otimačine sudija.
                Svaka čast momcima i stručnom štabu.
                Laza beton. Pojeli smo ih u odbrani.

                Comment


                • Velika pobeda cete predvodjene velikim Dejanom Radonjicem. Uzece sve trofeje ove sezone a onda ozbiljan reset. Ovaj roster je pun promasaja i nagomilanog visegodisnjeg lutanja , nije samo Obradovic kriv, i on je nasledio Kuridzu, Kuzmica, upropastene talente Simanu i Radanova itd. Meni se svidja energija kojom igra Uskok, mlad je i mislim da moze da se napravi dobar domaci plej od njega da ne zavisimo samo od stranaca. Barem kao bek ap da bude. Job je uzasan. Ozbiljna prevara od igraca. Cim se ostali vrate preseliti ga na tribine , ne moze on nista dobro da donese sa svojim prisustvom. Dzordan je fenomenalan, mislim da ce sutra da pokida i da bude prevaga da podignemo trofej

                  Comment


                  • Pre polaska na mečeve kupa u NS sam želeo samo da iskažu borbenost i toga je bilo, realizacija jeste problem ALI to mogu da razumem i ja sm zadovoljan našom prikazanom igrom. Zašto neko nije igrao najbolje zna Radonjić i ako sinoć nije igrao ne znači da večeras neće.
                    Po meni cilj je ispunjen i prebačen, večeras samo kao i sinoć može da dođe neki bonus.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by nebitan View Post
                      Pre polaska na mečeve kupa u NS sam želeo samo da iskažu borbenost i toga je bilo, realizacija jeste problem ALI to mogu da razumem i ja sm zadovoljan našom prikazanom igrom. Zašto neko nije igrao najbolje zna Radonjić i ako sinoć nije igrao ne znači da večeras neće.
                      Po meni cilj je ispunjen i prebačen, večeras samo kao i sinoć može da dođe neki bonus.
                      Lepo rečeno.
                      Pobeda ravna senzaciji.
                      Momci izašli, odigrali muški,pobedili i nagradili sebe finalom,a da li će osvojiti u ovakvim okolnostima i nije najbitnije.
                      Ono što je bitno sinoć se desilo.

                      Ganac* bravo za komentar i za rezon gospodina Radonjića.

                      Comment


                      • Imamo veceras oruzja. Radanov i Simanic su odmorni, Dobric isto bi mogao da povuce veceras. Kljuc je zatvoriti Petruseva i Simonovica. Ostali nisu bas kvalitet da nas dobiju. Ne ulaziti s njima u jurnjavu, vec ih lagano lomiti cvrstinom i strpljenjem.
                        Last edited by Storm; 14-02-21, 07:51.

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Aleksu je jaramaz urnisao, decko se gubio u odbrani samo tako...ocajan kosarkas
                          Ja razumem tvoju potrebu da svakog xy igraca opljunes po definiciji, Aleksa Uskokovic je po organizacionoj shemi 4 ti play, decko je odigrao bez izgubljene lopte u napadu, imali smo period od 5 minuta bez pogodjene table, pogodio trojku kada se utakmica lomila gde smo gubili 11 razlike, i za ono sto je pokazao danas zasluzuje sve cestitke. Sto se tice cuvanja Jaramaza, pa njega ni mnogo bolji igraci nisu mogli zaustaviti juce ( Dobric npr) pa ne bih ja uzimao njemu to za zlo sto mu je neke koseva dao njihov najbolji i jedini igrac EL kvaliteta.

                          Vidi veceras po rasporedu kada igra Kyrie Irving pa se divi njegovim playmakerskim sposobnostima, a ovog malog postedi svojih "strucnih" komenatara jer sa baziraju najmanje na kosarkaskom znanju.

                          Comment


                          • Daleko bolje za nas da smo sinoć imali Uskokovića a ne Koloma.

                            Od Koloma ne bi imali onakvu korist.

                            Uskoković je krenuo uplašeno al je dobio samopouzdanje posle ona dva prodora.

                            Comment


                            • Uskokovic vec sad moze da bude bek ap u ovoj konkurenciji. Ne zato sto je mnogo dobar, vec zato sto je Spanac nespreman i ima 10 kg viska. Zasto su ga doveli nikom nije jasno.

                              Comment


                              • Danas ocekujem jos tezi zadatak. Sem tornjevih blizanaca, smirenost im daju Tepic i Smit. Kazalon, Momirov uvek mogu pogoditi..mladi su, puni snage i nemaju sta izgubiti.

                                Mi smo se energetski izduvali, hoce li Dejo uspeti da ih vratu?

                                Hoce
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X