Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozbiljni problemi.

    Comment


    • Eto nama Uskoka na kecu. Radanov i on da pokazu od cega su.

      Comment


      • Znaci kup napadamo sa sledecim sastavom...

        Uskokovic
        Loyd, Dobric
        Lazic, Davidovac, Radanov
        Kuridza, Simanic, Simonovic
        Kuzmic, Reath

        Kapiram da ce Radanova da koristi kao drugog pleja. Ili Deda kao nekad.

        Comment


        • Taman ima prostora da se ubaci neko od klinca u prvi tim. Bar za rotaciju ako ništa.

          U kakvom je stanju Simonović, može li da igra uopšte?

          Comment


          • Verovatno i bez Kuzmića, ima simptome, testovi negativni.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Na muci se poznaju junaci.
              Možda dobiju (ovo što je zdravo) neku dodatnu energiju i naprave čudo.

              Comment


              • Bitno je zdravlje igraca..odlozite sezonu...jednom je rekao to Covic a sad ponavlja agent Cooper :-)

                Realno najgluplja sezona..bukvalno go qrac od sezone i bacene pare...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Kad je teško tu je Marko Gušić.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Bitno je zdravlje igraca..odlozite sezonu...jednom je rekao to Covic a sad ponavlja agent Cooper :-)

                    Realno najgluplja sezona..bukvalno go qrac od sezone i bacene pare...
                    Da, i te kako je bitno zdravlje igraca! Eto nije samo KKCZ bacila pare, nego ceo sport u svetu je debelom minusu bez publike ali tebi je trn u oku samo za finansije KKCZa kako li ce pokriti minuse i zdravlje igraca. Ti uporedjujes ono vreme u aprilu kada smo bili zatvarani na po 72 sata da treba da se igra sport, a od jula su sva takmicenja pocela u celom svetu sa jos gorem zdravstvenom situacijom pa se nigde nijedno prvenstvo ne prekida. Sta treba sada neko iz KKCZ da naredi celom svetu da se prekinu takmicenja da bi se tvom treneru mozda pripisalo odlazak u EL ponovo?

                    Jel treba na sva zvona da kuka Covic kada je on licno dobio Koronu da je bolestan i da treba da se prekida sve, cutalo se 3 nedelje o tome , niko ni rec nije zucnuo a znalo se da ima Koronu verovatno zbog umobolnika koji bi mu na ovakvim mestima pozeleli respirator ili smrt.Mogu da zamislim histeriju sa one strane a i sa nase ljubitelja lika i dela NC. I u pravu ono sto pisem NISMO ISTI. Ma isti su samo bolesnici sa jedne i druge strane, samo sto normalnih ima sve manje na obe strane.
                    Ovamo trazis da se ponisti sezona a kukao si kao cava kada je ceo svet stao sa sportom a mogao si da pravis kvote samo na trkama bubasvaba u Tajvanu. Ne licemerisi vise majke ti.

                    Situacija je katastrofalna, ali sta je tu je , vazno da nam je prvi trener ziv i zdrav , to nam je dovoljno da uzmemo trofej makar nijedan igrac ne istrcao na parket zbog zdravstvene situacije.

                    Igracemo sa onim sto imamo, bice pridodato par juniora da bi se imalo za trening i da se popuni broj do 12.

                    Na zalost mi kada zakacimo virus, mi ga bas zakacimo, koliko ce trajati oporavak ovih pozitivnih, pa imate slucaj Loyda pa sami izracunajte. Do playoffa ce valjda biti spremni.

                    Comment


                    • Niko i ne zna da je DR Nebojsha imao koronu, ali ako ti tako kazes, verujemo ti...problem je sto moze biti jos zarazenih i ocigledno se ne rade dobre mere zastite u klubu.

                      Ne brinem ja za trofeje,mucno ce Dejo ovo izvuci nekako do kraja,ali sam mislio generalno na kosarku koja ne lici na nista ove sezone.

                      Zvezda nije bacala para jer ona svoje pare u principu i nema, ali bitno da se Deju jedan igrac nije doveo za doselekciju vec radi sta mu je ostavio Alimpijevic 2.0 ....Bice ovo mucenje, ali bice Kalemegdan opet u Junu, ja uopste ne sumnjam u to.....

                      Jer u zadnjih 6 sezona Dejo je uvek uzimao trofeje, tako ce biti i ove, statistika je neumoljiva..ibudi srecan sto je dosao,jer on zna...kako i pored saplitanja kako se uzimaju najbitniji trofeji..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Niko i ne zna da je DR Nebojsha imao koronu, ali ako ti tako kazes, verujemo ti...problem je sto moze biti jos zarazenih i ocigledno se ne rade dobre mere zastite u klubu.

                        Ne brinem ja za trofeje,mucno ce Dejo ovo izvuci nekako do kraja,ali sam mislio generalno na kosarku koja ne lici na nista ove sezone.

                        Zvezda nije bacala para jer ona svoje pare u principu i nema, ali bitno da se Deju jedan igrac nije doveo za doselekciju vec radi sta mu je ostavio Alimpijevic 2.0 ....Bice ovo mucenje, ali bice Kalemegdan opet u Junu, ja uopste ne sumnjam u to.....

                        Jer u zadnjih 6 sezona Dejo je uvek uzimao trofeje, tako ce biti i ove, statistika je neumoljiva..ibudi srecan sto je dosao,jer on zna...kako i pored saplitanja kako se uzimaju najbitniji trofeji..

                        Druze, zvanicno od 2.000 do 7000 se zarazi ljudi svakodnevno u Srbiji , KKCZ se borio sa ovim koliko meseci vec, a pri tom to sto nose masku ih ne stiti od Korone, vec oni koji su prenosioci a do to i ne znaju su oni koji sire zarazu . Sad ce skoro godinu dana kako je Korona sa nama i to jos nisi naucio kako se Korona prenosi. Pa vise je nego verovatno da su igraci zakacili Koronu dok su igrali sa Megom. I sta sada treba klub da uradi , da kazni sve igrace koji su se zarazili? Pa nama se nije ekonom zarazio pa da odlazemo utakmicu, nego 4 igraca a danas ce se znati i za petog, plus 4 iz strucnog staba i dvoje iz ljudi iz managmenta a koji su sa igracima svaki dan.
                        I da, NC je imao Koronu i to je javno saopstio juce na pitanje novinarke, i on kaze da u firmi i u klubu primenjuju sve neophodne mere da se zastite i da ni on ne zna gde se zarazio, kao ni stotine miliona ljudi u svetu , ali ti ces da optuzis klub i igrace da su neodgovorni sto su zarazeni. Sto im se preko 40 puta do sada gurao onaj stapic u nos da vide da li su u u nekom autobusu, avionu, aerodromu, hotelu zakacili virus.

                        DR ne da nije mogao da dovede igraca nego je mogao da bira u svetu igraca po ukusu i plus da otera pola rostera. Sta je on uradio , vidimo svi , tako da ne brani neodbranjivo. Opet se ponavljam, potpisao je ugovor za debele pare, on je stavljanjem svog potpisa na taj ugovor preuzeo i neke obaveze iz tog ugovora. AKo je potpisao ugovor na blanko bez da se dogovorio sa onim koji mu je ponudio ugovor da moze da pravi tim po svojoj volji, onda ako mu klub nije izasao u susret za ta dva igraca, znaci da klub ne postuje ugovor, i pitam te onda zasto je jos uvek trener KKCZ< zasto se ne vrati u svoje kafice na Vracaru jer ga je klub izvarao pa ko zna koji put.

                        Karakter je onda 0 ako ga po ko zna koji put klub vara, ili je naucio u svabiji da vazno da svakog 25 tg padne lova, zabole me, ima forumasa koji ce da me brane na kraju da je ovo ALimpijevic 2.0 tim ( by the way od ekipe koja je bila poslednja u Turskoj sada na pobedu od playoff, ali jbga, to sada tebi nije inetersatno) i da nema moje odgovornosti.

                        Uzivaj u ovoj nedelji, odoh na pametnije mesto kao i svake nedelje a ne da se "nerviram" na tvoje pisanje.

                        Ziveo ti meni jos 100 godina
                        Last edited by Šarac; 07-02-21, 09:52.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Znaci kup napadamo sa sledecim sastavom...

                          Uskokovic
                          Loyd, Dobric
                          Lazic, Davidovac, Radanov
                          Kuridza, Simanic, Simonovic
                          Kuzmic, Reath

                          Kapiram da ce Radanova da koristi kao drugog pleja. Ili Deda kao nekad.
                          Originally posted by Laki21 View Post
                          Verovatno i bez Kuzmića, ima simptome, testovi negativni.
                          Uskoković - Radanov
                          Loyd* - Dobrić
                          Lazić - Davidovac - Gušić
                          Jagodić-Kuridza - Simonović - Simanić
                          Kuzmić - Reath*


                          Bez Kuzmića :

                          Uskoković - Radanov - Vujičić*
                          Loyd* - Dobrić
                          Lazić - Davidovac - Gušić
                          Simonovic - Simanić
                          Jagodić-Kuridža - Reath*

                          * stranac

                          Comment


                          • a i Simanic je pod znakom pitanja. Bas veselo.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              a i Simanic je pod znakom pitanja. Bas veselo.
                              Uskoković - Radanov - Vujičić*
                              Loyd* - Dobrić - Šaranović
                              Lazić - Gušić
                              Davidovac - Simonovic
                              Jagodić-Kuridža - Reath*

                              * stranac

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Druze, zvanicno od 2.000 do 7000 se zarazi ljudi svakodnevno u Srbiji , KKCZ se borio sa ovim koliko meseci vec, a pri tom to sto nose masku ih ne stiti od Korone, vec oni koji su prenosioci a do to i ne znaju su oni koji sire zarazu . Sad ce skoro godinu dana kako je Korona sa nama i to jos nisi naucio kako se Korona prenosi. Pa vise je nego verovatno da su igraci zakacili Koronu dok su igrali sa Megom. I sta sada treba klub da uradi , da kazni sve igrace koji su se zarazili? Pa nama se nije ekonom zarazio pa da odlazemo utakmicu, nego 4 igraca a danas ce se znati i za petog, plus 4 iz strucnog staba i dvoje iz ljudi iz managmenta a koji su sa igracima svaki dan.
                                I da, NC je imao Koronu i to je javno saopstio juce na pitanje novinarke, i on kaze da u firmi i u klubu primenjuju sve neophodne mere da se zastite i da ni on ne zna gde se zarazio, kao ni stotine miliona ljudi u svetu , ali ti ces da optuzis klub i igrace da su neodgovorni sto su zarazeni. Sto im se preko 40 puta do sada gurao onaj stapic u nos da vide da li su u u nekom autobusu, avionu, aerodromu, hotelu zakacili virus.

                                DR ne da nije mogao da dovede igraca nego je mogao da bira u svetu igraca po ukusu i plus da otera pola rostera. Sta je on uradio , vidimo svi , tako da ne brani neodbranjivo. Opet se ponavljam, potpisao je ugovor za debele pare, on je stavljanjem svog potpisa na taj ugovor preuzeo i neke obaveze iz tog ugovora. AKo je potpisao ugovor na blanko bez da se dogovorio sa onim koji mu je ponudio ugovor da moze da pravi tim po svojoj volji, onda ako mu klub nije izasao u susret za ta dva igraca, znaci da klub ne postuje ugovor, i pitam te onda zasto je jos uvek trener KKCZ< zasto se ne vrati u svoje kafice na Vracaru jer ga je klub izvarao pa ko zna koji put.

                                Karakter je onda 0 ako ga po ko zna koji put klub vara, ili je naucio u svabiji da vazno da svakog 25 tg padne lova, zabole me, ima forumasa koji ce da me brane na kraju da je ovo ALimpijevic 2.0 tim ( by the way od ekipe koja je bila poslednja u Turskoj sada na pobedu od playoff, ali jbga, to sada tebi nije inetersatno) i da nema moje odgovornosti.

                                Uzivaj u ovoj nedelji, odoh na pametnije mesto kao i svake nedelje a ne da se "nerviram" na tvoje pisanje.

                                Ziveo ti meni jos 100 godina
                                Ne znam, nesto ne verujem Covicu, ali moguce da je imao. Sto se tice firme, one ne bi trebale ni da rade, kao i kafici itd...dokse svi ne vakcinisu..samo sam dao omaz da je glupo igrati dok ljudi umiru...ako to opet kaze,ne znaci da ce stati lige...ali da se drzi principa...mada je to tesko za njega.

                                DR nece onda da trosi pare, jer sta ce mu igrac za ABA, malo vremena...i ako bi doveo nekog to bi bilo za sledecu sezonu...dovedes treneru igrace raspale i onda mu das otkaz..

                                Alimpije nesretni je dobio dve najgore ekipe lige, doveli mu tuce igrace..od pobeda koje je izvukao je jedina protiv Besiktasa...vec je krenuo u seriju poraza opet...sa onim timom ja bih bio u osam...

                                Izgleda ga Zoc vise ne zove...niko ne spomije vise da je talentovan sem tebe, Nebojshe i Dekkarda )

                                Ne znam vise ko ga gura i na koji nacin...ali videli smo da sem Radonjica svi ostali treneri su promasaji...redom Lazic, Vukoicic, Alimpijevic,Sakota, Tomic,Gavrilovic, Obradovic...ako izuzmemo Radonjica to su sedam trenera 4 sve sezone kad se sve sklopi...lepo ga je pitao Darko vasa navika je da menjate trenere kao carape.....
                                Last edited by LosmiSK; 07-02-21, 15:44.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X