Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa valjda postoji još neki centar koji zna da igra leđima i da donosi poene izreketa, a da nije promaja pozadi.

    Meni je Štimac užasno rešenje, iako je odigrao sasvim solidno pre dolaska Saleta. Ne mogu da pojmim tu odbranu pika s njim i sa španskim Fićom.

    Comment


    • Štimac je malo igrao ove sezone.

      Prvo je brzo raskinuo ugovor sa Monakom pa sa Kinezima.

      Poslednjih mesec dana nije ni igrao.

      Comment


      • @LosmiSK

        Ni Stimac ne moze sebi nista u napadu da iskreira (kao sto ti kazes za Nnoko-a i Kuzmica), ono sto moze je da pokupi ofanzivni skok i ubaci zicer i to pod uslovom da ga ne saceka neko kao npr Smith iz Mornara i posalje loptu odbojkaskim "prvim tempom" u parter iza kosa.

        Sto se zidanja tice O'Bryant mu dodje kao O'Neal za sve koji u Zvezdi mogu da odigraju poziciju 5 u trenutnom timu, a isto tako i za Stimca i njegovo "zidanje".

        Comment


        • Pozdrav za mog druga koji ne znam da li je popio danas ili da ozbiljno botuje za svoju legendu kada sada pise da je Stimac pravi potez DRa.

          Ovde se ubi hvaleci Stimca, ali stvarno nemam nameru da vracam tvoje postove iz ere Shakote kada si se sprdao sa Pantherom i Stimcem koja pojacanjem. Koliko mozes biti licemeran da sada hvalis Radonjica a u isto vreme se sprdao sa Stimcem prosle sezone.

          Lepo sam napisao, prelazni rok je gotov bio , da nije Job uradio to sto je uradio znas kada bi se Stimac razmatrao, samo govori o tome koliko Radonjic ne zna da nadje igraca osima ako nije od milion eur direkt iz NBA. Ej on ce da dovede Stimca, ali sta ce nam on doneti molim te odgovori nam, ali sada iskreno.

          Jos Mekel i pali se masina jel tako?

          P.s ja ovde ni na drugim mestima nisam pisao nikakve zagonetke, napisao da se nece dovoditi igrac, ali zato je jedno dobro vece na drugom forumu prihvaceno kao siguran novi potpis. Pa sada ti proceni da li sam ja dao pravu informaciju li ne oko dovodjenje igraca. Ako je Stimac taj za koga se DR odlucio, onda se on sprda sa svima nama za ne bas male pare koje je dogovorio, da nece mozda sa Stimcem da gradi tim za sledecu sezonu?
          Last edited by Šarac; 29-01-21, 19:11.

          Comment


          • Slažem se sa Šarcem i opet ću izraziti svoje veliko nezadovoljstvo pominjanjem Štimca u kontekstu KK Crvena Zvezda. On jednostavno pripada donjem domu centara, neatletičan do bola, za sve ovo vreme je naučio da se dobro pozicionira u napadu da pokupi kakav otpadak (iako to neki zovu skok), da kada da koš počne da uklizava na kolenima ka klupi (ili kopu), a još uvek ne zna ili ne može da igra odbranu timskku...mnogo toga ne zna i ja NE ZNAM kako je izgradio ovakvu karijeru. Ne želim ga u našem dresu više. Izuzetno sporo se vraća u odbranu i na kraju: Dejo će ga odrobijati ako bude igrao ovako.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Samo ljubav prema Crveno belom dresu sprečila ga je da prikaže sav raskoš talenta u Monaku i Kini.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Jbg da smo cska pa da siljimo patki, ovako bez job-a mi smo duplo golo u svakom smislu...greota bas

                Comment


                • Noko 6 vezanih poena

                  Jbt šta sve ovi pogađaju, neverovatno

                  Comment


                  • Ala prsti

                    Comment


                    • Kuz dominira.

                      Comment


                      • Konačno Kuzmić prepoznatljiv

                        Comment


                        • Izgleda da Radonja želi što pre da se reši i Hola.

                          Comment


                          • I dalje ista boljka. Uzasno branimo sut za 3.

                            Comment


                            • Sa Kolomom je to još užasnije.

                              Ovaj bre gori od Filipa.

                              Comment


                              • Kolom he stvarno beskoristan u oba smera.

                                Comment

                                Working...
                                X