Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Ne vredi, bilo je jače od mene.

    Laki ajd' da častiš, izgleda dolazi tvoj omiljeni igrač.
    Oprostice Laki O'Bryant-u sve.

    Comment


    • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1802877

      Comment


      • Od svih ljudi, sprema nam se Štimac. Pa dobro toliko profesionalnih košarkaša na svetu ima, i opet smo zapeli za njega..

        Centarska linija nam je tiha jeza. Fali još Teri ili gorepomenuti da šou bude kompletan.

        Comment


        • Znaci da je o’bryant bivsi. Aj srecan Stimac svima koji slave. Ako ima takvih.

          Comment


          • Idemo na sigurno,neko ko moze brzo da udje u sistem Dejana Radonjica...On ce nam doneti poene sa niskog posta ) Odlicno resenje Radonjica i sad sam siguran da ako bude hteo da dodje nas ex reprezentativac da su trofeji u nasim rukama
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Ne vidim svrhu dovođenja centra. U EL smo ga izduvali, a u ABA ligi svakako ne igramo na centre

              Treba razigravati Noka, tu je Kuz da ga odmori, a može i MJK na pet.

              Comment


              • Moze i Rit.

                Comment


                • I ako je istina da ce Simonovuc u Buducnost, onda je Misko izlozio Covica da je on igrac Cedevite i da ga Cedevita samo pusta u Megu. U prevodu, uvalio ti kurac gazda Misko Nebojsa.

                  Comment


                  • Sve nase centre kad spojis nemaju 10ppg i 10rpg po utakmici..imamo u celoj sezoni oko 50% za dva...spori su da to nije normalno...kilavi i nikakvi na obe strane terena...doduse isto to se moze reci i za nase PG...

                    Odigraju tipa u 20 utakmica tri dobre...Stimac moze doneti sigurne poene ispod kosa..ne vidim ko moze da ga odbrani od ABA timova, doduse bice tesko da i on odbrani nesto, ali nista gori nije od trenutnih centara...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Da dodam samo da je ''uticajni insajder'' se ispljuva kako nece biti vise dovodjenja igraca..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Što se JOBa tiče najviše što mi je smetalo to je(ne) igra u odbrani. Pored tromosti i sporosti,delovao je totalno nezainteresovano, bezvoljno, kao da ne postoji u reketu.
                        Moguće je da se većina neće složiti, ali čovek je sve vreme igrao, zalagao se i poštovao saigrače i timsku igru, taman onoliko koliko je on smatra da mu je potrebno.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          I ako je istina da ce Simonovuc u Buducnost, onda je Misko izlozio Covica da je on igrac Cedevite i da ga Cedevita samo pusta u Megu. U prevodu, uvalio ti kurac gazda Misko Nebojsa.
                          Nema transfera medju ABA ligasima, prosao je taj period. Sad samo moze sa strane pojacanje.

                          Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Sto se JOBa tice reci cu samo da niti jedan igrac nije veci od Zvezde niti ce ikad biti jel ima taj covek predstavu gde je doso.
                            KK CRVENA ZVEZDA je institucija svetske a ne samo Evropske kosarke to svakom stranom igracu treba da bude jasno.
                            Taj klub su stvorile tate svetske kosrke i ljudi koji su izmislili kosarku ovakvu kakva danas jeste to su jedan Bora Stankovic prof. Nikolic itd.pogledati samo film ili seriju bicemo prvaci sveta i sve ce biti jasno.
                            Ja sam bio jedan od protivnika dovodjenja takvih igraca kao sto je JOB zasto pa zato jer misli da se u Srbiji igra indijanska kosarka ia da moze da carini loptu i igra napad jedan na pet.
                            Za Dejana Radonjica su samo reci po milioniti put da je jedan od pet najboljih evropskih trenera to je dokazao i ovoim potezom i time je jos vise porasto u mojim ocima.
                            Stime pa mozda bude i dobro resenje ja verujem Dejanu.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Idemo na sigurno,neko ko moze brzo da udje u sistem Dejana Radonjica...On ce nam doneti poene sa niskog posta ) Odlicno resenje Radonjica i sad sam siguran da ako bude hteo da dodje nas ex reprezentativac da su trofeji u nasim rukama
                              Podseti me molim te koliku je minutazu imao ex reprezentativac 4-5 godina mladji kada je prosli put igrao kod Radonjica u Zvezdi u najvaznijim utakmicama sezone, ako se secas naravno.

                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Sve nase centre kad spojis nemaju 10ppg i 10rpg po utakmici..imamo u celoj sezoni oko 50% za dva...spori su da to nije normalno...kilavi i nikakvi na obe strane terena...doduse isto to se moze reci i za nase PG...

                              Odigraju tipa u 20 utakmica tri dobre...Stimac moze doneti sigurne poene ispod kosa..ne vidim ko moze da ga odbrani od ABA timova, doduse bice tesko da i on odbrani nesto, ali nista gori nije od trenutnih centara...
                              B1 - slazem se ali sa malim dodatkom sigurne poene ispod oba kosa sto si i ti konstatovao u B2

                              Zamisljam trenere protivnika u plej-of utakmicama i sta bi voleli da sanjaju vece pred utakmicu sa Zvezdom, verujem da bi im jedan od lepsih snova bio taj gde njihova ekipa krece u napad, on zove pick and roll, a taj isti brane Colom na pleju i Stimac na centru u Zvezdi. Jos malo i san ce postati stvarnost.
                              Last edited by Borca; 29-01-21, 17:41.

                              Comment


                              • Originally posted by Borca View Post
                                Podseti me molim te koliku je minutazu imao ex reprezentativac 4-5 godina mladji kada je prosli put igrao kod Radonjica u Zvezdi u najvaznijim utakmicama sezone, ako se secas naravno.



                                B1 - slazem se ali sa malim dodatkom sigurne poene ispod oba kosa sto si i ti konstatovao u B2

                                Zamisljam trenere protivnika u plej-of utakmicama i sta bi voleli da sanjaju vece pred utakmicu sa Zvezdom, verujem da bi im jedan od lepsih snova bio taj gde njihova ekipa krece u napad, on zove pick and roll, a taj isti brane Colom na pleju i Stimac na centru u Zvezdi. Jos malo i san ce postati stvarnost.
                                Sve je to tacno, ali nije da oni imaju neke napadacke ili defanzivne masine pa da se bojimoi stvarno mislim da njih dvoje nece videti zajedno terena.

                                Svi se lozite na Nnoka a covek ne zna gd se nalazi, inace je i u Albi bio poznat po izgubljenim loptama i nekim losim odlukama...oKuzmicu da ne pricam..to su dva veoma troma centra koja sebi ne mogu iskreirati nista u napadu...a mi smo najgori tim u EL po % za dva poena..narodski receno treba nam poena ispod kosa...a to sad ne moze niko da da..eventualno kuridza njegovim basketaskim zidanjem...


                                Sad ubacivatiopet nekog u sistem je teska prica....naravno da ako moze neko bolji,ali ko? Mislite da bi Simonovic iz Mege doneo vise od Stimca? Nije sad vreme za eksperimentisanje...voleo bih i ja nekog kvalitetnog ali tog ocigledno ne mozemo naci jer n bi doveli Terija,Nnoka pa sad Stimca ako dodje uopste..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X