Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja mislim da nam ipak slijedi jos jedno dobro a to je ako nista drugo pobjeda veceras

    Comment


    • Ma to dobro se podrazumeva, daj jos neko odma' dobro iz office-a...

      Comment


      • KC Rivers bi verovatno zadovoljio kriterijume dobrog poteza?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Of skroz...

          Comment


          • ja se nadam da ce on koliko je sutra da bude predstavljen kao novo pojacanje

            Comment


            • Rivers odličan igrač, vrlo inteligentan, dobar u odbrani, i plus mnogo dobar šuter. Lično bih bio zadovoljan njegovim dolazkom. Večeras mora da se odere Panionions.
              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

              Comment


              • Đenka produžio ugovor

                EDIT: Tek sad vidim da Shone postavio za Đenku
                Last edited by Lord Aleksoni; 22-01-14, 13:57.

                Comment




                • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment





                  • Djenka Bog!


                    Jos ostalo da produzimo i sa Admiralom i sve pet.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Vrh Vrh Vrh!! Prelijepe vijesti i prelijepi trenuci!


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Priča se da nas je Rivers oladio, navodno smo mu nudili 200k do kraja sezone i nije pristao.

                        Comment


                        • evo sta je "selektor" napisao o tom igracu na RSB forumu
                          Prema nekim informacijama, kapiten Partizana Milosavljevic nece igrati najverovatnije do domace lige a interesovanje za Riversa pokazao je i Partizan svestan situacije sa kapitenom.
                          E sad, kakve ovo ima veze sa nama... pa ima veze samim tim sto groblje takodje trazi igraca na istoj poziciji nakon povrede Milosavljevica i naravno, Vujosevic i ekipa su odmah krenuli u pecanje jednog od igraca kojeg mi zelimo, mozda i prvog pika...
                          Nije nemoguce da zavrsi tamo jer njihova kuknjava sa budzetom je najobicnija farsa i laz kao i mnoge druge.

                          Comment


                          • Samo neka se prica. Te price po carsiji, muka mi od njih. Kako se smisljeno radi protiv KK Cz. Prica se da imamo neki budzet ogroman, i sami zvezdasi vise ne veruju u titulu samo zbog otkaza Silbu. Pa nije on bio toliko dobar, iako je meni omiljen bio, jer nije tipican Amer vec je bio izuzetno inteligentan igrac. Ajde da verujemo upravi ovoj. Ja ne mogu da budem nezadovoljan kada se setim 2010/11. Ovi sto bi da teraju trenera na pola sezone, neka se zapitaju malo, ima li to smisla i radi li se to gde sem u Srbiji? Ok je, mozda nije za Zvezdu, al ne mozemo menjati sistem na pola sezone. Ja verujem da ce uprava naci zamenu za Silba i mozda je ovo i pametan potez, da je domaci igrac pa da ga i trpe, al je izgledao primao previse, a za taj ulozen novac vracao manje. Nebitno. Stvara se vec deceniju atmosfera neka sacuvaj Boze da su se svi zvezdasi opet uplasili KK Partizana(KK Alibi) bez razloga. Oni za nas, realno jesu institucija, imaju vise trofeja, al ne moze tim da se zasniva na jednom Bogdanovicu (izvanredan igrac, jedan od mojih omiljenih iako je u crno-belom dresu) kad tad ce i oni morati da padnu jer nisu ni oni neunistivi. A cenim da jedne godine kada ostanu bez trofeja, koncepcija im se gubi, taj "sistem" nestaje, cim nema rezultata nastaje haos.
                            Ko gleda Tegija, vidi kako se radi protiv Zvezde. Namerno gura Zvezdu u favorite za EK, konstantno govori da imamo bolji tim od Partizana, ali ni sam to ne misli, naravno, nego su uvek bili KK Alibi. Nema izjave gde se ne pominje Zvezda ili po njemu Crvena Zvezda Beograd Diva Telekom, nebitno je titule svakako idu Crvenoj Zvezdi. Svi uz Zvezdu, prvo nase dvoriste da pokorimo i reginalnu ligu, a lako cemo posle igrati i EK i EL itd. Ko je nezadovoljan samo neka se seti 2010/11.
                            Malo duzi post al to mi bilo na srcu ovom zvezdaskom.
                            Pozz

                            Comment


                            • Originally posted by duka79 View Post
                              evo sta je "selektor" napisao o tom igracu na RSB forumu
                              Prema nekim informacijama, kapiten Partizana Milosavljevic nece igrati najverovatnije do domace lige a interesovanje za Riversa pokazao je i Partizan svestan situacije sa kapitenom.
                              E sad, kakve ovo ima veze sa nama... pa ima veze samim tim sto groblje takodje trazi igraca na istoj poziciji nakon povrede Milosavljevica i naravno, Vujosevic i ekipa su odmah krenuli u pecanje jednog od igraca kojeg mi zelimo, mozda i prvog pika...
                              Nije nemoguce da zavrsi tamo jer njihova kuknjava sa budzetom je najobicnija farsa i laz kao i mnoge druge.
                              Citam 15 foruma od kojih je avangarda ipak alfa i omega za sve i ovo nisam procitao medju 50 stranica. Ti stvarno mislis da imamo kintu za igraca koji trazi preko 200k? Da imamo kinte, nisam siguran da bi vi uzeli Novaka, a ne mi. Mucni glavom pa razmisli. I da smo krenuli momentalno posle povrede Milosavljevica, a on kod Milankova ima pregled tek sutra. Malo si pomesao cini mi se. Nismo mi ti koji otimamo i guramo nos u tudje poslove.

                              @KERSDRS

                              Imamo samo Bogdanovica? Si gledao ti neku nas utakmicu ove godine zivota ti? Imamo jos 3 igraca koji su vrsili fantastican posao. Blic napise naslov "Bogdanovic srusio CSKA" i sad je on one man team? Je l' Partizan ikada bio one man team?
                              Last edited by colke995; 24-01-14, 17:08.
                              sigpic

                              Comment


                              • ja sam prenio sta sam procitao...a evo i gdje a lik uglavnom ima dobre informacije
                                http://www.redstarbelgrade.info/foru...618.18800.html
                                a sto se tice Avangarde tu je uglavom Tegeltija glavni insajder
                                Last edited by duka79; 24-01-14, 17:10.

                                Comment

                                Working...
                                X