Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odavno nismo brže kao večeras završili neku utkamicu u Evroligi. Al to je tako kad se sam naguziš i čekaš da te protivnik natrti.

    Treba Radonjić da im objansi da to što smo izgubili sve šanse za F8, ne znači da treba lezilebovati i terati šegu.

    Mora se igrati ozbiljno jer samo tako mogu i pojedinci a i tim napredovati. Zbog takvog pristupa u Evroligi smo i osvajali titule u ABA ligi prethodnih godina.

    Ovo što je Brajant večeras uradio kad je ušao je bezobrazluk. Nepoštovanje i kluba i saigrača, hteo čovek da igra za statistiku.

    Prvo apa drapa prodor, pa onda šut za 3 maltene iz dotrčavanja. Trebao Radonja da mu zvizne jednu šamarčinu iz dotrčavanja pa da se puši.

    Koloma sikterisati na tribine. Nije ovo za njega, vrati se debeljuco u penziju i nastavi da krkaš. On deluje ko neki lik koga svakog dana viđate ispred prodavnice sa pivom u ruci.

    Muke, muke goleme su ovo drugovi, al šta je tu je. Idemo dalje.

    Comment


    • Originally posted by L a z a r View Post
      Ova, nadam se, lakša povreda Lojda takodje može da bude pouka za naredni najbitniji period ove sezone.
      Ne može se zavisiti od jednog ili dva igrača.
      Svi zavise od dva igraca. Retki su timovi kojima se ne oseti povreda prve violine. Ali se slazem da je razlika u kvalitetu loyda u odnosu na ostatak rostera kao dva sveta. Jbg...

      Comment


      • Znam prijatelju, ali nama nažalost, baš mnogo zavisi od njega.

        Comment


        • Ljudi moja ovo je tuga...Dejo ih bodri, tapse....neki se bore...ali nema tu kvaliteta za EL pored ovoliko rekovalescenata...ovo je najgore napravljn tim..a bili smo se napalili kad je Salo dosao...JOB...bacene pare u bunar...ovaj Rit se bar trudi i ako mu manja znanja..sutira covek..znojav ceo....Debeli nije skinuo gram...amaterski izgledamo sa njim....Nnoko...ono...ne znam,ocigledno ih uigrava..daje svima sansu da ih razigra....

          Bio je ovo ipak Efes....nema sta, ali nama su obecali vrh EL...a dobili smo zacelje...sad dobiti Asvel i smanjiti bruku koju je napravio Salo Obradovic...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Jaci trening u Istanbulu. Niko ovde nije ocekivao ne znam sta. Mene vise zanima zasto se taj igrac ne dovodi. Jos 5 dana ostalo....
            Evo da ne brojis dane za dzabe. Nemoj se nadas.
            Drugo , volim DR jer znam da ne moram ni da otvorim pivo kada igramo na strani ,tj nema potrebe ni da sacekam prvu reklamu, Utakmica je gotova.
            Hvala Atamanu sto je kao i par njegovih kolega povukao rucnu na vreme jer bi doslo do reprize Madrida, Moskve, pa i jos nekih katastrofa kada je DR vodio.
            Vidim prozivaju se neki igraci da nisu za nas, ponavaljacu ko zna koliko puta , ja kada kupim polovan auto, svakako necu da kukam posle par dana da mi riknuo menjac i da trosi ulje, taknuto maknuto. AKo ne moze da vodi ovaj sastav onda nije se trebao prihvatati posla nego da saceka leto i ponudu nekog iz aba lige, Cg lige ili nekog no name turskog ligasa. Kada moze ALimpije tamo da bude trener moze i on.

            Ipak je Mega u nedelju prioritet, i nadam se samo da Loydu nije teza povreda.

            Do kraja veceri cu izracunati kos razliku na strani SO i DR sada stvarno nemam vremena. Da ponovim, kod SO se znalo da cemo izgubiti u poslednja dva minuta , kod DR se zna da smo izgubili posle prva dva minuta utakmice. Hvala mu na tome sto nas sve stedi gubljenja zivaca.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Zlocin koji ce trajati i sl sezone izgleda je Salo27 Obradovic...doselekcija nikad gora...bukvalno ih sve oterati..
              Radonjic je trener Zvezde.

              Imao je mogucnost da ispravi doselekciju, nije nista uradio.

              Comment


              • Dok god mi ocekujemo,to se odnosi i na Zvezdu i Partizan,da ubodemo 12 Amerikanaca koji ce da igraju kao Mekejleb nekad umesto da razvijamo nase klince kroz tu evroligu,evrokup,rezultata nece biti. Lako je reci nemaju kvalitet,treba raditi s tim klincima,da kroz evroligu sticu iskustvo pa bi kroz dve,tri godine pokazali talenat i kvalitet u evroligi.
                Ja se samo setim Tepica u Partizanu,pa on je pogubio brdo lopti kao klinac u egal zavrsnicama,promasivao ali je postao reprezentativac i igrac Panatanaikosa,osvajac evrolige.
                Izgleda da je bolje za nase klubove da nemaju lovu za bacanje i da prave igrace umesto sto se ponasaju kao sultani,dele lovu razvojnim Amerikancima i sakom i kapom.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Radonjic je trener Zvezde.

                  Imao je mogucnost da ispravi doselekciju, nije nista uradio.
                  Pa kada je Mekel tesko bolestan i ne igra vise, Ryan Thompson je negde u Tajvanu, Sofo isto ostavio kosarku, AJ PRICE se penzionisao, Vasa je EFesu, nije mu tada valjao, Guduric u Feneru, jebiga koga da dovede?Bjelica jos u Sakramentu, QMiler isto bivsi kosarkas, kao i Zirbes, da li ti stvarno mislis da DR moze sada da izvuce igraca posle vise od mesec dana boravka u KKCZ. Prelazni rok je gotov, uvek moze da odrzi konferenciju za stampu na kraju sezone i da zakuka kako nije birao ovu ekipu, alibi je uvek tu. Samo sto ovog puta nece moci da zakuka za pare tako da moze prst u uvo sada, dobili ili izgubili, ali da on je tapsao Dobricu kod drugog airballa. bravo za DR.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Dok god mi ocekujemo,to se odnosi i na Zvezdu i Partizan,da ubodemo 12 Amerikanaca koji ce da igraju kao Mekejleb nekad umesto da razvijamo nase klince kroz tu evroligu,evrokup,rezultata nece biti. Lako je reci nemaju kvalitet,treba raditi s tim klincima,da kroz evroligu sticu iskustvo pa bi kroz dve,tri godine pokazali talenat i kvalitet u evroligi.
                    Ja se samo setim Tepica u Partizanu,pa on je pogubio brdo lopti kao klinac u egal zavrsnicama,promasivao ali je postao reprezentativac i igrac Panatanaikosa,osvajac evrolige.
                    Izgleda da je bolje za nase klubove da nemaju lovu za bacanje i da prave igrace umesto sto se ponasaju kao sultani,dele lovu razvojnim Amerikancima i sakom i kapom.
                    Evroligu i evrokup ne bi videli oba kluba kada bi samo ti klinci igrali, kada se sagleda kvalitet tih istih klinaca. Zamisli roster oba kluba samo sa tom decom, tesko da bi izborili opstanak u ABA ligi a ne da igraju ta dva takmicenja. I sta je Radanov danas uspeo da nauci, osim sto nije mogao da zapise broj nijednom igracu Efesa kada su mu sibali trojke po sred face.

                    Comment


                    • Ne vidim čemu ovakav animozitet prema DR. Jeste, užasno je pripremio i još gore je vodio utakmicu večeras.

                      Ali ta nipodoštavanja da utakmica na strani je izgubljena u prva 2 min je trademark DR mi je baš maliciozno. Jel smo i u Madridu izgubili posle 2 min?

                      Comment


                      • Ne bi bila katastrofa i nista da ne urade dve,tri sezone u evroligi,evrokupu,evo sa svim ovim Amerikancima,Zvezda koja je na tabeli,tu je negde pri dnu,moraju da ti klinci uce kroz greske u evroligi,pa nisu ni Tepic,Tripkovic,Velickovic,Rasic,Bogdanovic,Milosa vljevic,Perovic... odmah postali reprezentativci i evroligaski igraci,koliko su samo utakmica pogubili u evroligi.

                        Comment


                        • Ipak je Mega u nedelju prioritet
                          U ponedeljak u 18h ... Asvel u petak u 20 i 45H .Malo neobičan termin za zvezdine domaće utakmice . Nisam očekivao puno od ove utakmice , treća u 5 dana , ako dodaš Real onda četvrta za 8 dana , puno putovanja ...

                          Malo čudna startna petorka , šuterski raspoložen Efes i ode utakmica brže nego što se očekivalo . Sada je najvažnije stanje Lojdove povrede i da saznamo šta je sa JOB-om ???

                          Comment


                          • Ne trpi se u Srbiji neuspeh. Svejedno dal bio u pitanju Duško Vujošević, Dejo Radonjić ili neko treći, četvrti...pamet je kratka. Brzo se zaboravljaju sve dobre epizode i pobede pošto se traže samo vrhunski rezultati. Jednostavno DNK prosečnog srpskog navijača satkan je od momentalnog nestrpljenja za uspeh. Ne važno koji klub voliš, bodriš, svuda je identično stanje.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Nisu imali konkurenciju za evropu, reprezentacija im je bila sigurica i tako godinama.
                              Jedina opcija da neko dobije wc i lagano sklapa to što pričaš i što je sasvim normalno i u redu da nema pritiska moranja osvajanja ABA lige.
                              Iskreno bio bih izuzetno srećan kada bi se tako nešto ostvarilo, ali u ovakvim okolnostima teško.
                              Mihailo#

                              Comment


                              • Mora da postoji plan da se dodje do uspeha,zar stvarno neko veruje da klub moze da ubode 5,6 odlicnih Amerikanaca i to od onih koji ostanu kad one najbolje pokupe najbogatiji klubovi,pa nema sanse,moras da imas bazu domacih igraca i onda probas da ubodes dva,tri Amerikanca koja vrede,to ne moze preko noci.

                                Comment

                                Working...
                                X