Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasno.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Prica se da je Matt Walsh vec kaparisan?!?!
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Za Ristica se Zvezda nije nista pitala, pruzena mu je sansa, on hoce u Ameriku, ne mozes ga puskom terati da ostane. Sa druge strane, Matt Walsh bi bio odlicno resenje teoretski.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ma ti menadžeri su ubice sporta u Srbiji, cenim da nije imao posrednika da bi on pristao, ovako jbg.....

          Sa druge strane pitali smo se i mi, dečko je pregovarao sa nama za pro ugovor, nismo se dogovorili, otišao....realno kada smo dali za Šilba 500k mogli smo i njemu deset puta manje ili koliko već, igrao bi nam pet, šest godina i na kraju bi na njemu lepo i zaradili.
          Last edited by Brajkula; 19-01-14, 22:13.

          Comment


          • Situacija sa Risticem je u najmanju ruku bila cudna. Lagalo se, obecavalo, zavlacilo od strane njegovog menadzera, ima tu materijala za prekrsajne prijave. Ali neka mu je sa srecom. Nadam se da je dobro izabrao.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Moj brat

              Comment


              • Dzenkins je nasa masina koja kad krene ne umije da stane!Tesko grobarima kad nam dodju


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Izgleda da stize KC Rivers !?!?
                  http://www.sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=9842
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment




                  • Pametan neki igrac vidim. Pravice razliku

                    Comment


                    • Ovo je video sa tekme iz prošle nedelje

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Dzenkins je nasa masina koja kad krene ne umije da stane!Tesko grobarima kad nam dodju
                        Planiramo da ne igramo taj meč uopšte. Priča se da ćemo unapred predati. Nema poente, jedan je Dženkins Džordan.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Misko Raznatovic

                          Obavestenje za filmofile-Maratonci, sa glavnim glumcem Borom Todorovicem, trcace jos jednu godinu po dvoranama bivse SFRJ I Madjarske-))))!!
                          Ili da prevedem na srpski, Djenka jebe majku i sledece sezone u crveno-belom.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • posle malo nezadovoljstva zbog Shilba uprava vuce fantastican potez...bravo DJENKAAAAA

                            Comment


                            • Sada po nekoj zdravoj logici stvari da posle jednog lošeg ide dobar, pa naravno opet loš i tako u krug, cenim da nam na 3-ci dolazi jedan Čakarević sa X nogama

                              Comment


                              • Eh, kada bi malo sjebali redosled... Lose-dobro-dobro...

                                Comment

                                Working...
                                X