Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Svi nas napune jer nasi spoljni igraci moraju da skupljaju da pomognu odbrambeno ocajnim visokima (na 2 visoke pozicije imamo 4 verovatno najgora defanzivca na ozbiljnom nivou kosarke u Evropi). To se ne resava nikakvom taktikom vec drugacijom selekcijom igraca.
    Je l ovo u prevodu znači da smo i ove godine duvaljke ?

    Comment


    • ma nismo bas duvaljke nemoramo toliko odmah paniciti

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        A cisto informativno, kako se igra odbrana za tri poena?
        Izvin'te sto me nije bilo neki dan.

        Ono sto Zvezda nikako ne radi kako treba je branjenje pick'n'roll-a kada se izvlaci protivnicki niski igrac. To specijalno ne funkcionise sa Bobijem na terenu, jer Bobi nema sanse da stigne na preuzimanje. Da li postoji, pored toga, neka kombinacija zona/covek, gde niski igraju coveka a visoki cuvaju reket, to ne znam. Znam da svaka ekipa protiv nas ima gomile (otvorenih, sto je najgore) suteva za 3 poena. Pa Boga mu poljubim, kako druge ekipe brane takve stvari. Da li je trener, selekcija igraca kako si rekao, ili sta trece... Ne znam... Znam samo da svaki put kada budemo igrali protiv ekipe koja ume za 3, mi smo ga najebali...

        Comment


        • Rano je jos za podvlacenje crte..Otisao je Silb,dalje vrijeme ce pokazati kako se to odrazilo na ekipu,na rezultate.Moje misljenje je da ga nije trebalo micati do kraja sezone,tu sam zamjerio upravi.Ali kao sto rekoh,za podvlacenje crte je zaista rano,o Covicu,Radonji,Silbu cemo rezimirati..u nekom drugom trenutku.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Možemo mi ovde da podvlačimo šta hoćemo, čekaćemo mi još na ozbiljan trofej ako ne dovedemo zamenu za Šilba i ako nam kapiten bude jedina 3-ka.
            Simonović lik protiv Rusa za 15 minuta cirke koliko je igrao teško da je jednom tapnuo loptu, gledao Brajkula i krstio se, lik samo ćoškari i čeka da mu naprave poziciju da šutne, još kada ga neće kao sa Rusima on je beskoristan igrač, a da se na takvog oslonimo u ozbiljnim ambicijama ne ide. Toliko...

            Comment


            • Slazem se za Simonovica brate moj...sacekajmo nastavak sezone..


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Možemo mi ovde da podvlačimo šta hoćemo, čekaćemo mi još na ozbiljan trofej ako ne dovedemo zamenu za Šilba i ako nam kapiten bude jedina 3-ka.
                Simonović lik protiv Rusa za 15 minuta cirke koliko je igrao teško da je jednom tapnuo loptu, gledao Brajkula i krstio se, lik samo ćoškari i čeka da mu naprave poziciju da šutne, još kada ga neće kao sa Rusima on je beskoristan igrač, a da se na takvog oslonimo u ozbiljnim ambicijama ne ide. Toliko...
                Pa to je i njegova uloga u ovom timu, da coskari i da igra agresivnu odbranu. Ne mozes od njega da ocekujes da reseta iz driblinga kao Durent kad ne moze. Bas zato je i on savrsen za ovaj tim, svestan je svojih ogranicenja i zna svoju ulogu u timu, ne iskace. Nije on kriv sto su oterali Silba i tako poremetili rotaciju.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Ernesto View Post
                  Pa to je i njegova uloga u ovom timu, da coskari i da igra agresivnu odbranu. Ne mozes od njega da ocekujes da reseta iz driblinga kao Durent kad ne moze. Bas zato je i on savrsen za ovaj tim, svestan je svojih ogranicenja i zna svoju ulogu u timu, ne iskace. Nije on kriv sto su oterali Silba i tako poremetili rotaciju.
                  Pa to ti kažem, ako nam on ograničeni tako ostane glavna 3-ka duvajke smo i ove godine, više ni ne brojim koje u nizu. Dakle, očekujem prinovu ako smo ozbiljna ekipa, i neka gledaju da prinova bude kvalitetna.

                  Comment


                  • znaci zamjenu za Shilba mozemo ocekivati najdalje do 29-tog januara bar tako kaze Radonjic ...a nadao sam se da ce se to sve rjesiti i da ce majstor ostati ali sta da se radi

                    Comment


                    • mene bas zanima kakav ce profil tog igraca biti...za ovakav sistem koji 'znalac' na nasoj klupi forsira treba neko ko je kao silb u napadu (plejmejker u tijelu krilnog igraca) i bolji od njega u odbrani...hmmm pa tesko da cemo ga naci...bez silba smo skroz izgubili p'n'r igru jer niko od preostalih vanjskih igraca ne moze odigrati nesto slicno, a da nije sablonski (jaka se zaleti pa sta uradi, jenkins uglavnom sutira, a nelsonu svi idu ispod bloka pa on to rjesava pasom koji je uglavnom bezopasan po kos)...mi i kad bi doveli neku zvijer na trojci, atletski besprekoran i sa solidnim sutem, mislim da bi opet ostavilo problem pozicionog napada koji nam je kritican od pocetka sezone...mi u principu vec drugu sezonu igramo bez klasicnog pleja sto u prevodu znaci da bi se trofeji trebali osvajati odbranom i tranzicijom, a ja jos nisam vidio ekipu koja je to uradila...necemo mi ni partizan, ni uniks, ni nekog petog kad dodje stani pani razbiti granitnom odbranom i kontrama sto nam ostavlja jedno 15% sansi da uzmemo neki ozbiljniji trofej od zuckove ljevice, ili sto bi brajkula rekao, duvaljke smo i ove sezone

                      Comment


                      • Bravicemo mi Silba od blata, samo polako...

                        Comment


                        • A u kojoj to utakmici je Silb pravio neku razliku,da mi je to znati Nikad nije bio poseban ni u jednom mecu,a ti oces od blata da ga pravis


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • ja neznam dali si ti gledao meceve u EL u kojima je on bas pravio razliku i u derbiu naravno...jeste da je bilo i losih utakmica ali neznam koji nas igrac je odigrao sve utakmice na visokom nivou...pa niko osim Shilba ne popi otkaz da tako to nazovem...ja ipak mislim da tu nije u pitanju njegova losa igra nego nesto drugo...

                            Comment


                            • Iživljavanje nad protivnikom od strane Čarlsa Dženkinsa!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Očekivana pobeda, nisam se nadao ovoliko ubedljivo, no ajde, odlično za vraćanje u igru posle onog sivila sa Rusima. Cenim da će sličan scenario biti i sa Grcima, 10, 15+ za nas

                                Sa druge strane http://www.mozzartsport.com/vesti/du...-akademi/69098 nikada mi nećemo napraviti igrača, nikada više i sve dok je tako dešavaće nam se da preplaćujemo strance (čitaj Šilb) koji su prešišali svoj igrački zenit i u istom su osvojili gotovo ništa, da bi iste terali na polusezoni zbog ovih ili onih razloga.

                                Comment

                                Working...
                                X