Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Borca View Post
    Mozda je i do toga sto je ekstremno preopterecen u zadnih mesec dana koliko vec ne igra Loyd, mora malo da se kalkulise i cuva snaga. Ne kazem da je tako ali to je neko moje razmisljanje.
    Moguce . Cinjenica je da je on najvise opteren u ofanzivnom pravcu u odnosu na ostatak bekovske linije

    Comment


    • Originally posted by Marcus View Post
      Moguce . Cinjenica je da je on najvise opteren u ofanzivnom pravcu u odnosu na ostatak bekovske linije
      Da u ofanzivi je bas opterecen, igra pleja iako mu to ne "lezi" bas najbolje, menja ga Colom koji je los pre svega u fizickoj pripremljenosti, a na Hall-a koji se vratio kratko samo za proslu utakmicu izgleda da se ipak ne racuna i ceka se taj novi igrac na pleju.
      Uz to Uskokovica verovatno zbog slabe defanzive Radonjic ne koristi (da je neki veliki plus u napadu verovatno bi ga koristio donekle) pa Walden mora da igra pleja dosta iako mi je za njega neka "Jenkins" uloga bolja.

      Ocekujem da tako nesto i bude kada/ako se dovede jos jedan plej i taj bude u optimalnoj formi zajedno sa Colom-om na poziciji pleja.

      Inace jedno zapazanje sa vecerasnje utakmice, u nekim delovima utakmice kada je Colom bio na terenu Zvezda je imala vise Spanskih igraca u postavi od Real Madrida.

      Comment


      • Cestitke. Ovo moze biti prelomni trenutak sezone.

        Comment


        • Djenka ja,Sarac deca )



          Idemo braco CIGANI, kralj se vratio!!!
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ti mu vise dodjes kao Mirko.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Cestitke. Ovo moze biti prelomni trenutak sezone.
              Dobra i važna pobeda ali ostaju problemi koji nas prate cele sezone . Imali smo 70-58 na nešto manje od 7 min do kraja a opet grdne muke sa prenosom lopte , bezidejnim napadom . ipak uz "malo" sreće uspeli smo da ipak dobijemo .To nekako mora da se reši

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Dobra i važna pobeda ali ostaju problemi koji nas prate cele sezone . Imali smo 70-58 na nešto manje od 7 min do kraja a opet grdne muke sa prenosom lopte , bezidejnim napadom . ipak uz "malo" sreće uspeli smo da ipak dobijemo .To nekako mora da se reši
                A realno tukli smo Real msm sta ces više. Vidi se malo i pauza na Radonji, ljudi nam pukli presing a Colom na klupi lagan 5min. No, pobjeda upisana i to odlicnom partijom.

                Kako ono bi? Lazic ustopao Ljulja Kuz Tavaresa sutiramo krunu...

                Comment


                • A realno tukli smo Real msm sta ces više
                  Da komletiramo Real i Barsu A i mator sam za ove završnice
                  Last edited by Samo Zvezda; 18-01-21, 23:41.

                  Comment


                  • Istina, valjalo bi al Barca je jebeno mocna. Bas im treba los dan da nesto pokusamo.
                    Sve pohvake za malog Radanova, kako je samo pronalazio dobra rjesenja u napadu, nije silio, zatvarao i postavljao se na vrijeme jao kako mi je zao sto nismo gurali nasu djecu... Bas jebena steta. On, Borisa, Ogi...

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Istina, valjalo bi al Barca je jebeno mocna. Bas im treba los dan da nesto pokusamo.
                      Sve pohvake za malog Radanova, kako je samo pronalazio dobra rjesenja u napadu, nije silio, zatvarao i postavljao se na vrijeme jao kako mi je zao sto nismo gurali nasu djecu... Bas jebena steta. On, Borisa, Ogi...
                      pohledaj petorku koja brani poslednj napad...Aleksa , Ogi ,Deda , MJK , Laza ..i naravno Radonjinu "odbranu" uz liniju

                      Last edited by Samo Zvezda; 18-01-21, 23:54.

                      Comment


                      • O kako je lepo spavati posle onakve pobede. Sad da iskopamo tog pleja, sacekamo Loyda, pa da krene kaznena ekspedicija da uteruje strah u kosti.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Sve čestitke Lazi kapitenu za 600-tu utakmicu u dresu kkcz. Nema boljeg načina da se proslavi od pobede nad Realom u Madridu ... I za flouter levom rukom[emoji112][emoji112][emoji112]


                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                          Da ne budu samo kritike, čini mi se da je kod tog floutera Laza preuzeo odgovornost kada su se svi sakrili i kada je sve propal (u jednom od prethodnih napada je zakasnio za šut)..njemu nekako ti šutevi dolaze kao "vruć krompir". Ali kada smo (ne veano za Lazu) imali tri skoka u napadu Radanov dva puta se svađa sa košem sve dok Dobrić nije dao koš. Mislim da je tu ispizeo trener Reala.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Sve je to lijepo al smo sami dozvolili da dodjemo u tu situaciju. Dozvolili smo im zadnjih 4.50min da nas odsjeku u prenosu i organizaciji, trener nije reagovao i dosli smo do toga da branimo napad za njihovu pobjedu.
                            Konstantno smo vodili, bili bolji, imali 12p prednosti, treneri ne smiju dozvoliti takav pad. Mora psiholoski da se to sredi jer nije nam prva u kojoj panicimo.

                            Comment


                            • A jbh pita se valjda i njihov trener nesto i njihovi igraci tskodje koji su duplo iskusniji i bolji od nasih

                              Comment


                              • Velika pobeda nad velikim protivnikom. Kada bi nekako mogli biti konstantni a ne toplo hladno ne bi se bojao za trofeje. Sve sve ali mene Radanov odusevljava. Svaka partija mu je sve zrelija. Malo ima problem sa igracima koji su snazniji od njega ali obzirom koliko je do sada igrao i nije ni cudo. Naucice. Kakav vic u igri ima.
                                Za ovu paniku na kraju ja imam i malo razumevanja. Ipak Radonjic jos nije upoznao Lojda. Prvi centar nam ne igra. Prvi plej (onaj ko treba da bude najsigurniji na lopti) nam jos nije dosao. Bice sve to ok.

                                Comment

                                Working...
                                X