Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice ovo ok ekipa. Da je RAdonjic od leta tu, bilo bi sanse i za f8. Ali abu ocekujem da pregazimo kao plitak potok.

    Comment


    • Najvaznije bitke se biju u Aprilu a ne u Januaru.
      Popravice se i timska igra i fizicka sprema igraca do aprila. Sad sto ce EL da trpi....smena trenera u sred sezone nije nikad jednostavna....
      Valjda ce i taj plej uskoro. Samo da i njega ne cekamo zbog fizicke spreme. Od starta na 30min pa ce brze nauciti timske kretnje i akcije.

      Comment


      • Sad kad on dodje ako dodje to ce biti 559584687dana zbog korone, onda isto toliko da se spremi i taman da bude spreman kad potpise za drugi klub

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Najvaznije bitke se biju u Aprilu a ne u Januaru.
          Popravice se i timska igra i fizicka sprema igraca do aprila. Sad sto ce EL da trpi....smena trenera u sred sezone nije nikad jednostavna....
          Valjda ce i taj plej uskoro. Samo da i njega ne cekamo zbog fizicke spreme. Od starta na 30min pa ce brze nauciti timske kretnje i akcije.
          Ako dodje neko "preko bare" gotovo je izvesno da ce biti neko ko nije igrao od proleca prosle godine, znaci neko ko je igrao u najboljem slucaju razvojnu ligu prosle sezone. Verujem da oni svi treniraju individualno ali su kosarkasku utakmicu igrali zadnji put pre nekih 10 meseci.

          Ovih "30 minuta od starta" je realnije da se desi ako bi dosao neko ko vec igra od pocetka sezone u Evropi i ima prihvatljiv "izlaz" u ugovoru sa svojim trenutnim klubom.

          Comment


          • Ne znam,mene su ubedjivali da dolazi Simonovic..nije neki izvor..ali reka je done deal realno ne treba vise da se trose pare, ako ne moze Dejo sa ovim uzeti ABA,jebem ga...treba probati nekako kaprisati Loyda za sledecu sezonu,a verujem da ce dosta igraca Dejo rasterati na kraju sezonu.

            Poslednje tri sezone su mucne bile za mene gledajuci 30ak stranaca koji su prosli Zvezdom...nemam nista protiv stranaca,ali koji kontinuitet zelis ako svake sezone menjas njh 10ak...jezivo..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Kako da ga kaparises kad i mi i on i njegov menadzer znaju da ce mu plata dogodine biti x3?

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne znam,mene su ubedjivali da dolazi Simonovic..nije neki izvor..ali reka je done deal realno ne treba vise da se trose pare, ako ne moze Dejo sa ovim uzeti ABA,jebem ga...treba probati nekako kaprisati Loyda za sledecu sezonu,a verujem da ce dosta igraca Dejo rasterati na kraju sezonu.

                Poslednje tri sezone su mucne bile za mene gledajuci 30ak stranaca koji su prosli Zvezdom...nemam nista protiv stranaca,ali koji kontinuitet zelis ako svake sezone menjas njh 10ak...jezivo..
                Novi trener je stopirao taj transfer verovatno ce ga uzeti za sledecu sezonu. Decko je zvezdas tako da za razliku ovog drugog tu nema prepreka.
                Naravno ako sadasnji trener ispuni ocekivanja vernih navijaca osvoji makar jedan trofej.
                Jel opet treba da nabrojim koliko je stranaca proslo u vreme DR , zao mi je sto niko ne moze da okaci tabelu da trenutno u El smo 4 ti po broju domacih igraca u ukupnom broju igraca u rosteru, da najvise domacih igraca u rosteru ima FMP a da smo mi u samom vrhu po broju domacih igraca u ABA ligi.A da ti si pratilac Coopera i spina kako mi imamo samo strance a oni razvijaju domace nade.

                Kazes da zadrzimo Loyda, pa sto ne zadrzismo Jenku, Zirbesa, QMIilera, Bobija,Kalinica u vreme Dr tada si imao kakav izgovor a Loyd trenutno prvi igrac EL i on ce da ostane na ovoj plati u KKCZ , i da se odrekne 7 cifara u nekom bogatasu. Da mu ponudis sada ugovor a ne znas koju ligu ces igrati sledece sezone?
                Ja sam isto pobornik da sa ovim timom i trenerom uz jos dva meseca rada (krvavih kolena) aba liga, kup i kls se uzima bez da se oznojimo, da EL bude za jako dobar trening i merenje patke da li mozemo nekog da istresemo onako iz inata.
                Pare nisu problem, samo sto su potrebne pare i sledece sezone jer ce trener dobiti ono sto nije dobio pre par sezona, zar stvarno mislis da bi on dosao a da nije dobio te garancije? Zar ugovor sa Lukmanom samo do kraja sezone, i dogovor sa Gacevicem od jula povratak u KKCZ ti ne govori ko ce biti trener i sledece sezone?
                Last edited by Šarac; 12-01-21, 19:49.

                Comment



                • Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Novi trener je stopirao taj transfer verovatno ce ga uzeti za sledecu sezonu. Decko je zvezdas tako da za razliku ovog drugog tu nema prepreka.
                    Naravno ako sadasnji trener ispuni ocekivanja vernih navijaca osvoji makar jedan trofej.
                    Jel opet treba da nabrojim koliko je stranaca proslo u vreme DR , zao mi je sto niko ne moze da okaci tabelu da trenutno u El smo 4 ti po broju domacih igraca u ukupnom broju igraca u rosteru, da najvise domacih igraca u rosteru ima FMP a da smo mi u samom vrhu po broju domacih igraca u ABA ligi.A da ti si pratilac Coopera i spina kako mi imamo samo strance a oni razvijaju domace nade.

                    Kazes da zadrzimo Loyda, pa sto ne zadrzismo Jenku, Zirbesa, QMIilera, Bobija,Kalinica u vreme Dr tada si imao kakav izgovor a Loyd trenutno prvi igrac EL i on ce da ostane na ovoj plati u KKCZ , i da se odrekne 7 cifara u nekom bogatasu. Da mu ponudis sada ugovor a ne znas koju ligu ces igrati sledece sezone?
                    Ja sam isto pobornik da sa ovim timom i trenerom uz jos dva meseca rada (krvavih kolena) aba liga, kup i kls se uzima bez da se oznojimo, da EL bude za jako dobar trening i merenje patke da li mozemo nekog da istresemo onako iz inata.
                    Pare nisu problem, samo sto su potrebne pare i sledece sezone jer ce trener dobiti ono sto nije dobio pre par sezona, zar stvarno mislis da bi on dosao a da nije dobio te garancije? Zar ugovor sa Lukmanom samo do kraja sezone, i dogovor sa Gacevicem od jula povratak u KKCZ ti ne govori ko ce biti trener i sledece sezone?
                    Sta ti pises...pa naravno da je dobio garancije jer zna kako je bilo prosli put. Uzece ne jedan, vec tri trofeja!!!

                    Drugo, napisao si done deal..malo te zezam...ne lozim se ja na infoe ko dolazi ili ko ne...samo ko igra sl mec ili ne


                    Evo izbroj DR strance i ove posle njega...slobodno...navedi odakle je ko dosao i plate,nemam nista protiv.

                    Sto se tice domacih igraca,naravno kad ti je proslo 20 igraca da imas i neke domace...meni nije bitan broj stranaca..bitno da imaju kvalitet, da nisu polovnjaci, slabi..povredjeni....

                    Ako ne moze da zadrzi Loyda onda jbga...tezak zadatak, ali tako bi i mi ovde vodili klub...

                    Znamko ce voditi klub sl sezone, ali ne znam ko ce biti predsednik...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post

                      Ništa bez bata Ivana.
                      Jel može ova objava da se postavi u još neku prostoriju?

                      Comment


                      • Mnogi su baš samouvereni u trofeje ove sezone i da imamo dominantan tim.
                        Zapamtite samo jedno,Juras, Javor, Jovčić i ekipa znaju da imaju veći učinak od bilo kog igrača.

                        Comment


                        • Ovo je realniji odnos domaći-strani igrači u Aba

                          Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Nije ni to realno...to je realno kao Sarceva prica da je DR imao vise stranaca i skuplji tim...xD

                            Ili pak da su Buducnost i KKB imali 9.4m $ budzet...

                            Zamisljam sad vec raspravu u nekoj kafani kad se nadjemo SZ...pa to ce trajati do zore :-)

                            Zvezda ove sezone ce imati budzet oko 9-10m....nema trika da je manje...za 6.5m..koliko se prica...znaci nema trika...nemoguce..

                            Meni je drago zbog tolikog budzeta, ali je lose iskoriscen...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nije ni to realno...to je realno kao Sarceva prica da je DR imao vise stranaca i skuplji tim...xD

                              Ili pak da su Buducnost i KKB imali 9.4m $ budzet...

                              Zamisljam sad vec raspravu u nekoj kafani kad se nadjemo SZ...pa to ce trajati do zore :-)

                              Zvezda ove sezone ce imati budzet oko 9-10m....nema trika da je manje...za 6.5m..koliko se prica...znaci nema trika...nemoguce..

                              Meni je drago zbog tolikog budzeta, ali je lose iskoriscen...
                              Nije problem koliko se ostaje u kafani ali je problem ako slušaš sagovornika kao što čitaš Ja napišem "realnije" a ti čitaš "realno"

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Ovo je realniji odnos domaći-strani igrači u Aba

                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                                Ne treba smetnuti sa uma i da mi jedini imamo roster od 15 igraca gde nekoliko domacih igraca je imalo simbolicnu minutazu a usli su u ovu statistiku.

                                Comment

                                Working...
                                X