Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugacije su pozicije...mnogo osetljivija je pozicija pleja od pozicije krila...o nivou odgovornosti tek da ne pricam. Dobar je Uskokovic i ako se bude pravilno razvijao moze dosta. Nije Rebicu takolosakarijera,igra u Monaku. Spanac sigurno defanzivno nije bolji, pa cak ni na prenosu lopte, samo ima vise iskustva. Polako sa otpisivanjem igraca.. Negde se i bojim da je ovo tim za ovu sezonu i dok se oporave Nkoko, Kolom i ekipa...doci ce kraj sezone..fizicki smo u problemu,ne u snazi koliko u kondiciji. Kad je Kuzmic bio na parketu oni su trcali u ledja,umarali ga...zato nije igrao pre,ni sad..i to neki treneri provale...i onda koriste..

    Svi volimo zalaganje, ali najvise pobede...opasan samar je ono bio juce, najvise zato sto nam slede dve bas teske utakmice i kad se naviknes na poraze...usli smo u kolotecinu povreda, daj Boze da ne dobijemo neki virus uskoro...onoliko publke i zajebancije...
    Last edited by LosmiSK; 08-01-21, 14:22.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Uskokovic valjda ima visegodisnji ugovor a Kolom da kraja sezone. I sta ce biti naredne sezone kada Kolom ode u neki Estudijantes a nama ostane Uskokovic - hocemo i dalje da tvrdimo da ne treba da igra jer nema iskustva ili sada treba da trazimo da igra da to iskustvo stekne?

      Radonjicu Radonjicu.....

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Ma ajde talenat i nekako, to necu ni da poredim...
        Jel vi vidite koliko je faca crvena uskokovicu kada igra bar 5min? Zajapuri se kao maraton da je trcao na plus 40 jbt
        A kako izgleda Kolom nakon 5 minuta a juce dobio 21 minut???? Sramota bre.

        Comment


        • Kolom izgleda 3 puta bolje u odbrani od uskokovica

          Comment


          • Izvini sto se apsolutno i stopostotno ne slazem sa tobom.

            Uskokovic u odbrani kasni, i cesto se zalece i preuzima kada ne treba sto je danak neiskustva, ali ulaze maksimalni trud i igra je agresivno, dok je Kolom juce napravio 0 (slovima NULA) faulova dok su se nadavali koseva preko njega i kolko god hoces koseva u kontrama.

            Comment


            • Nije samo prednost Radanova u odnosu na Uskokovica talenat, vec i telo. Za glavu jos ne znam, jer treba dati sansu obojici. Pokazali su da imaju herca i jedan i drugi.

              Comment


              • Ma opusteno, imas prava da se ne slazes sa mnom, samo sam ja jbg uvek objektivan ja sam govorio da je kuridza krs, kao i uskok i stojim pri tome ko god da je trener...e sad to sto se vi prepucavate i sto vas zapravo boli kurac za uskoka nego trazite mane Saletu i Radonji to je drugo...u to nmg da ulazim...ja samo iznosim svoje misljenje, a to je da JOB igracina, da uskok i kuridza nisu ji za fmp, eventualno primorska neka i da je hol za promiteas i to je to...kuzmic je za zatvor da robija za delo koje je pocinio o njemu necu ni da diskutujem

                Comment


                • Originally posted by Czbg9 View Post
                  Ma opusteno, imas prava da se ne slazes sa mnom, samo sam ja jbg uvek objektivan ja sam govorio da je kuridza krs, kao i uskok i stojim pri tome ko god da je trener...e sad to sto se vi prepucavate i sto vas zapravo boli kurac za uskoka nego trazite mane Saletu i Radonji to je drugo...u to nmg da ulazim...ja samo iznosim svoje misljenje, a to je da JOB igracina, da uskok i kuridza nisu ji za fmp, eventualno primorska neka i da je hol za promiteas i to je to...kuzmic je za zatvor da robija za delo koje je pocinio o njemu necu ni da diskutujem
                  Ja sam isto to zamerao i Obradovicu, potpuno je svejedno ko je trener.

                  Stim sto je Sale na kraju skupio muda i pustio Uskoka u vatru, dok je Radonja to ucinio sa Radanovim (doduse tek nakon povrede Simona pa cemo videti kad se on Lojd i Hol vrate u roster) a Uskoka vratio na klupu.

                  Sve dok izlazes misljenje ti si subjektivan kao i svi mi, inace da si objektivan bio bi objekat.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ja sam isto to zamerao i Obradovicu, potpuno je svejedno ko je trener.

                    Stim sto je Sale na kraju skupio muda i pustio Uskoka u vatru, dok je Radonja to ucinio sa Radanovim (doduse tek nakon povrede Simona pa cemo videti kad se on Lojd i Hol vrate u roster) a Uskoka vratio na klupu.

                    Sve dok izlazes misljenje ti si subjektivan kao i svi mi, inace da si objektivan bio bi objekat.
                    Nismo imali jednog pleja kad je Uskok dobio sansu...Hal povredjen,ovaj liferovan. I kakve veze ima povreda Simona sa Radanovim,pa na tim pozicijama imamo tuce igraca..i dobio je oko 20mpg...i to je igrao clutch time i tek ce igrati.

                    Nisi objektivan u najmanju ruku...da ne pricam o kondiciji pojedinih igraca...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ne mozes porediti Tursku i nas iz vise razloga. Oni imaju 15-20klubova sa milionskim budzetom,kod nas imas samo dva i dva kluba imaju manje vise cisto trziste. Tamo Bursa, Bujukcekmece itd..mogu da daju igracu dobre pare i nije bas lako najjacim timovima da mecuju ponude za domace igrace,plus sto ce vise prostora dobiti u manjim klubovima. Tako je u dosta liga, sem eto nase,eventualno litvanske..U Turskoj cak i klubovi u drugoj ligi imaju solidne budzete i ako imaju pravilo samo o dva stranca....

                      Nece kod nas da plate domace igrace i to je jednostavno tako.....
                      A kog domaćeg igrača da platimo ?

                      Jedino ova dva ili tri iz mege, ostalo je jbg Bože.

                      Nadam se u ovog Pecarskog, ali on u FMP-u ne može da se izbori za minute, a doveden čovek tu da se razvija.

                      Npr. Duop Rit jedan se pokaže u tom FMP-u, a taj MVP Pecarski ne može.

                      Složenija je to tema od plaćanja novcem.

                      Comment


                      • Neko napisao zašto Rit ispred Simanića?

                        Meni je dovoljno da vidim Borišinu facu kada damo koš ili kada napravi neku grešku da moj trenutni izbor bude Rit.

                        Flegma, bez mase i mišića za poziciju 4, bez želje, energija 0. Podseća me na neuhranjenog Austina Daye-a što samo zna daprangija trojke i lupi po koju bananu.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          A kog domaćeg igrača da platimo ?

                          Jedino ova dva ili tri iz mege, ostalo je jbg Bože.

                          Nadam se u ovog Pecarskog, ali on u FMP-u ne može da se izbori za minute, a doveden čovek tu da se razvija.

                          Npr. Duop Rit jedan se pokaže u tom FMP-u, a taj MVP Pecarski ne može.

                          Složenija je to tema od plaćanja novcem.
                          Mladog igraca moras da istrpis, treba vreme da se razvije tim,mi ga ne mozemo kupiti..jer nemamo te pare. Za nesto vise moramo biti strpljivi. 2m-2.5 dati za 4-5 stranaca, drugu polovinu usmeriti na domace igrace i razvitak istih..4-5mladih uz 4-5 iskusnijih dobijemo ono sto zelimo.

                          Ovako kupovati strance na kilo, koji ako odigraju dobru sezonu beze, svake godine se vracamo na pocetak. Istina jeste da bi i domace uvalili cim proigraju...Moras prelezati neke bolesti..prosto je tako
                          Last edited by LosmiSK; 08-01-21, 17:27.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Da li mi uopste trazimo pojacanje ili nastavljamo sa ovim sto imamo? Sarac bi mogao da nam kaze neki info po tom pitanju.

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              Da li mi uopste trazimo pojacanje ili nastavljamo sa ovim sto imamo? Sarac bi mogao da nam kaze neki info po tom pitanju.
                              Uskoro stize domaci igrac

                              Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Uskoro stize domaci igrac

                                Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
                                Op op Jovic, Petrusev ili eventualno Avramovic. Ja za cetvrtog nemam ideju. Simonovic nije domaci (bar ne formalno)

                                Comment

                                Working...
                                X