Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Samo da se protrlja ta usijana glava sa tvog avatara...i krece magija.

    Slabi smo..gubimo, daj Boze da gresim..
    Znaci bez Saletove glave nema Radonjine magije? Interesantno.

    A pusti sad tu tvoju igranku..... u jednom postu ocekujes madjiju a u drugom jadikujes da smo slabi i da gubimo, pa si pokrio obe solucije. Ajde prelomi, jel jaca madjija ili racio?

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Pa je doveo Milutinova kada je imao koliko iskustva u EL, i koliko godina su ga cekali da bude prvi centar?

      Poenta price je da Misko nema potrebe da prodaje svoje najvrednije iz kuce, da li bi ti svoje nesto najvrednije iz kuce prodao prvoj lutalici na ulici koji ti ponudi neku smejuriju od para jer si se sazalio nad njih jer ti komsija i zemljak.

      Ajde malo ukljuci mozak a iskljuci srce , kosarka je odavno biznis.

      Drugo , sta mi to mozemo njima da ponudimo a sto jos 15 ekipa iz EL ne moze x dva i tri.? Od toga jedan vec ima NBA u dzepu kada ga pozovu!
      Zar nije Milutinov debitovao u EL u Partizanu?

      Misko valjda ceka NBA ugovor da bi zaradio, a ako ne bude mogao direktno iz Mege (slucaj Zagorac) trebace mu neki posrednik izmedju. Siguran sam da bi u EL imao vecu minutazu u Zvezdi (ili drugom ABA ligasu koji se plasira) nego u Oly gde bi bio tek neka jedva druga rezerva....a kako kao rezerva da se nametne za NBA ugovor?
      Dakle mi mozemo da ponudimo vecu minutazu (barem se nadam da mozemo) i odlazak u nba na prvi poziv.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Znaci bez Saletove glave nema Radonjine magije? Interesantno.

        A pusti sad tu tvoju igranku..... u jednom postu ocekujes madjiju a u drugom jadikujes da smo slabi i da gubimo, pa si pokrio obe solucije. Ajde prelomi, jel jaca madjija ili racio?
        Bez Salove glave nema odraza, ali sutra ih mozemo dobiti samo ako trener uspe da ih napali na iznad prosecnu odbranu za ovaj tim. To je skoro pa nemoguce jer pola tima nema kvalitet za EL a neki su fizickom qrcu..i bice takvi do kraja sezone...

        Ocigledno nista od pleja..Dejo nije dobio jednog igraca po zelji...sramota..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Kako mislis nista od pleja? Pa Radonja i kad dobije odresene ruke plej se dovede posle 3,4 meseca a ti sad ocekujes da neko oma dodje posle 2 nedelje. Ne moz to tako, strpi se..... a mozda je i on za Koloma dao zeleno svetlo.

          Comment


          • Radonja dao za Koloma zelono svetlo xD za malog zdepastog pleja koji je u 8 meseci odigrao dva meca..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pa koga sad to pa ima na trzistu? Nema mnogo biras.

              A s obzirom da su toliko male sanse da se trigeruje madjija ja reko dal mozda treba da ritualno zrtvujemo neku zivotinjku da pripomognemo, a sto i da ti ritualno ne odjuskas malo oko vatre?

              Comment


              • Vrati one stripove mmajstore..humor ti nije ni za pink :-)

                Ima igraca, ali to kosta jbga...mi 6meseci ne mozemo jednog pleja naci..a kleli se u onog Karaicica ili kako vec kao u playbook Alimpija nesretnog .
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • sto sta fali, ja mislim da bi svima bio hit da vide tebe kako tamo negde u Futogu djuskas oko vatre i molis se Radonji.

                  Dje ima plejeva sad... daj jednog?

                  Comment


                  • Izgleda da je ipak Saletov izbor

                    „Ne želim da sve tajne otkrivam, ali izbor Terija... Bilo je prinuđeno i u sred sezone nije trebalo da dovodimo igrače kako smo dovodili, ali ne mislim da je to osnova otkaza. Ako se pogrešilo, moglo se ispraviti, kao što se i uradilo dolaskom Lendrija Noka i Kina Koloma“.


                    Ne mislim da smo pogrešili u dovođenju pojedinih igrača, tu pre svega mislim na Lojda, Voldena i Hola. Ne mislim da je Hol promašaj jer je projektovan da bude sekundarni plej i da se u toku sezone nađe prvi plej. U tom trenutku na tržištu smo imali opciju da izaberemo tri igrača na toj poziciji i izbor je pao na njega“.

                    Još jedan košarkaš koji je došao u toku sezonu, a nije imresionirao je Džoni O'Brajant.

                    Američki krilni centar letos je imao teži oblik virusa korona, potom se vratio treninzima, ali ubrzo je napustio Lokomotivu i bio je bez angažmana.

                    Jasno je bilo da je O'Brajant daleko od spremnog igrača za nivo Evrolige, a opet data mu je uloga kao da je sve u redu.

                    „Sa ove distance je to evidentno i ne može niko da opovrgne činjenicu da je suviše brzo i radikalno krenuo. On je dobar dečko, dobar igrač, talentovan je, ali zamerka je što u prvom naletu nije shvatio gde je došao. Zvezda nije Lokomotiva, pritisak je drugačiji, navijači su veoma strastveni, a onda ta strast nekada pređe iz velike podrške do velike nekulture“, rekao je Karaičić i pojasnio:

                    „Sve mu je to bilo strano. To koliko su navijači pomoć Zvezdi i Partizanu, toliko je i jedan defekt zato što ta granica nije lepo obeležena – kada podržavaš klub, a kada, što bi Jokić rekao, podržavaš pobedu. Kada si kulturan u podršci i strasti, i kada to prelazi neku granicu i kulturu. On je to odmah osetio, a nije imao nameru da nikoga ugrozi svojom igrom. Mislio je da će time pomoći, ali ispostavilo da u tom trenutku nije. Nemam sumnju da će Zvezde i on nastaviti dobrim putem. Biće to dobro“.
                    https://rs-lat.sputniknews.com/sport...omogne-srbiji/

                    Comment


                    • Bas simpatican intervju. Meni je skrenulo paznju ovo:
                      Ne mislim da je Hol promašaj jer je projektovan da bude sekundarni plej i da se u toku sezone nađe prvi plej. U tom trenutku na tržištu smo imali opciju da izaberemo tri igrača na toj poziciji i izbor je pao na njega.
                      Kao i ovo:
                      danas agentom košarkaške agencije Oktagon – Davorom Ristovićem
                      .
                      Interesantno.
                      Last edited by mmajstor; 05-01-21, 21:34.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Bez Salove glave nema odraza, ali sutra ih mozemo dobiti samo ako trener uspe da ih napali na iznad prosecnu odbranu za ovaj tim. To je skoro pa nemoguce jer pola tima nema kvalitet za EL a neki su fizickom qrcu..i bice takvi do kraja sezone...

                        [B]Ocigledno nista od pleja..Dejo nije dobio jednog igraca po zelji...sramota..



                        Kako nije dobio, stavljanjem svog potpisa na vrlo izdasan ugovor on je prihavtio sve igrace. Ako mu se ne svidja roster, onda ne stavljas potpis na ponudjeno.

                        Ponovicu, ako ne uzme sve moguce trofeje nema izgovora, on je prihvatio ovu ekipu kao da ju je sam birao , i to je kraj.

                        Posto znam da nikakve informacije nemas, nemoj onda ovde da siris kojekakve nebuloze kako mu neko nije ispunio njegovu zelju.

                        AKo mu se ne svidja trenutni sastav, neka uzme radnu knjizicu iz racunovodstva i vrati se na Gundulicev venac i pre podne da obilazi kafice po Vracaru.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Bas simpatican intervju. Meni je skrenulo paznju ovo:


                          Kao i ovo:
                          .
                          Interesantno.
                          gde ti zivis, pa Davor je vec par godina njihov agent. Veliki minus ako ti covek kosarke ovakvu opste poznatu stvar ne znas.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            gde ti zivis, pa Davor je vec par godina njihov agent. Veliki minus ako ti covek kosarke ovakvu opste poznatu stvar ne znas.
                            Nisam znao, tako da prihvatam minus.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              151 je bila bar...videcemo za keca..debeljko nema meka i junakovic protiv sebe a i Dejo ima selektora preko puta..a ako da Bog da prodjes.
                              Problem je što se ponavlja situacija sa početka sezone, opet igramo kad su oni u nekom momentumu, a mi u sitnim problemima.

                              Ja lično nemam neko sad preterano mišljenje o Radonji, tipa da je to sad neki trener svetskog okvira kakvog su ga mnogi zamišljali u prvom mandatu, ali jedno je jasno svima, a to je da je u ovom trenutku on najbolje rešenje za nas i da smo u ovom trenutku mi najbolje rešenje za njega, takva jednačina donosi uspeh, siguran sam.

                              151 je lak minus.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Bas simpatican intervju. Meni je skrenulo paznju ovo:


                                Kao i ovo:
                                .
                                Interesantno.
                                Tebi zanimljivo od koje trojice su izabrali Hola a meni je neverovatno da su prvog pleja planirali u toku sezone a onda dovedu Roča i Koloma , koji u najboljem slučaju mogu da odigraju 10-ak minuta . Neozbiljno ...

                                Za Davora ti je Šarac odgovorio . Posle odlaska iz Zvezde radio je za Evroligu a posle toga kao menadžer u Oktagonu

                                Comment

                                Working...
                                X