Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne uzmemo ABA ligu i nastavimo da se sramotimo u EL da li ce to biti samo zato sto nas je Sale unakazio ili mozda i zato sto Radonja nije mogao da zavrsi posao za koji je doveden?

    Ako uzmemo ABA ligu i poboljsamo skor u EL da li ce se to desiti i zato sto je Sale doveo dobre igrace koji ce se posle nekog vremena konacno uigrati sto je bilo za ocekivati, ili samo zato sto je veliki Radonjic to uspeo da napravi?

    #samo pitam

    Ja sam siguran da bi jedan deo forumasa bi vec sada imao nekonzistentan odgovor na ova pitanja, bez obzira na koji nacin se ovo zavrsilo. Predrasude i predubedjenja su cudo.
    Last edited by mmajstor; 03-01-21, 11:43.

    Comment


    • Valjda dovoljno poznajes Zvezdasku publiku da znas da ce svakom bez izuzetka jebati mater ako se ne uzme ABA. Nece Radonja biti postedjen. Nemoj da se sekiras.
      Last edited by Storm; 03-01-21, 12:42.

      Comment


      • Ma nece biti postedjen od vecinske publike, al od ovih nasih forumskih zaljubljenika tesko... verovatno bismo tada bili na istoj strani jer bih i ja onda "branio" trenera (i prvog i drugog) samo u zelji da se napravi neki kontinuitet a ne zbog predubedjenja.

        No nadajmo se da toga nece doci. Za sada kao najozbiljniji konkurent se kvalifikuje Buducnost. Mornar i Igokeasi vrebaju kao potencijalni problem. Grobari samo ako im se vrati publika. Od Cedevite ne ocekujem neke vece probleme.

        Comment


        • Kojih? Ovih sto promene klub za koji navijaju kad im idol ode iz Zvezde?

          Svako ima prvo da se nada, ali se mi pitamo. Mozemo samo mi sami sebe da dobijemo. Oni nemaju kvalitet da nas dobiju bez nas.
          Last edited by Storm; 03-01-21, 13:08.

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Preterujes za Kuridzu. Slazem se da mu je data veca uloga od one koju moze da iznese, ali nije do njega. On je igrac za aba i neke el utakmice. Obradovic je od njega pokusao da napravi prvu cetvorku ekipe a to nece da moze.

            Obradoviceve procene su kriminalne. Blago receno. To je samo jedna od njih. Necu vise ni da se bavim njim, jer nema smisla. Zelim da ne narusim sliku o njemu kao legendi kluba. A bio je bas blizu da mi se zgadi.
            Pa ne kazem ja da je kriv kuridza, sta je on covek kriv sto ga teraju toliko da igra...
            Ja se samo radujem kada ne igra jer je mrtvo puvalo klasicno, ne moze da se odlepi od parketa, skok ima samo ako mu lopta padne u ruke

            Comment


            • Kuka se na dzonija koji ima skoro 50% za 2i preko 36% za 3 na ne tako malom uzorku, a ovaj mucenik jedva 5poena po utakmici 36%za 2 a ne sutira puno i ono malo sto sutne usere za skoro 20min po utakmici...da takvu statistiku ima simonovic bio bi mrtvo puvalo jelte, a ovaj je kao neki radnik, on kao nesto radi samo niko ne zna sta on to radi...i za koj kurac je on prva cetvorka u klubu, sta je on bolji od rita ili marka simonovica? Debela masa koja jedva pretrci parket, ne zna blok da napravi, pogodi tu i tamo nekutrojku iz coska i to je sve...pa ovde se luka mitrovic pljuvao i zajebavao zbog mehanike suta, a ovaj kao nesto radi jelte pa je kao beli medved zasticen...a on covek ne zasluzuje ni za mornar da igra

              Comment


              • Kurudža radi bezbroj korisnih stvari koje se ne upisuju u statitstiku. Postoji razlog zašto ga treneri cene, a nije taj što su dunsteri pa ne znaju.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Kurudža radi bezbroj korisnih stvari koje se ne upisuju u statitstiku. Postoji razlog zašto ga treneri cene, a nije taj što su dunsteri pa ne znaju.
                  Problem je stoimamo dosta tih stoznaju nesto da rade, ali su daleko levela gde igraju,a napredak tokom sezone i karijere im moze biti mizeran. Daj malo mladice,orne da oru i cepaju..Kuridza je kod Obradovica igraoi po 20-25 minuta EL..na nekim utakmicama...dzabe ti Loyd i JOB kad nemako da uci..kao nekad kad je MWILnaucio ceo tim sta i kako...Simon naucio da tapne loptu...neki da budu lock down defanzivci..i izgradli su se kao igraci...

                  Moraju igraci da se razvijaju tokom sezone da bi i tim...tako je najbolje kod nas...sad se desava da vecina padaju tokom sezone.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ja se slazem sa Lakijem za Kuridzu. Svaki potez na terenu mu odise inteligencijom. I kad nije u formi, kao sad, opet odradi dosta korisnih stvari za ekipu

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Problem je stoimamo dosta tih stoznaju nesto da rade, ali su daleko levela gde igraju,a napredak tokom sezone i karijere im moze biti mizeran. Daj malo mladice,orne da oru i cepaju..Kuridza je kod Obradovica igraoi po 20-25 minuta EL..na nekim utakmicama...dzabe ti Loyd i JOB kad nemako da uci..kao nekad kad je MWILnaucio ceo tim sta i kako...Simon naucio da tapne loptu...neki da budu lock down defanzivci..i izgradli su se kao igraci...

                      Moraju igraci da se razvijaju tokom sezone da bi i tim...tako je najbolje kod nas...sad se desava da vecina padaju tokom sezone.
                      Sve se slažem, ali mi sad u timu nemamo bolju četvorku od njega (ako OBrajanta računaš kao 5). Boriša i Simon su smehotresni u poređenju sa njim, Davidovac samo povremeno može na 4.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Problem je stoimamo dosta tih stoznaju nesto da rade, ali su daleko levela gde igraju,a napredak tokom sezone i karijere im moze biti mizeran. Daj malo mladice,orne da oru i cepaju...
                        Evo, na njegovoj poziciji imamo mladog orača[emoji769].

                        Comment


                        • On je samo godinama mlad
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Procitah sad na jednom drugom forumu da je komentator sa Arene (iz Hrvatske) rekao da ce sledeci vikend da se ubaci odlozena utakmica Zvezde i Cedevita-Olimpije posto je Zvezdina sa Cibonom odlozena kao i utakmica Krke i Cedevita-Olimpije.

                            Comment


                            • Оће ли Џони да туче противничке четворке, је л ће о брајнт да се рва са Клајбурном, Бруксом, Сикмом итд или МЈК, није све у поенима који постижу Лојд и Џони. Ако хоћете таквог играча ено га Штимац који убаци 15 а преко њега уђе 30 поена. Знам да је за нас млађе цигане Човић измислио кошарку 2011 али људи бре, браћо није све у поенима и процентима.

                              Comment


                              • Posle mnogo vremena jedva cekam svaki naredni mec Zvezde. Dejan i Zvezda su dobitna kombinacija. Kao Pao i Zoc, kao Vujosevic i Partizan.... Postoji neka hemija i neka magija izmedju nas.

                                Comment

                                Working...
                                X