Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije dobio šanšu, nije dobio konstantnu minutažu, ulogu. Svaki put kad je pružio odlične utakmice, narednu je grejao klupu i tako mu je sečen momemtum. Postoju 3 načina da se da minutaža mladom igraču, u garbaž tajmu kad je utakmica rešena, ili na početku lakših utakmica pa ako tim dobro krene ostane na terenu (poput Bodiroge u Trstu ili Vajsa u Limožu kod Tanjevića), ili ako ispuni određene ciljeve na treningu dobija minute u narednoj utakmici (primeri Kabezasa i Rodrigeza u Malagi pod Maljkovićem).
    Last edited by serbianhoops; 02-01-21, 22:11.

    Comment


    • Nema Borisa mentalitet uspesnog sportiste, bez obzira na telo i talenat koji je fantastican. U najboljem slucaju moze biti pouzdan role player u Zvezdi, mada je i to pitanje jer je zapusten delom iz razloga sto je zadnje 3 godine bio kod trener diletanata.

      Comment


      • Bolje bi prošao da je igrao za Megu ili srpsku ligu poput Smailagića. Jer tamo bi imao vremena za individualni rad jer bi igrao jednu utakmicu sedmično i ne bi gubio dragoceno vreme na raznih putovanja kroz Evrope da bi gledao utakmice sa klupe.

        Comment


        • Bio je pre 2-3 godine u fmp i igrao aba ligu 1. sedmicno i bio je skroman. Ni tamo nije uspeo da odskoci.

          Nek’ ide u Megu ili Fmp ovu polusezonu i neka se dokaze. Ja ga iskreno vise ne bih zadrzavao u Zvezdi.
          Last edited by Storm; 02-01-21, 18:49.

          Comment


          • Ono kad ti najveći talenat igra prosečno 17 minuta i šutira 2 dvojke i 4 trojke po utakmici u razvojnom timu = Boriša Simanić u FMPu (2017/18).

            Kakav bi igrač bio da je imao duplu minutažu uz slobodu da igra, da krene u prodoru, a ne da ga klupiraju nakon svake greške.

            Comment


            • Mislim da će mu Dejo dati šansu, na njemu je da je iskoristi.
              Zato je Dule bio veliki jer je znao prepoznati pravi trenutak ne bi li talente bacio ne u vatru već buktinju.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Moraju imati i zastitu,da izvedu 16 bacanja, da naprave 19 faula a sviraju mu 3.
                Možda je to nekom smešno, ali je tako.
                Last edited by L a z a r; 02-01-21, 19:30.

                Comment


                • Najveci plus na utakmici je neigranje kuridze i sto je dejo pokazao da ozbiljno ne racuna na uskokovica, simanic davno prezaljen

                  Comment


                  • Preterujes za Kuridzu. Slazem se da mu je data veca uloga od one koju moze da iznese, ali nije do njega. On je igrac za aba i neke el utakmice. Obradovic je od njega pokusao da napravi prvu cetvorku ekipe a to nece da moze.

                    Obradoviceve procene su kriminalne. Blago receno. To je samo jedna od njih. Necu vise ni da se bavim njim, jer nema smisla. Zelim da ne narusim sliku o njemu kao legendi kluba. A bio je bas blizu da mi se zgadi.
                    Last edited by Storm; 02-01-21, 20:08.

                    Comment


                    • Ne tupite o Borisi, svoju mladost i najbolje godine razvoja je poklonio Zvezdi, ona iskoristila kako je iskoristila a on na ljeto slobodan. Da sam na njegovom mjestu otisao bih u prvi klub koji ce mi dati slobodu da se razvijam i igram, nebitna i liga i nivo da jednu godinu ispucam za sebe sa loptom u rukama kao sto rade u Megi.

                      Comment


                      • Zanimljiv izbor ...

                        Comment


                        • Lepi i važni poeni, po mom ukusu bi se tu našlo još nekoliko asistencija MWilla i Jovića, Jake...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Sve sto vise vremena prolazi od odlaska Obradovica sve vise vidim kolko nas je unakazio za ovu sezonu,ali ipak za onu tamo tinja nada da se moze nesto vise. Jako losi ugovori na vise godina za neke domace igrace, los PG Hal, kilavi Spanac i Amerikanac, covek koji nije igrao kosarku bar pola godine,vrovatno ni trenirao, igrac koji je otisao pre nego sto je dosao Teri i jedan privatnik koji se ne uklapa u koncepciju tima.

                            Od pogodaka tu je svakako Loyd koji se odlucio za duplo manju platu da bi imao ulogu, nekad se i to desi, Volden koji igra iznad svojih ocekivanja,ali igrac koji je zarobljen izmedju pozicija jedan i dva...znam da ga DR voli, ali nisam licno neki njegov fan. Igrom prilika Dobric je tu dobio dosta sanse i ide uzlazno..nece on biti Guduric,ali sem tog vodjenja lopte ne mislim da je mnogo gori igrac od Gudure..Davidovac je tihi heroj i nece on nikog razbiti ali sakupljace skrivene stvari i bice igrac tima.

                            Dobili smo i priliku da vidimo mlade igrace i oni su se dokazali sem nesretnog Simanica...kome treba neka droga da poludi..ja vise ne znam sta treba da se desi da covek izadje iz svoje koze i pocne da dela.

                            Spanac je po meni kriminalan, lepo je voziti nesetnog Junakovica ali videcemo vec sedmog kad ga budu vrteli kao na ringispilu, hocu reci da je on za nekih 10-15minuta i jako me nervira sto je ostavio tim koji je za rehabilitaciju...za sl sezonu mozda nesto i dobijemo, ali ove samo da se pomolimo da ce doci PG i da se Loyd nece povrediti,napad nam je uzasan bez njega.

                            Nista bolja prica nisu centri, uglavnom se zna sta se moze od njih,a to je u napadu jedno veliko nista...toliko mana i rupa da je to neverovatno,malo mobilnosti, puno mase i ne previse inteligencije..Petrusev bi tu bio Hakim Olajdzuvon. Odradice oni neki svoj deo, ipak imaju svi po 210cm i nije neka mudrost skociti,ali odbrana pika,strana pomoci je uzasna...

                            Ono cemu se nadam je ja trening Dejana Radonjica i da ovo nekako skrpi da zavrsi ovu sezonu sa titulom...nazalost sl par tekmi u EL ce nam pokazati sve mane ovog tima sem ako se ne desi neko ludilo...

                            Ova dva meca su nam dobro dosla protiv tima koji nje trenirao dve nedelje i bez dva najbolja igraca i raspaolog PAO koji ima najgori roster u EL. To je Dejo dobio na gurku a drugi rutinirao i vidim da on zeli da vidi sta ko moze,i ima tu previse polovnih igraca koji su daj Boze EC nivo, ali znamo da je Dejo Alhemicar i da ce on sigurno pretociti drvo u zlato...samo trebace mu vremena.

                            Pratim Zvezdu od 90te gorih pola godine od jednog trenera nisam video, bukvalno kao da je usao Salo Djordjevic u njega, ono je zlo i naopako sta nam je ostavio, tim koji je bukvalno sad dosao na pripreme, samo sto se lige igraju.

                            Zvezda ne sme da ma igrace koji ne mogu da napreduju...na bilo koji nacin,a trenutno smo puni toga,malo stofa,kosarke u igracima sem Radanovu, Loydu, eventualno debelom Spancu al on se raspao fizicki...a tek ce biti sve gori i ako se misli da ce se zategnuti...tek krece gust raspored...

                            Polovni stranci su najgora rabota za nas i jedva cekam da vidim roster za sl sezonu, u ovoj me samo zanima PO ABA lige i dal cemo dovesti pleja i Petruseva...vidim da Cova zeli, ali da su tu jos teski pregovori...sezona+jedna bi bila idealna...mada sumnjam, ali tinja nada..verovatno nas je vec odbio..

                            Ako smo ozbiljan tim, nadam se Loydu i sl sezone i da cemo neku bazu ostaviti..ali da baza samo ne budu Simonovic,Lazic, Kuzmic...

                            Da budem iskren meni se sve ovo ni malo ne svidja, Dejo rizikuje mnogo toga i bice mu bas tesko ove sezone da nas potpuno obraduje i ako mislite da ce se to lako desiti..morate shvatiti da je ovo za nas 1. Jula n 3. Januar..i to je sustinski problem trenutno, ali ima vremena.

                            Moram da priznam da me je gospodin Nebijsha iznenadio sa pricom o hali, ali istorijski gledano svasta je on pricao i jako mali broj njegovih filozofiskih misli je bio ostvaren. Samo poceo je da reaguje brze, misli na duze staze, videcemo da li ce se to nastaviti.

                            Zvezdi treba maksimalno 4-5 stranaca, cetiri dobra optimalno, peti ako negde zaskripi...kasno je Cova posle xxxx godina shvatio da su domaci igraci temelj kluba...a ne rashodovani i poluamaterski igraci na kraju karijere..

                            Idemo step by step, jako tezak mec protiv Fenera,njima je pod must to win, dobar tim, ali nemaju hemiju,mi smo osrednji tim trenutno takodje bez hemije,koja se tek nadzire...Kad vidim da Dejo tapse igrace, daje im podrsku non-stop,meni je tu sve jasno...koliko su oni pukli psihicki.

                            Sledece sezone se nadam nekim relativno domacim igracima i da stranci budu svi do jednog pojacanja,a pre svega ono sto Dejo trazi dobri i predani sportisti. Jony se trudi, vidim da zeli da se dokaze Dejanu i to je dobra stvar..samo ne dolazis u klub sa 10kg viska, moras sine da se spustis u stav kao onda protiv Nedovica,ali svaka odbrana da bude takva...popravlja se,ali tu je doktor, kostolomac koji vraca i krpi ishabane igrace, pa da vidimo magiju...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment





                            • Najbolji plej koji je ikada igrao u Zvezdi.
                              Last edited by nebitan; 03-01-21, 10:47.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Losmi sve se slazem sa tobom ja sam za to da imamo 4 stranca pa i milion neka kosta svaki a ostalo da budu domaci moze i iz regiona neko ne gadim se na njih uopste.
                                Ako je istina da je Salo odbio da dovede Nedovica Mitrovica Blazica Dangubu i Apica onda stvarno nije za klupu ne Zvezde nego ni za Vrsac nije usta taj gleda sta taj misli da mi je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X