Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Igrao je on i za Zvezdu

    I za Fmp , tako da su svi uslovi ispunjeni

    Comment


    • Не знам зашто овакви коментари против МЈК, човек је био бруталан на почетку сезоне, овакав пад се очекивао. Па волео бих вас да видим да ли би ви могли да играте са 30 и кусур година овај темпо да издржите.
      Доћи ће он на своје он ми је најмања брига.
      Срећна нова календарска година.

      Comment


      • Čovek radi izvrstan posao, u skladu sa mogućnostima. Retko izlazi iz opanaka (tj kad mora, u cajtnotu). Ono što mu je u opisu posla, skakanju, ugranje, zagrađivanje, riljanje štipanje, to radi za sve pare.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Danas u 17č protiv Zadra.

          Priča se za Hola da ide i da dovodimo novog pleja.

          Comment


          • https://www.mozzartsport.com/kosarka...ngubica/374921

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              https://www.mozzartsport.com/kosarka...ngubica/374921

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              Znam da mom drugu nece biti milo da procita ovaj text, imace on analizu svake recenice svakako i na kraju da mu porucim, ovu izjavu je dao Covic a ne ja, ako je prepoznao nesto o onome sto sam pisao svih ovih godina onda je jedini zakljucak da je NC citao ovde sta pisem pa je vecinu stvari ponovio

              Comment


              • Jedino sto ja vidim jeste da je poceo da prica o hali i sve sto pisem godinama Covara podvlaci debelom crtom. Nije slusao za Alimpijevica, ali polako kako godine prolaze usvaja neka misljenja koja imam.

                Da je "slusao" odredjene druge forumase sa citiram: Da igubi sve do kraja on ce biti trener ili pak koja crna hala ne bi mogao tek taki da kaze za svojih imaginarnih 8m..

                U principu mi se tekst svidja, skratio je malo budzet kao i uvek, ali manje vise otvorio je dushu...

                Naravno da neke svoje ocajne odluke i porodicni koncept nece naglasavati, ali nije los intervju...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Jedino sto ja vidim jeste da je poceo da prica o hali i sve sto pisem godinama Covara podvlaci debelom crtom. Nije slusao za Alimpijevica, ali polako kako godine prolaze usvaja neka misljenja koja imam.

                  Da je "slusao" odredjene druge forumase sa citiram: Da igubi sve do kraja on ce biti trener ili pak koja crna hala ne bi mogao tek taki da kaze za svojih imaginarnih 8m..

                  U principu mi se tekst svidja, skratio je malo budzet kao i uvek, ali manje vise otvorio je dushu...

                  Naravno da neke svoje ocajne odluke i porodicni koncept nece naglasavati, ali nije los intervju...

                  Da je DR 33 imao ponosa on bi odbio poziv da se vrati u KKCZ posle visegodisnjeg pljuvanja NC i ne bi imao koga da postavi umesto SO.
                  Posto mu izaslo godinu dana primanja pomoci na birou rada prihvatio je ponudu iako nije selektirao ekipu.

                  Da li stvarno mislis da bi NC doveo nekog drugog trenera a da je dao otkaz SO. Ko je bio u opticaju, Kari sa jos godinu dana platom u Barsi, DW, Perosovic, V Jovanovic, Vlada Djurovic,Klipa, Sakota. pa u toj konkurenciji DR je najbolji kandidat svakako.

                  Comment


                  • Dve stvari... saznali smo koliki je njegov deo i ako "ubedi" Petruševa da će otići stranac koji nije zadovoljio[emoji848]



                    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Da je DR 33 imao ponosa on bi odbio poziv da se vrati u KKCZ posle visegodisnjeg pljuvanja NC i ne bi imao koga da postavi umesto SO.
                      Posto mu izaslo godinu dana primanja pomoci na birou rada prihvatio je ponudu iako nije selektirao ekipu.

                      Da li stvarno mislis da bi NC doveo nekog drugog trenera a da je dao otkaz SO. Ko je bio u opticaju, Kari sa jos godinu dana platom u Barsi, DW, Perosovic, V Jovanovic, Vlada Djurovic,Klipa, Sakota. pa u toj konkurenciji DR je najbolji kandidat svakako.
                      Cekaj..DR je visegodusnje pljuvao NC? Ovo si stvarno napisao??? :-)

                      Sarac, u ovoj borbi sa vetrenhacama ostahes sam, poslednji Mohikanac. Razumem da si se "salio" pre i da je tvoj interes, interes KKCZ, ali sad si malo preterao.

                      DR pre svega voli Zvezdu i nhegov povratak bukvalno nema veze sa NC, vec samim klubom.

                      Sedi i uzivaj..ne znam sta da ti napisem vise...tribinica vam je sve manja...Sarac, mmajstor, ima tu jis po neki...

                      Da se zahvalim NC sto mi ispunjava zelje i pocinje da razmislja na moj nacin. Udji u voz dok jos stoji na peronu
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Cekaj..DR je visegodusnje pljuvao NC? Ovo si stvarno napisao??? :-)

                        Sarac, u ovoj borbi sa vetrenhacama ostahes sam, poslednji Mohikanac. Razumem da si se "salio" pre i da je tvoj interes, interes KKCZ, ali sad si malo preterao.

                        DR pre svega voli Zvezdu i nhegov povratak bukvalno nema veze sa NC, vec samim klubom.

                        Sedi i uzivaj..ne znam sta da ti napisem vise...tribinica vam je sve manja...Sarac, mmajstor, ima tu jis po neki...

                        Da se zahvalim NC sto mi ispunjava zelje i pocinje da razmislja na moj nacin. Udji u voz dok jos stoji na peronu

                        Nisam proverio kod kucanja ( kao sto nikada ne radim), mislio sam na "pljuvanje" od strane NC ka DR, a ne obratno. DR se nije ni oglasavao , srecom, jer njegove intervjue slusati je gore od kineskog mucenja. Krv na usi.

                        Nema veze sa NC, hahahah, jos te drzi alkohol od doceka.
                        Pa on je sam dosao i pokucao na vrata i rekao evo mene ja sam ponovo trener KKCZ.
                        Udri po rasolu ako imas, dobro je za mamurluk.
                        Last edited by Šarac; 02-01-21, 10:02.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Nisam proverio kod kucanja ( kao sto nikada ne radim), mislio sam na "pljuvanje" od strane NC ka DR, a ne obratno. DR se nije ni oglasavao , srecom, jer njegove intervjue slusati je gore od kineskog mucenja. Krv na usi.

                          Nema veze sa NC, hahahah, jos te drzi alkohol od doceka.
                          Pa on je sam dosao i pokucao na vrata i rekao evo mene ja sam ponovo trener KKCZ.
                          Udri po rasolu ako imas, dobro je za mamurluk.
                          Nisam pio za NG, niti slavio bilo sta sem tiho dolazak Deja. Ocigledno da nisi proveravao nikad sta pises zato i dobijamo to sto dobijamo. Koliko vidim bilo je samo dodji Dejo i spasavaj mi opet guzicu....cudno da je doveo coveka kojije po tvojim recima, mada mozda nisi proveravao sta kucas....hteo da skine NC sa mesta predCednika KKCZ bas u godini izbora ga je doveo....

                          Sve ove tvoje visegodisnje teorije bez ikakvih dokaza koje su prljale cast kod odredjenih ljudi i mmistera..

                          Svakako predstoje ti veoma dugackih 5-6meseci :-))) i bas mi je drago sto si aktivan opet

                          Jel igra Loyd protiv Zadra da se vratimo na svakodnevne teme jer si ovde ocigledno ostao bez oruzja...:-))
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nisam pio za NG, niti slavio bilo sta sem tiho dolazak Deja. Ocigledno da nisi proveravao nikad sta pises zato i dobijamo to sto dobijamo. Koliko vidim bilo je samo dodji Dejo i spasavaj mi opet guzicu....cudno da je doveo coveka kojije po tvojim recima, mada mozda nisi proveravao sta kucas....hteo da skine NC sa mesta predCednika KKCZ bas u godini izbora ga je doveo....

                            Sve ove tvoje visegodisnje teorije bez ikakvih dokaza koje su prljale cast kod odredjenih ljudi i mmistera..

                            Svakako predstoje ti veoma dugackih 5-6meseci :-))) i bas mi je drago sto si aktivan opet

                            Jel igra Loyd protiv Zadra da se vratimo na svakodnevne teme jer si ovde ocigledno ostao bez oruzja...:-))
                            Nece igrati, od tebe ocekujem da poznajes malo sport, ako pitas zbog kladionice onda te razumem, ali ako mislis da neko posle 14 dana provedenih u 4 zida bez ikakvih sportskih aktivnosti da moze odmah da zaigra, i to kod trenera koji ima prinicip koliko odsutan toliko mora period da prodje u treningu da bi ponovo zaigrao. Duboko si me razocarao u tvoje ne poznavanje ove materije.

                            Na stranu ako si procitao intervju pazljivo, kakva je procedura kod povratka igraca na parket, ali to je tebi strano svakako tebe samo kvote interesuju.

                            Comment


                            • Da pitam zbog kladionice...ne krijem ja to nikada. Ne znam ja kad se on vratio na trening kodnovog trenera Dejana Radonjica, nema vez neka bude spreman za Fenerbahce to je bitnija utakmica da probamo da oborimo svoj rekord od 16pobeda..fali jos 11,previse je to,vali ko zna...sad je sve moguce..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Da pitam zbog kladionice...ne krijem ja to nikada. Ne znam ja kad se on vratio na trening kodnovog trenera Dejana Radonjica, nema vez neka bude spreman za Fenerbahce to je bitnija utakmica da probamo da oborimo svoj rekord od 16pobeda..fali jos 11,previse je to,vali ko zna...sad je sve moguce..
                                Pa tek je juce dobio negativan test, mora jos jedan da dobije i da prodje sve preglede da bi mogao ponovo da trenira. To je barem poznato, po IG se vidi da je covek ziv i zdrav ali koliko je dovoljno za sportske napore to cemo videti.

                                DR se obavezao ugovorom da nas uvede u F8 i uzme sve trofeje.
                                Ako ne uzme sve nogobulj sleduje

                                Comment

                                Working...
                                X