Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Од два лома од екипа извињавам се победила је мање лошија
    Само да ми је да уђем на грчке форуме зелених.

    Мислили сте да је Ћоки луд кад је најавио напад на топ 8 хехехе

    Comment


    • Pobedismo strah po pobede.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Pobedili smo i one sto pricaju da Walden EC igrac i da Kolom spanski Filip Covic. A sad da se kompletiramo i da rastemo kao ekipa.

        Comment


        • Kuz branio pik kao nekada.

          U napadu trebaće vremena, za početak da podigne glavu kad se odmotava.

          Comment


          • "Kada klubu vratiš slavu, navijaču veru, a igraču samopouzdanje, onda si više od trenera, onda si Dejan Radonjić".

            GOSPODINE, VELIKO HVALA!

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Pobedili smo i one sto pricaju da Walden EC igrac i da Kolom spanski Filip Covic. A sad da se kompletiramo i da rastemo kao ekipa.
              Volden je i u nekim ranijim utakmicama igrao dboro prvo poluvreme, al onda ga šćepa umor zbog potrošnje i krene da greši.

              Inače, sa ovom pobedom naša cifra je ripnula na 240 'iljade evrića.

              Mi ne čekamo samo na pomoć države nego zarađujemo i svojim znojem.
              Last edited by Karamazov; 30-12-20, 20:26.

              Comment


              • Pa prvo poluvreme je bilo dobro,drugo jako lose ali odrzali smo prednost nekako. Cenim da bi nas Igokea dobilai danas. PAO je bas los,ali kad se vrati Loyd i ako j upotrebljiv Nkoko sa novim pojacanjem imamo cemu da se nadamo. Losapost igra, nadigrali su nas ispod kosa...meni i dalje je Spanac los,ali je njihov trener to uzasno koristio...a imao je i on svog Koloma...

                Treba nam poena dosta,nisam siguran sta mozemo bez Loyda,dobili smo na silu,videcemo vec protiv Fenera...

                Dejo im je usadio borbu,islanas je trojka u prvom i to nam je dalo stabilnost,ali daleko sam od zadovoljnog..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Budimo iskreni, nisam se nadao pobedi, a nadao sam se da će pokazati karakter i jesu pokazali karakter i tim segmentom sam jako zadovoljan. Puno je bilo nekih grešaka koje nisu svojstvene profesionalcima, Wolden je svojim greškama mogao da uprska svoju dobru partiju i bude krivac za oraz a Dobrić sukrivac. JOB je odigrao jednu solidnu utakmicu nakon onog kratkog divljanja, Kino (Qino) će što reče komentator (HR) vrlo brzo kod Deje biti prvi plej, preiskusan igrač koji u svom arsenalu ima sve od asistencije do šuta. Mnogo mi je krivo bilo kada je Kuz upropastio vrhunsku asistenciju bez gledanja. Bićemo mi sve bolji.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Cenim da bi nas Igokea dobilai danas.
                    Igokea bi večeras bila ponižena, prvo poluvreme bi bilo dovoljno za pobedu.

                    Comment


                    • Ono što najviše raduje i gde smo dobili više od pobede je Radanov.
                      Večeras posle svega glupo je bilo šta kritikovati.
                      Mada se dosta toga videlo i potvrdilo.

                      Comment


                      • Hvala Nedovicu sto nas je maksimalno ispostovao kada je trebalo jer kum nije dugme.

                        Samo me interesuje kome bi mi ovde pripisali poraz da smo izgubili jer je imala sve obrise slicnih partija koje smo na isti nacin izgubili, samo sto ovaj put smo igrali protiv nikada goreg Pao koji je gostovao u Beogradu.


                        Prva ubelezena, ajmo jos 6 u nizu da se podsetimo na tradiciju kada krenemo da pobedjujemo krajem decembra.

                        Comment


                        • Nikad gori Pao ))

                          Zaštiti kopirajtom dok Tegeltija nije pročitao.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Hvala Nedovicu sto nas je maksimalno ispostovao kada je trebalo jer kum nije dugme.

                            Samo me interesuje kome bi mi ovde pripisali poraz da smo izgubili jer je imala sve obrise slicnih partija koje smo na isti nacin izgubili, samo sto ovaj put smo igrali protiv nikada goreg Pao koji je gostovao u Beogradu.


                            Prva ubelezena, ajmo jos 6 u nizu da se podsetimo na tradiciju kada krenemo da pobedjujemo krajem decembra.
                            JOB je dao dva kljucna bacanja i dobru odbranu...veruje mu Radonja i to mu treba...tihi heroj...i dalje tiha jeza u organizaciji igre...u drugom poluvremenu. Slavi se Sarac, cekamo Fener na Bozic...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Glupo je pricati o obrisima Radonjine igre posle 5 dana, ali ono sto je evidentno je bolja atmosfera u ekipi i neuporedivo bolje rotiranje u toku meca. Vidi se jedan segment Radonjine kosarke, a to je insistiranje na dugom napadu i da se igra bez srljanja. Zabagovao je i Radonja na kraju jer je ranije morao da vrati Koloma kad je prednost pocela da se topi, ali dobro. Optimista sam konacno.

                              Comment


                              • RETROSPEKTIVA

                                Došli smo do kraja ove 2020. godine, za našu košarkašku sekciju jedna od najturbulentnijih godina u Čovićevoj eri. Niz promašenih investicija, puno brljanja u selekiciji i još više pokušaja da se prvobitne poprave su zaštitni znak ove proklete godine iz koje smo čak uspeli i da izvučemo dosta benefita spletom čudnih okolnosti.

                                Na polovini sezone 20/21 u Jadranskoj ABA ligi bilans iznosi 9-2. Kako stvari stoje, nakon odigranih zaostalih mečeva, naša pozicija na tabeli bi bila #3 / #4 što sigurno nije nešto što može da raduje navijače ako uzmemo u obzir da smo nakon 8 odigranih kola bili na 8-0.

                                Kada je reč o Evroligi, situacija nije preterano dobra ali ima prostora za optimizam. #15 na pola sezone jeste zabrinjavajuća s obzirom na to da je ambicija bila borba za TOP8, ali usled nekoliko nesrećnih, pa može se reći i amaterskih izdanja naše ekipe realizovanje te ambicije postaje sve teže izvodljivo. Međutim, sezona je puna čudnih rezultata, mnogo skuplji rosteri i timovi sa mnogo većim ambicijama imaju isti ili sličan bilans kao i mi (PAO, Fener, Efes) i falilo im je malo sreće u pojedinim situacijama kako bi prelomili neke mečeve gde su realno trebali da ostvare pobedu. Isto tako neke ekipe koje nisu baš projektovane za TOP8 igraju iznad svih očekivanja (Bajern, Zenit, Žalgiris, Olimpijakos) i maksimalno koriste sve prednosti/mane ove "postkoronarne" sezone. Na tu kartu iznenađenja je pre početka sezone verovatno igrala i naša uprava i ljudi koji vode klub i tim, ali su nesrećnim i pomalo bizarnim porazima (Žalgiris, Himki, Makabi, Oli...) pružili samo negativno iznenađenje svojim navijačima. Ako posmatramo učinak konkurencije TOP8 nam trenutno beži 4 pobede (Žalgiris, Valensija) uz malo sreće i malo ozbiljnog pristupa to nije nedostižna razlika.

                                Cenu loših rezultata ali i pre svega loših izdanja ekipe platio je otkazom trener Saša Obradović. Delovalo je kao da nije uspostavio autoritet nad stranim igračima i "zvezdama tima" i da je tu direktno izgubio uticaj na njih, a indirektno i na sve ostale igrače koji su mu bili ventil za izbacivanje nervoze.

                                Vruću klupu preuzeo je legendarni Dejan Radonjić koji se nakon epizoda u inostranstvu vratio na mesto uspeha u nadi da će uspeti da ugasi požar i privede sezonu u nekoj mirnijoj atmosferi te da će uspeti da izvuče maksimum od pojedinih domaćih igrača i selektira kostur ekipe za sezonu 21/22. Svoj drugi mandat u Crvenoj zvezdi krenuo je sa dva, slobodno mogu reći, sramotna poraza - 30 razlike od Zenita i 20 od Igokee (najubedljiviji poraz Zvezde u ABA ligi pod Radonjićem), ti porazi su proizvod luzerskog mentaliteta i sivila koje je dobio u amanet od prethodnog trenera i iskoristio je te mečeve kako bi uvideo ko je od prisutnih momaka materijal za ostatak sezone i budućnost, a ko nije. Sudeći po minutaži i uticaju na igru Langston Hall deluje kao precrtan, igrači sa najviše minuta u poslednje 3 utakmice su Dobrić, Davidovac i Kori Volden. Raduju minuti Reatha (6 minuta prosečno, ali ga koristi u svakom meču), Radanova (15 protiv PAO), Uskokovića (19 Zenit, 13 Igokea), kao i korigovana minutaža Laziću (oko 10 minuta) koji nadam se konačno dobija pravu ulogu igrača za specijal odbrane, a da će minute polako prepuštati Davidovcu i Dobriću koji su naš zalog za budućnost.

                                Za kraj godine pobeda nad redovnom mušterijom Panatenaikosom, bez alfe i omege ovog tima Jordana Loyda, trebala bi da bude najava nekog uspešnijeg, mirnijeg i radosnijeg perioda pod palicom trenera koji je klubu vratio slavu, navijačima veru i (mnogim) igračima samopouzdanje.

                                Srećni novogodišnji i božićni praznici, svima vam želim pre svega dobro zdravlje i naravno manje stresa zbog naše Zvezde!

                                Sportski pozdrav!

                                Comment

                                Working...
                                X