Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Sada ces i ti biti optuzen da si protiv Radonjica i da si u dilu sa SO kao i ja.
    Znas koliko me zanimaju pojedinci online i njihove optuzbe.

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      Sve sto je Zvezda uradila sa Sasom Obradovicem ne lici na velike klubove, ono sto je Zvezda bila godinama otkad je Covic predsednik, vec na provincijske klubove koji svaki cas menjaju trenere. Potpises trenera na vise godina i to jednog od retkih srpskih trenera koji se dobro kotiraju u evropskoj kosarci, a pri tome zasluzan bivsi igrac i reprezentativac, to treba da znaci da mu verujes, da si spreman da cekas godinama na veci rezultat, umesto toga on bude smenjen usled nerealnih ambicija, iako je imao sasvim korektne rezultate uzimajuci u obzir okolnosti. Nekoliko utakmica u el je izgubljeno malom razlikom, da je bila publika, dobile bi se bar jos dve, protiv Olimpijakosa se izgubi zbog sudijske otimacine, skor bi u normalnim okolnostima bio bar isti broj pobeda i poraza.
      Nebojsa ne lici na sebe ove sezone, uvek je smirivao ocekivanja navijaca na pocetku sezone, a na pocetku ove najavi napad na sam vrh el, pa kakav sam vrh, sa kojim igracima, u prvoj trenerovoj sezoni i bez publike? Uvek se oglasavao u toku sezone i branio trenere od napada u javnosti, sad nista i nikad mu nije palo napamet da menja trenere. Nista protiv Radonjica, ali on je u prvoj i drugoj sezoni izgubio skoro sve bitne utakmice, u trecoj gubio gostovanja u el ubedljivije nego Sasa, gubio u aba na svom terenu od Cedevite, Olimpije, derbije od Partizana sa Vrapcem i Milutinovicem, dovodio lose igrace iz boljih klubova, koji su menjani za bolje, ali se nije smenjivao, cekao se i znalo se zasto se cekalo. I to sve sa prednoscu domaceg terena, koju Sasa Obradovic nije imao. Malo sutra bi se svi oni protivnici pobedjivali da nije bilo domaceg terena i navijaca. Pominje se kako je Sasa Obradovic sam kriv za selekciju, ko zna i koliko je budzet manji, jer nema para od sezonskih i dnevnih ulaznica, dovode se igraci iz Promiteasa i Partizana, vraca se Simonovic iz Olimpije, a ne kao nekad evroligaski igraci ili iz nba, jedino su Loyd i Obrayant malo veceg renomea, ovo ostalo nije za el, nije Sasa glup da to nije video, ali mozda nije bilo za bolje. Da se sve poklopilo i sa publikom, maksimum ove ekipe je neko deseto mesto, a ne sam vrh.
      Jos nesto, mnogo je nekorektno sto se Sasa Obradovic proziva za srpske igrace, nije on kriv sto vise nema u ponudi Marjanovica, Kalinica, Jovica, Gudurica, Micica.
      Idemo od pocetka.

      Teri je doveden da nije imao pojma na prvoj tekmi da covek ne zna post odbranu, oteran brzo. Doveden Rocesti u ocajnom fizickom stanju bez EL sansi... Dovden Kolom koji lici na vozaca kamiona u 10oj godini rada..

      Doveden Nkoko koji izgleda kao izbacivac ispred kafane...i trebace mu vreme da dodje sebi...Jedini koji je vredeo u ovom timu od stranaca su Loyd i Volden koji su dovedeni pre njega...

      Da ne idem na Obrajanta i dalje....

      Ti kao i svaki navijac KKCZ vrednost igraca stvara po ucinjenom,mislim tu na cene...sto se tako e radi, ali koga briga danas svako moze da pise..

      Sad najbolji igraci Promiteasa,partizan Olimpije su slabi igraci...covek je birao tri pleja i sva tri je zajebao...da cak i mali Uskokovic izgleda kao kosarkas...

      Zvezda je od vremena Radonjica postala ozbiljan EL tim..sa ogromnim budzetom i ako su joj primanja 200k evra od tv prava...i ko zna koliki budzet imamo sa vrv 20promenjenih igraca i dva strucna staba....

      Obradoviceva rotacija ce imati uticaja na Zvezdu ne samoo ove , vec i sl sezone....Za jega je Alimpijevic trener...sve je kulminiralo kad sam video na sta lici Kolom a i Nkoko...on je kosarkaski zlocin....da ode i da se vise nikad ne vrati....

      Da ne pricamo o vodjenju utakmica trenera koji ima 20g trenerskog iskustva, EL utakmica, EC najbolji trener...porediti ono vreme i ovo po pitanju bilo cega je smesno.


      Covic i Obradovic sta su potpisali kao doselekciju...da postoji kosarkaski zakon, oni bi dobili pet dozivotnih robija za svakog...gledam Koloma i placem i za Kilavim Rocestijem...

      Sasa Obradovic je najgori trener u Covic eri....ne bih nikad to rekao, ali dokazi su neumoljivi...niti bi mu covic dao otkaz da to nije tako...Igraci su zalili na njega kad su se pisali hvalospevi o njemu...

      Covic je svakako sprecio mnogo vecu katastrofu i to mu je jedini pametan potez godinama...ako ostane ovaj tim, garantujem da nista nece osvojiti...ni sa Fil Dzeksonom....

      Bice Kalemgdana, bez sumnje u to...treba veliki mmajstor da se kvar ovaj ispravi...

      Kao sto su se neki kleli u sve zivo da SO nece dobiti otkaz, tako ce pojesti ove reci kad dodje vreme...dobro da nisu krenuli pljuvanje trenera, ne znam kako bi to izgledalo da jeste pljuvanje...
      Last edited by Karamazov; 28-12-20, 13:58. Reason: Neprihvatljivo obraćanje sagovorniku.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        Sve sto je Zvezda uradila sa Sasom Obradovicem ne lici na velike klubove, ono sto je Zvezda bila godinama otkad je Covic predsednik, vec na provincijske klubove koji svaki cas menjaju trenere. Potpises trenera na vise godina i to jednog od retkih srpskih trenera koji se dobro kotiraju u evropskoj kosarci, a pri tome zasluzan bivsi igrac i reprezentativac, to treba da znaci da mu verujes, da si spreman da cekas godinama na veci rezultat, umesto toga on bude smenjen usled nerealnih ambicija, iako je imao sasvim korektne rezultate uzimajuci u obzir okolnosti. Nekoliko utakmica u el je izgubljeno malom razlikom, da je bila publika, dobile bi se bar jos dve, protiv Olimpijakosa se izgubi zbog sudijske otimacine, skor bi u normalnim okolnostima bio bar isti broj pobeda i poraza.
        Nebojsa ne lici na sebe ove sezone, uvek je smirivao ocekivanja navijaca na pocetku sezone, a na pocetku ove najavi napad na sam vrh el, pa kakav sam vrh, sa kojim igracima, u prvoj trenerovoj sezoni i bez publike? Uvek se oglasavao u toku sezone i branio trenere od napada u javnosti, sad nista i nikad mu nije palo napamet da menja trenere. Nista protiv Radonjica, ali on je u prvoj i drugoj sezoni izgubio skoro sve bitne utakmice, u trecoj gubio gostovanja u el ubedljivije nego Sasa, gubio u aba na svom terenu od Cedevite, Olimpije, derbije od Partizana sa Vrapcem i Milutinovicem, dovodio lose igrace iz boljih klubova, koji su menjani za bolje, ali se nije smenjivao, cekao se i znalo se zasto se cekalo. I to sve sa prednoscu domaceg terena, koju Sasa Obradovic nije imao. Malo sutra bi se svi oni protivnici pobedjivali da nije bilo domaceg terena i navijaca. Pominje se kako je Sasa Obradovic sam kriv za selekciju, ko zna i koliko je budzet manji, jer nema para od sezonskih i dnevnih ulaznica, dovode se igraci iz Promiteasa i Partizana, vraca se Simonovic iz Olimpije, a ne kao nekad evroligaski igraci ili iz nba, jedino su Loyd i Obrayant malo veceg renomea, ovo ostalo nije za el, nije Sasa glup da to nije video, ali mozda nije bilo za bolje. Da se sve poklopilo i sa publikom, maksimum ove ekipe je neko deseto mesto, a ne sam vrh.
        Jos nesto, mnogo je nekorektno sto se Sasa Obradovic proziva za srpske igrace, nije on kriv sto vise nema u ponudi Marjanovica, Kalinica, Jovica, Gudurica, Micica.
        Malo ko ili bolje reci skoro niko se ne zali na poraze nego se zali na igru koju smo dobili posle pola sezone.
        Nije trener pre Obradovica dobio, kako ti kazes, Jovica, Gudurica, Kalinica, Marjanovica. Njih je dobio Fenerbahce, Bajern, NBA... Njih je Radonjic napravio. Moja najveca Zamerka Obradovicu je sto uopste nije imao nameru da poradi malo na mladjim igracima, da ih proucava, da ih unapredjuje, a pre svega da im daje sansu u kontinuitetu makar u ABA. Jasno je da to nije njegov stil rada i i izmedju ostalog mislim da je Covic lakse prelomio da ponovo pozove Radonjica.
        To sa formiranim Evroligaskim igracima da pravimo tim, to je Obradovic morao da zna da mi ne mozemo zbog para. To moze Makabi, Milano...Jasno je kao dan da posle dovodjenja poslednjeg pleja on moze da radi samo sa oformljenim igracima sa iskustvom igranja Evrope. Mi za to para nemamo. I onda to ispadne ovako kako je ispalo, kao iskusni, oformljeni ali uglavnom treci esalon ili povredjeni ili sa nekom drugom manom.

        Comment


        • Stvar je mnogo jednostavnoja nego sto nekima izgleda. Covic ne bi preziveo na celu kluba ispadanje u EC. To je svima jasno. Zato ovi potezi. Kad je njemu mesto bilo zacementirano cekao je on i igrace i trenere. Vise to nije slucaj i ovim potezom on cuva svoju guzicu i pokusava da se opet domogne EL. Da li je to dobro za klub, mozemo da diskitujemo, ali ovo vam je razlog njegovog njemu nesvojstvenog ponasanja.

          Comment


          • Pa nije valjda da vjerujes u to

            Stvarno mislis da ce zbog toga kao ostati na čelu a da je sa Obradovicem recimo izgubio ABA da bi ga neko smjenio?
            To toliko nema veze sa realnim stanjem. Sasa je nasa legenda, ok ove brljotine su proizasle iz milion razloga al sam siguran da ga Covic nije pozvao i urucio otkaz.
            Skupština glasa za predsednika, jedini ko moze da utice na skupstinu, ne smijem ime izgovoriti da nam se ne desi Ostoja.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Pa nije valjda da vjerujes u to

              Stvarno mislis da ce zbog toga kao ostati na čelu a da je sa Obradovicem recimo izgubio ABA da bi ga neko smjenio?
              To toliko nema veze sa realnim stanjem. Sasa je nasa legenda, ok ove brljotine su proizasle iz milion razloga al sam siguran da ga Covic nije pozvao i urucio otkaz.
              Skupština glasa za predsednika, jedini ko moze da utice na skupstinu, ne smijem ime izgovoriti da nam se ne desi Ostoja.
              Taj kom ime ne izgovaras na sav glas u poslednje vreme istice da mu je kosarka omiljeni sport. Dok je to bio fudbal ic se nisam brinuo. AL' napali se covek sa 50 godina na kosarku. Uopste nisam srecan zbog toga, a verujem ni Nebojsa.

              Comment


              • Originally posted by Storm View Post
                Taj kom ime ne izgovaras na sav glas u poslednje vreme istice da mu je kosarka omiljeni sport. Dok je to bio fudbal ic se nisam brinuo. AL' napali se covek sa 50 godina na kosarku. Uopste nisam srecan zbog toga, a verujem ni Nebojsa.
                Znači znamo ko će nam biti trener kada završi čkole za trenere a on daje dve godine za godinu (minimum)...možda Ra i bude do leta a onda mađija sa supervuletom.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Meni i dalje mnogo toga nije jasno.Slažem se sa većinom što je Dijaz napisao.Ipak mi je jako čudno ponašanje Čovića u celoj priči.Odolevao je on mnogo jačim pritiscima nego što je forumaški na SO.Na stranu što je vređanje SO odvratno, kritika žestoka da, ali vređanje bilo koga je odvratno.Ipak mislim da je NČ mogao da istrpi pritisak i zadrži SO bar do kraja sezone.Trpeo je i čekao i one koje je trebalo i one koje nije.Plašim se da je ovde nešto mnogo složenije u pitanju.Vreme će pokazati.Voleo bih da pročitam šta SO ima da kaže na sve ovo....

                  Comment


                  • Pominje se Deon Thompson. Sad cuh u gradu. Sarac, ima li istine?

                    Comment


                    • To oko vredjanja valjalo bi da se prekine ili bar koliko toliko svede na minimum.

                      Comment


                      • Sašin glavni problem jeste da je karijeru gradio u inostranstvu u zemljama gde su domaći igrači pomočno osoblje.

                        Comment


                        • Nije ni kod nas ništa bolje, ali ipak su profi košarkaši i nije normalno da mu tim posle dužeg vremena nema uigrane akcije, kretanje i sl.
                          Da se razumemo, ni malo mi nije drag ovakav razvoj događaja oko SO, ali iskreno ovo sve je delovao nekako amaterski.

                          Comment


                          • Originally posted by Storm View Post
                            Stvar je mnogo jednostavnoja nego sto nekima izgleda. Covic ne bi preziveo na celu kluba ispadanje u EC. To je svima jasno. Zato ovi potezi. Kad je njemu mesto bilo zacementirano cekao je on i igrace i trenere. Vise to nije slucaj i ovim potezom on cuva svoju guzicu i pokusava da se opet domogne EL. Da li je to dobro za klub, mozemo da diskitujemo, ali ovo vam je razlog njegovog njemu nesvojstvenog ponasanja.
                            ovo takodje zvuci kao teorija zavere. Ne kazem da nije moguca, ali je u domenu onih prethodnih teorija samo sto ti se one nisu svidjale a ova ti se svidja.

                            Ne zaboravimo da je Covic vec vodio Zvezdu u evrokupu...

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              ovo takodje zvuci kao teorija zavere. Ne kazem da nije moguca, ali je u domenu onih prethodnih teorija samo sto ti se one nisu svidjale a ova ti se svidja.

                              Ne zaboravimo da je Covic vec vodio Zvezdu u evrokupu...
                              U poslednje 2 sezone su se pojavile neke pare koje nikad nisu bile u kk. Znaci da se neko ozbiljno otvorio i taj neko hoce rezultat. Nema tu ni t od teorije zavere.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Idemo od pocetka.
                                .
                                Nemoj pliz vise od pocetka, cemu?

                                Sasa Obradovic u svoja prva 4 meseca nije nista gori od Radonjiceva prva 4 meseca. U stvari retki su oni koji su bili nesto bolji jer su svi bili uzasni. Mozda jedino Tomic i Vukoicic. E Sad neko se otpustao odmah a neko nije, sto je sasvim jasno da je tu neka politika u pitanju i nekosarkaski interesi.

                                Comment

                                Working...
                                X