Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Šoraće ti Dejo za vrat u junu.



    Kol ne može biti koristan ni u stripu. Svaki napad koji je išao na njega završio je košem. Prolazili su ga kao džak cementa, lik je nesposoban da se pomeri a kamoli da potrči. Filip Čović je za njega personifikacija atleticizma, spremnosti i brzine.
    Ne moze meni da Sora niko po vratu a pogotovo ne Dejan, vidis u prvom mandatu ja njemu magarecu glavu nisam stavljao na telo da bi sada ovde vecina bili veliki branioci DR33 od mene. LosmiSK je malo dete kako sam ga ja branio tada od istih onakvih kakav je on protiv svih onih koji se ne zovu DR a bili su treneri KKCZ.

    Ovaj moj drugar odavde sto baca drvlje i kamenje po upravi (hohohoho) ista ona uprava koja je sa biroa vratilia nezaposlenog i koji bi verovatno tamo ostao jos par godina, kakva sizofrena cepanja.
    Moraces da mi das obuku kako da izvucem par klipova kakve su sve bile trenerske sekvence juce pa da isto pustim u etar jel ovo vredi 30.000 eur mesecno drzavnih i narodnih para? Jel to taj trenerski pecat koji smo cekali? Covek je samo nastavio niz prethodne zvanicne utakmice, a nije da nema istorijat ovih plus 30 poraza, srecom udjose neki klinci u ekipu juce koji ni sami ne znaju zasto nose dres Igokea.

    Pa pravio je magiju sa slabijim igracima, neko rece bez plate , pa ako je toliki kvalitet zasto sada se ne vidi promena na 10 x skuplji roster od onih neznalica sto je trenirao, doduse bili su reprezentativci i igraci NBA ali kazu da su neznalice bile i da ih je on stvorio.

    Ja mogu ovako da teram do kraja sezone, mnogo godina sam citao izdrkavanja na klub, trenere, igrace, na sve i sada odjednom ne sme nista da se kaze protiv MESIJE. A da , ja sam bot kluba , ja smem samo da pisem sto mi se kaze, ne smem ni rec da kazem protiv nijednog igraca, trenera, dobicu packe , jel tako bese. Tako ovde i tako i na onom drugom forumu, jel treba i tamo da se vratim pa da opet budem bot ako budem nastavio u istom tonu da pisem, ili cu za par dana biti omiljen?

    Ponavljam ako nije sposoban da ovu ekipu dovede na nivo oktobra kada smo skidali skalpove jacim ekipama i dobijali sve ekipe u aba ligi sa +20 razlike, onda neka se ne pojavljuje na blagajni 25tog u mesecu.kao sto nije trebao da primi punu platu za dve godine cekanja njegovog sistema, jel ste spremni svi ovde da to cekamo ponovo, jer kazu njemu treba vremena i da ne ocekujemo nista ove sezone.

    Da vidimo tu secu, znao je i on da Silbuje i bolje igrace od ovih koji mu smetaju samo se plasim da one koji su nam stvarno problem nece smeti jer ih je on i stvorio pa se nada da ce od njih da napravi ono sto su bili ali od babe nikada devojka.
    Last edited by Šarac; 28-12-20, 07:39.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      Ne moze meni da Sora niko po vratu a pogotovo ne Dejan, vidis u prvom mandatu ja njemu magarecu glavu nisam stavljao na telo da bi sada ovde vecina bili veliki branioci DR33 od mene.

      Ovaj sto sada drvlje i kamenje po upravi hohohoho ista ona uprava koja je sa biroa vratilia nezaposlenog i koji bi verovatno tamo ostao jos par godina.
      Moraces da mi das obuku kako da izvucem par klipova kakve su sve bile trenerske sekvence juce pa da isto pustim u etar jel ovo vredi 30.000 eur mesecno drzavnih i narodnih para? Jel to taj trenerski pecat koji smo cekali?

      Pa pravio je magiju sa slabijim igracima, neko rece bez plate , pa ako je toliki kvalitet zasto sada se ne vidi promena na 10 x skuplji roster od onih neznalica sto je trenirao, doduse bili su reprezentativci i igraci NBA ali kazu da su neznalice bile i da ih je on stvorio.

      Ja mogu ovako da teram do kraja sezone, mnogo godina sam citao izdrkavanja na klub, trenere, igrace, na sve i sada odjednom ne sme nista da se kaze protiv MESIJE.

      Ponavljam ako nije sposoban da ovu ekipu dovede na nivo oktobra kada smo skidali skalpove jacim ekipama i dobijali sve ekipe u aba ligi sa +20 razlike, onda neka se ne pojavljuje na blagajni 25tog u mesecu.

      Da vidimo tu secu, znao je i on da Silbuje i bolje igrace od ovih koji mu smetaju samo se plasim da one koji su nam stvarno problem nece smeti jer ih je on i stvorio pa se nada da ce od njih da napravi ono sto su bili ali od babe nikada devojka.
      Sarac pa i Cova je skontao neke stvari a ti nisi jos[emoji16][emoji16][emoji16]
      Zamisli u kakvoj je agoniji Cova kada je vratio,, najvecu stetocinu,,...
      Ajmo Sarac podrska pa idemo zajedno u Pionir da podrzimo Dejana[emoji51]

      Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Sarac pa i Cova je skontao neke stvari a ti nisi jos[emoji16][emoji16][emoji16]
        Zamisli u kakvoj je agoniji Cova kada je vratio,, najvecu stetocinu,,...
        Ajmo Sarac podrska pa idemo zajedno u Pionir da podrzimo Dejana[emoji51]

        Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

        Ohoho eto i tebe, nema te juce na twiteru prvih 15 minuta, nestalo struje na Vracaru, Solak ti iskljucio interenet jer pljujes po N1 ili si skupljao materijala da opljunes po Obradovicu jer njegovi igraci Kuzmic, Deda, Davidovac, Kuridza, Lazic ulubise parket od airballova. Kakve je on igrace jebote skautirao i doveo u KKCZ, oh wait, pa to su nasi igraci!


        Ne brini se ti za mene, ti znas gde je moje mesto ali hocu da vidim kako je to biti hejter na drustvenim mrezama protiv KKCZ , vidim ljudi imaju popularnost pa da uhvatim polazne pozicije.

        A sta mislis kakva je tek moralna gromada onaj koji je sve to gutao sve ove godine i opet dodje na isti izvor???
        Pa mene da je neko godinama pljuvao ne da mu se ne bih vratio nego ne bih mu se ni javio na telefon, ili je ta pljuvacina ok ako se opet cuje ZINK ZINK na bankomatu svakog 25 tog? Ili je to samo plod vas cuvara vatre DR33 da ga je neko prozivao bez osnova?
        Last edited by Šarac; 28-12-20, 08:05.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          Ohoho eto i tebe, nema te juce na twiteru prvih 15 minuta, nestalo struje na Vracaru, Solak ti iskljucio interenet jer pljujes po N1 ili si skupljao materijala da opljunes po Obradovicu jer njegovi igraci Kuzmic, Deda, Davidovac, Kuridza, Lazic ulubise parket od airballova. Kakve je on igrace jebote skautirao i doveo u KKCZ, oh wait, pa to su nasi igraci!


          Ne brini se ti za mene, ti znas gde je moje mesto ali hocu da vidim kako je to biti hejter na drustvenim mrezama protiv KKCZ , vidim ljudi imaju popularnost pa da uhvatim polazne pozicije.
          Uloga hejtera odlicno ti stoji.
          Cu nema me a ja posle 5 min napisao da je ono nevidjena bruka

          Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Uloga hejtera odlicno ti stoji.
            Cu nema me a ja posle 5 min napisao da je ono nevidjena bruka

            Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
            Ajmo sada ozbiljno , krece cistiliste, veliki DR33 je video posle 40 minuta da mu svaki igrac koji u svom tel imeniku drzi telefon SO dobice otkaz i vadi iz svog teftera sve njegove igrace koje je ove godine dok je bio na birou pratio.
            Znaci Lipovij, Thompson, Kinsey, QM, AJ PRICE, MEKEL sve su to igraci za koje smo sigurni da nece da omane jer ih je vec dovodio i dobro ih skautirao tako da nece omanuti. Ne znam da li sada dolaskom Gordica, Pulen slobodan, ili Milko, jel imamo sanse da on i MIsko nam ga zavrse, ne mora 400 k godisnje kao pre par godina, moze za 200. Deon Thompson sta sa njim jel ga prati neko,mogao bi svojih 5 minuta iz proslog mandata da digne na 10 sigurno.250 k samo, pakuj.
            Last edited by Šarac; 28-12-20, 08:36.

            Comment


            • @Šarac kakav je to nivo hejta, garant si ostao kratak za neke pare tu, nema drugog objašnjenja za ovo.

              Znači Dejo je trebao za dva dana da rekonstruiše i sredi ono što je Saša razjebavao pola godine?

              Lepo što imaš toliko poverenja u Deja, ali čak ni on nije toliki mađioničar. Ipak treba vremena da se sva Sašina sranja saniraju.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Pogledam vas i u fazonu sam pa nama grobari i ne trebaju

                Comment


                • Ne moze Dejan da cisti po dubini jer mozemo samo jos 2 igraca da registrujemo. A na leto lepo ove domace poslati po kls, eventualno aba2. To je taj nivo.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    @Šarac kakav je to nivo hejta, garant si ostao kratak za neke pare tu, nema drugog objašnjenja za ovo.

                    Znači Dejo je trebao za dva dana da rekonstruiše i sredi ono što je Saša razjebavao pola godine?

                    Lepo što imaš toliko poverenja u Deja, ali čak ni on nije toliki mađioničar. Ipak treba vremena da se sva Sašina sranja saniraju.
                    Eh moj prijatelju, ja da zivim od KKCZ pa odavno bih skupljao pare da kupim konopac. Zajebi me vise sa tim optuzbama da me neko placa za bilo sta u vezi kluba.

                    Dve ipo godine smo cekali Radonjica, 9 meseci je Alimpijevic primao platu, Tomic je imao celu godinu i plus poceo drugu, cak i muceni Sakota je dobio vise vremena na klupi, ali ovog ste najstrasnije izvredjali , pa to ni Vujosevic nije doziveo kao trener KKP od strane nasih navijaca kakve su sve gadosti pisane SO na njegovom profilu, cak i od eminetnih forumasa odavde. VIse postovanja su imali za Vujosevica.

                    Sta je sa vama ljudi, i sada skacete ovde na mene samo zato sto ja ocekujem rezultate odmah.Pa to i jeste cilj sok terapije. Pa koja je razlika od jedne utakmice/ dva meseca Obradovica u odnosu na dve ipo godine koje je imao Radonjic u prvom mandatu. To mu dodje na isto, ako ovom niste dali dve ipo godine, onda i ovaj nema prostora vise od jedne utakmice.

                    Filipovski je nasledio jos vecu razvalinu od ekipe i u prve dve utakmice dobio dve vazne utakmice u EC, videla se promena u igri posle dva treninga.

                    Opet ponavljam, nemoj ti da branis DR33 od mene, ne prilici ti.
                    Last edited by Šarac; 28-12-20, 09:07.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Ne moze Dejan da cisti po dubini jer mozemo samo jos 2 igraca da registrujemo. A na leto lepo ove domace poslati po kls, eventualno aba2. To je taj nivo.
                      znaci sledece sezone bez ijednog domaceg?

                      Comment


                      • Motiv tj voljni momenat mora da se digne, sinoc sam ugledao kontru 2:1 Borisa je trcao i msm Wolden, nije mu dodao vec isao na igraca da iznudi dal faul kos ne znam al sva logika je nalagala da doda Borisi te odut se da zakljuciti timska hemija go kurac. Bojim se da postoji jaz izmedju domacih i stranih, da su domaci ginuli za dres a dobijali packe dok su stranci lemudali bez sankcija...
                        Ne kazem da je to slučaj vec samo moja strah jer ne znam objasniti 30 razlike od Igokee.
                        Licno bih dao Obradovicu da iznese tri godine jer on kvaliteta ima kad vec nismo ne mogu ni od Dejana ocekivati mnogo jer treba vremena da ovo na nesto lici.
                        Oni nisu zaboravili kosarke i dalje su najjaci roster lige ali moraju da se stisnu i pobiju za svaku loptu, svaki napad i tako 40min u svakoj utakmici bez stednje!

                        Comment


                        • Ko je doveo Koloma treba da odgovara. Ja ono u zivotu nisam video. Nkoko na slikama izgleda jos gore. Zbog toga je Sasa morao dobiti otkaz a ni Covic nije vise daleko od toga.

                          Sramota na sta tim lici i koji su igraci dovedeni. Covic je zavrsio svoje u Zvezdi, ovo je njehov maksimum..poslednje tri godine, ocena je jedan..random forumas bi bolje vodio klub.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Covic
                            https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1787339

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post

                              Ja mogu ovako da teram do kraja sezone, mnogo godina sam citao izdrkavanja na klub, trenere, igrace, na sve i sada odjednom ne sme nista da se kaze protiv MESIJE. A da , ja sam bot kluba , ja smem samo da pisem sto mi se kaze, ne smem ni rec da kazem protiv nijednog igraca, trenera, dobicu packe , jel tako bese. Tako ovde i tako i na onom drugom forumu, jel treba i tamo da se vratim pa da opet budem bot ako budem nastavio u istom tonu da pisem, ili cu za par dana biti omiljen?
                              A gde to ne sme ništa da se kaže protiv Radonjića? Je l' ovde neko od moderatora zabranio kritike za Radonju?

                              Je l' tebi neko briše komentare kad ga rešetaš kritikama? Ja l' su na prethodnim stranama brisani negativni komentari o Radonji?

                              Šarac, ja tebe poštujem, veliki si zaljubljenik u klub i kapa dole što se toga tiče.

                              Al mora da prihvatiš da smo različiti ljudi, da na različite načine volimo klub. To što neko burnije reaguje od mene, surov je u kritikama, ne znači da manje voli klub od mene.

                              Preterivanja uvek ima i uvek će ih biti. Onog trenutka kad se pređe granica i komentari se pretvore samo u pljuvanje i ništa više, onda će se reagovati.

                              Mene zanima interes kluba, ono što je dobro za njega. Mišljenja sam da je dobro za klub što je Obradović otišao, ti si mišljenja da nije, i to je tvoje pravo.

                              I da je Obradović ostao nikad ne bih želeo da klub ređa poraze samo da bih nekome terao inat, likovao i dokazao da sam bio u pravu.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                A gde to ne sme ništa da se kaže protiv Radonjića? Je l' ovde neko od moderatora zabranio kritike za Radonju?

                                Je l' tebi neko briše komentare kad ga rešetaš kritikama? Ja l' su na prethodnim stranama brisani negativni komentari o Radonji?

                                Šarac, ja tebe poštujem, veliki si zaljubljenik u klub i kapa dole što se toga tiče.

                                Al mora da prihvatiš da smo različiti ljudi, da na različite načine volimo klub. To što neko burnije reaguje od mene, surov je u kritikama, ne znači da manje voli klub od mene.

                                Preterivanja uvek ima i uvek će ih biti. Onog trenutka kad se pređe granica i komentari se pretvore samo u pljuvanje i ništa više, onda će se reagovati.

                                Mene zanima interes kluba, ono što je dobro za njega. Mišljenja sam da je dobro za klub što je Obradović otišao, ti si mišljenja da nije, i to je tvoje pravo.

                                I da je Obradović ostao nikad ne bih želeo da klub ređa poraze samo da bih nekome terao inat, likovao i dokazao da sam bio u pravu.
                                Ja naravno necu pljuvati Radonju, ni promil onoga sto su pojedini ovde radili protiv svih ostalih trenera koji su radili u prethodnom periodu a i protiv kluba generalno. Naravno sve uvijeno u oblandama da bude forumaski prihvatljivo.

                                Od mene svakako neces imati taj vokabular protiv bilo koga u klubu i to je dobro poznato.

                                od mene samo imas pozdrave, ovde cu stati ali kada se pojave opet "branioci lika i dela DR33" koji je eto sam se usetao u klub bez da ga je iko pozvao reagovacu u skladu sa pravilima foruma.


                                Da vidimo kakve nam se promene spremaju i sta ce iz sesira izvuci DR.

                                Jel se Monroe uklapa u nasu koncepciju, mislim finansijski, bio mu je dobar ubod u Bayernu. Jovic?

                                Comment

                                Working...
                                X